4. září 2012

Octování po italsku

Už dlouho chci zpracovat svůj malý příspěvek na téma, jak mé octování na dovolené v Itálii vyvolalo pozdvižení tamější letecké techniky, tak tady je, nakonec není úplně malý ... Nemohu samozřejmě doložit, že to bylo kvůli mému octu, ale možné to je a docela tomu věřím.

Začátkem června jsme se vydali na týdenní rodinnou dovolenou do Itálie, do našeho oblíbeného Bibione příznivého pro malé děti. Počasí se nám krásně vydařilo, po celou dobu byly příjemné teploty kolem 25 stupňů, voda v moři teploučká. Jenom oblačnost byla trochu větší a častější, než by bylo ideální pro příjemné slunění. Byl to právě týden umělých "bouřkových hradů", nad námi i v okolí.

A tak byl v italské sámošce zakoupen litr nejlevnějšího vinného octa (má 6%), a když nad námi začal být nafukován další bouřkový hrad, ocet byl rozlit na rozpálené střešní terase do několika pekáčů. Musím říci, že podmínky k octování jsme měli vynikající, velký apartmán 5 min. od pláže, (za předsezónní poloviční cenu) se třemi terasami, takže jedna střešní a nejvíce rozpálená mohla být vyhrazena pouze octu, a taky v kuchyňce byla spousta přebytečného nerezového nádobí, z něhož se to na slunci a plechové střeše vypařovalo jedna radost, a přitom to nikoho neobtěžovalo a nikomu nevadilo.

Nu, první bouřkový hrad byl okamžitě rozehnán, jasná modrá obloha vydržela celé odpoledne, i když na obzoru na dohled všude stály obrovské hradby bouřkových mraků, kterým se po těch pár hodin nedařilo překročit octovou hranici.

Tak to proběhlo během pobytu několikrát, ocet byl po akci vždy slit zpět do láhve, mám totiž za to, že jednorázové účelové akce jsou účinnější než dlouhodobé ponechání octa jen tak, pro všechny případy. Takže jedna láhev vystačila na celý týden (:-))) Večerní a noční bouřky jsme nechávali na pokoji.

Asi třetí den pobytu šlehali bouřkové mraky obzvláště úporně, bylo to dopoledne, nad námi ocet fungoval, takže obrovské hrady vysoké určitě přes 10 km jsme viděli jen ze strany jako hradbu, ale nedařilo se jim postoupit nad Bibione, takže jsme měli slunečno. Pak jsme se dozvěděli z televize, že toho dne v poledne bylo v Benátkách (asi 50 km po pobřeží?) tornádo, které způsobilo velké škody. Ne že by tam nikdy předtím nebylo, ale je to jev mimořádně vzácný, naposledy uváději v r. 1970. A takhle silné prý rozhodně nebylo nikdy. Nepochybně bylo uměle vytvořeno klimatickými zbraněmi. Odpoledne pak byl velmi silný vítr, který na pláži způsobil písečnou bouři a obrovské vlny, pobřežní hlídky nás vyhnaly z moře, že tam pro nás nepolezou, a tak jsme strávili příjemně slunečné odpoledne za větrem u bazénu.

Níže vidíte tornádo v Benátkách, oblačnou hradbu po tornádu v Benátkách (takové hradby jsme vídali na obzoru denně) a satelitní snímek onoho tornáda - vidíte tam díry typické pro umělé vytváření bouřkové oblačnosti (fotky nejsou moje, ale z Internetu).Další den bylo hezky, jdu si dopoledne zaplavat, a jak je zvykem Čechů, plavu si trochu dále do moře, a najednou vidím dva obrovské dvourotorové vrtulníky, jak letí velmi nízko podél pobřeží, a přímo nade mě. To mi trochu hrklo, špatné svědomí ohledně toho octa, a proč letí přímo na mě, když mají všude kolem spousty místa? Bylo to trošku děsivé, k břehu daleko, kdyby mě trochu pokropili z nějaké zbraně, níkdo by nic neviděl a nikdo by mě už nikdy nenašel. Aspoň mám vyzkoušeno, jak může vypadat loučení se životem, když máte na to pár minut. Vlastně to není hrozné, smíříte se a v klidu čekáte a jste spíše zvědaví, jaké to bude ... Nic se nestalo, vrtulníky mě přeletěly a kousek za mnou zahnuly nad pevninu a zmizely. Moje paranoia, rutinní let, nebo slídili, co/kdo jim tam dělá neplechu? Věděli o mně a chtěli mě postrašít? To se jim docela povedlo.

Takhle vypadaly ty vrtulníky, jako tenhle MH-47 Chinook. (Obrázek není můj, je z internetu.)


Další den dopoledne bylo třeba pomoci slunci zaoctováním, a pak se šlo na pláž. A další zajímavý úkaz: nad mořem blízko od břehu proletělo chemtrailsovací letadlo a zanechalo stopu, nic neobvyklého, to se dělo pořád. Ale tahle stopa se okamžitě proměnila v mlhu, takže nad mořem bylo během pár minut úplně zamlženo. A já jak mám pořád nos nahoru a vyhlížím, tak v té mlze vidím pomaloučku proplouvat velké stříbrné letadlo, co mu říkám monitorovací, extrémně nízko, jako ještě nepamatuju. Nebylo vůbec slyšet. Nikdo si ho taky nevšiml, kromě mě. Proletělo, ztratilo se v mlze, ale za chvíli proletělo znovu: zakroužilo, anebo to bylo další letadlo? To už vypadalo opravdu, že slídí z největší blízkosti.

Tento obrázek taky není můj, ani to není stejný typ letadla (možná je), ale takhle nějak to v té mlze působilo. Určitě to neletělo z/do Benátek, takhle nízko se lítá normálně leda těsně u letiště ....A do třetice: jiný den se nad mořem vytvořil souvislý nižší oblak, nad pevninu nezasahoval. Náhle v něm bylo slyšet obrovské burácení, tak vyhlížím, jestli z něj něco vyletí. Tohle burácení se totiž občas vyskytne i u nás  ČB, zní to jako stíhačky, ale nikdy se mi nepodařilo je uvidět. A tentokrát se podařilo, byly to opravdu dvě stíhačky, vyletěly z mraku, kousek letěly podél pobřeží a za Bibione zahnuly nad pevninu.

Jak tak zahnuly, vypadaly takhle nějak, že by F16 Falcon? (opět fotka z internetu):

Ale vlastně to mohlo být i tohle Tornado, to asi spíš:

Je to vůbec možné? Vím, že Itálie je prošpikovaná vojenskými zařízeními a zbraněmi všeho druhu, ale že by se mi tolik vojenské letecké techniky (vedle běžného chemtrailsování) muselo předvést během jednoho týdne? Nebo už tam lítají takhle běžně? Loni jsme tam neoctovali (nebylo třeba, byl režim suchého vedra), a kromě běžných chemoletadel nic divného nelítalo.

Je pravda, že počasí v Itálii má zcela ve své režii armáda,sama si ho řídí a v televizi předpovídá, a Italové jsou zcela zvyklí, že počasí náleží vojsku. Viz též můj dřívější článek z Itálie. http://orgo-net.blogspot.cz/2009/01/jak-to-bylo-v-itlii.html

Takže, věřím, že díky octu jsme si v Itálii užili přesně tolik sluníčka kolik jsme chtěli, a pokud jsme i trochu poškádlili tamější tvůrce počasí, tak tím líp (:-))))

19 komentářů:

 1. zajimave je, ze mi za pul roku zadne octovani nepomohlo, co delam spatne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vycisti plechovku od fazoli, napln ji octem a pod ni zapal cajovou svicku

   Vymazat
  2. Ani mne se nedarilo. takze mozna to bude zcela jinak. Momentalne je to na netu samy podvodnik, oni se uz ale moc nesnazi a neni to tezke prohlednout, kdo je kdo. A verte mi, neni to nic lichotiveho, v tuto chvili mi to vychazi tak, ze nelze verit vubec nikomu, dnes to zabalil Ortek a jeho czechnewstv, pry srdecni zalezitost a nova aktivita v jeho TV a je to dalsi Nova, zviratka, deticky, jen idiot by mu uveril. Snazila jsem se na puvodnich strankach zaregistrovat do diskuze a nezdarilo se (pro stouraly, na netu se pohybuju uz 15 let a zaregistrovala jsem se mnohokrat),ani potreti, v rozmezi cca 1 mesice. Zajimave, ze? Zatimco skodici tam strasi od rana az do noci, po celou tu dobu. Psala jsem p.Ortekovi, ze mu tito lide delaji jen ostudu, ze by mel ty blaboly mazat a co myslite, nic nevymazal, ani se nenamahal odpovedet. Je to dalsi iluminat, ci jejich prisluhovac, to jeho TV studio bylo rozhodne prilis profi na amatera v invadnim duchodu. V kazdem pripade uz pomalu s internetem koncim, resp. s dosavadnimi aktivitami, vsichni se jen opakuji a vetsina lze jako kdyz tiskne. Tolik moje zkusenosti, takze tem smejdum se to fakt povedlo, nastrcit sve loutky a pak na lidi vystrcit nahy zadek a co je horsi, vetsina veri, ze je to O.K. Sophie Landrone

   Vymazat
  3. Máš naprostou pravdu, Sophie ! Internet je již řadu let plně zapojen do 4.světové války = informační,kybernetické.
   Očekávejte proto těch "false flag-ů", nehorázných lží a výmyslů mnohonásobně více, než je tomu nyní. A i přisluhovačů bude řádově přibývat, poněvadž hypotéky a půjčky se v ČR uzavírají paradoxně jak na běžícím pásu - reforma nereforma, inflace neinflace! Asi jsme opravdu dementní ko.koti uprostřed Evropy, kteří se nechávají stále nestoudněji okrádat a ojeb.ávat o vše všemi okolo bez omezení a bez adekvátního odporu a obrany !

   Vymazat
 2. Ale veď tam neďaleko je veľká americká letecká základňa jazdil som okolo nej ,ale pred par rokmi nespomínam si na mesto ale určite je neďaleko odtiaľ. Preto žiadna panika oni robia aj nálety na dediny majú ich tam ,, Velice radi" aj na parkoviskách vodiči NA.

  OdpovědětVymazat
 3. ktej mlhovine,zažil som niečo podobne ale v noci,ked som fajčil v záharde,bolo nadherne nebo jasná obloha plná hviezd,preletili dve lietadla a za 5min taka mlha sadla že sa dala krájať.

  OdpovědětVymazat
 4. Zdravím OrgoNetka.
  To co popisuješ z Itálie je reálné. Sám mám jednu takovou zkušenost z naší republiky. V loňském roce jsem párkrát zaoctoval před barákem. Jednoho letního dne se však přihnaly mraky typu hradů, letadla ten den dopoledne vytvářely husté čáry. Tak jsem si žekl, zaoctujeme a pořádně. Vylil jsem litr a půl octa na rozehřátou zámkovou dlažbu, Pěkně se to odpařovalo a výsledek byl unikátní. Asi za 25 minut se nad domem začal vytvářet kruh, díra, která se značně zvětšila. Nad domem zůstalo jasno až do pozdního večera. Bylo zajímavé sledovat, jak všude kolem jsou mraky, ale u nás ne. Připomínám, že jsem mraky sledoval jak se pohybují a byly v pohybu od jihozápadu, přesto velká kruhová díra zůstávala. Měl jsem z toho celkem radost jak se zadařilo. Na druhý den slyším nízkoletící vrtulník, vyjdu ven a ten vrtulník ve velmi malé výšce obkroužil náš barák. Souřadnice měl přesné. To se tady vůbec nestává, aby v takovém členitém terénu letěl vrtulník asi 50 metrů nad zemí. Dvakrát obkroužil, pak začal nabírat výšku a odletěl. Nevěřím, že to byla náhoda, nikdy jsem se s ničím podobným nesetkal. Pochopil bych jako náhodu, kdyby zde nekroužil přímo nad domem a letěl dál. To mě trochu varovalo a tak od té doby octuji dál od domu. Myslím, že podobnou zkušenost má více lidí.
  Hezký den Honza,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu to potvrdit, před čtrnácti dny jsem hned ráno jak vylezlo slunce vylila dva litry octu na svém uzavřeném dvoře na zámkovou dlažbu litr a litr do misky aby se odpařoval déle. V poledne mi nízko nad domem kroužila malá lehká a černá helikoptéra. U nás jev naprosto nevídaný!

   Vymazat
  2. Jedině co mě napadá je nakoupit munici a ty zmetky už začít odstřelovat...co s nima! Vědí, že zbraně tu nikdo nemá jak v Americe, ale když se lidi naprdnou, bude to pak fičák..jenže nesmí být líní..

   Vymazat
  3. Odpověď : Ano, jednalo se o poměrně malou helikoptéru, která je schopná velmi dobře manévrovat. Jako vysvětlení této letecké návštěvy mě ještě napadlo, že jim nebylo jasné proč v této oblasti oblačnost po celé odpoledne nebyla, tak to letěli omrknout, jaký zázračný zdroj rušil přístup oblačnosti. Na základě meteo-snímků se asi nestačili divit, že určitá oblast byla stále bez oblačnosti.
   Honza.

   Vymazat
  4. Ten černý vrtulník vídám i tady v okolí Č.Krumlova. Je bez označení, a létá velmi velmi nízko. Často provádí manévry mezi bloky a čtvrtěmi města a předměstí, jakoby po něčem (někom?)čmuchal. Velmi se podobá nebo je stejného typu jako tento : RotorWay EXEC 162F http://www.vrtulnik.cz/civil2/helo3739.jpg, nebo Robinson R22 Beta II http://www.tomasrc.cz/2009/04/vrtulnik-robinson-r22.html. Chtělo by to ty jejich komáry ovádské fízlácké shazovat !!! Měl jsem nedávno dojem,že vidím černý vrtulník bez pilota. Je možné, že by klimouši měli k dispozici už i vrtulodrony ?

   Vymazat
 5. Nádherný a napínavý článek :)
  Alfa

  OdpovědětVymazat
 6. Já děkuji za super počasí, měl jsem tu čest být v itálii asi hodně podobný termín

  OdpovědětVymazat
 7. Zamýšlal sa niekto nad tým, že to nemusí byť len octom, ale tento efekt vyvoláva priamo naša myseľ? Pokiaľ je niekto ozajstný skeptik, tak mu ani ocot nepomôže, mohol by ho vyliať aj 10 litrov.
  Pre ľudí, ktorý majú v sebe nádej a veria že by to mohlo fungovať, je podľa môjho názoru ocot len pomôcka ako to dosiahnuť. Oni tomu jednoducho veria. Teraz tu vylejem ocot a obloha sa vyčistí, berú to ako fakt a toto ich presvedčenie sa prenesie aj do skutočnosti. Predstavujú si ocot ako zázračnú palicu, ktorá to urobí "za nich" ale pritom to robia oni svojim vlastným presvedčením a myslením.
  Raz som skúšal experiment a pri totálne tmavej chemickej deke na oblohe, ktorá vždy vydrží niekoľko dní som sa na vyčistenie veľmi silno sústredil. Bol som v tej chvíli naozaj presvedčený o tom, že to dokážem. Nikto by ma vtedy nepresvedčil o opaku. Vložil som do toho všetko čo som v sebe mal a bral som ako fakt, že tu oblohu vyčistím a bude krásne svietiť slnko. A aj sa mi to naozaj podarilo! Možno to bola náhoda, ale to že som následne ochorel a prespal v kuse takmer celé dva dni už bola náhoda dosť zvláštna. Doteraz si to neviem vysvetliť.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco na tom bude, poněvadž se říká, že "víra tvá tě uzdraví"! Vždyť jsou přeci lidé, kteří byli smrtelně beznadějně nemocní, a jen jejich silná vůle a přesvědčení přežít, jim pomohla k uzdravení. Jiní, co to vzdali, a propadli depresím a skepsi, zanedlouho padli ro rakví, i přes aplikace nejnovějších vymoženosti medicíny. Víře se obvykle lidé vysmívají, ale jen hlupáci nevědí, že dokáže ve správně nastartovaný okamžik divy a zázraky !

   Vymazat
  2. To bylo tím energetickým výdejem na rozehnání chemodeky. Možná, že byl astrál/aura také částečně kontaminován tím svinstvem, a tělo se muselo očistit,regenerovat. A to se děje, jak víme, hlavně ve spánku a také ve tmě (terapie tmou) !

   Vymazat
  3. Věřím , že to jde i silou vůle, máme to vyzkoušené + ocet.
   Vnoučata tomu říkají- jdeme zahnat mraky.

   Vymazat
 8. Mohu přidat svou zkušenost z dovolené v Bulharsku: žádné čáry.. prostě nic, celý týden ani jedna chemtrail. Nevídaná nádhera, po tolika letech čisté nebe.. Ani v Burgasu, kde je letiště (civilní), ani v letovisku 80 km jižněji. Vřele doporučuji..
  Michal

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že by Bulhaři klimouše bojkotovali ?!

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.