Zajímavé je, že extrémní počasí (horko) je i u protinožců v Austrálii, přitom HAARP tam právě nemá tak vysoké hodnoty. Ale určitě to globálně nějak souvisí.
V zimě je bohužel konání klimateroristů méně zřetelné na satelitech, protože je krátký den. Aspoň pár ukázek ze včerejška:
Dneska má podle plánu (viz Meteoalarm) být extrémní počasí v Portugalsku.
Ale buď se jim to nedaří, nebo změnili plán, ale namísto v Portugalsku právě velice silně prší či sněží ve Francii, v oblasti Nantes. To bude asi slušná kalamita, nebo záplavy ...
Včerejší (21. 1, 13) ledovka u nás: Umělá oblačnost je "párána" pomocí chemtrails, čímž se vyvolávají srážky.
Včera asi sněžilo velmi silně v Polsku, viz barva, a ostře zaříznutý okraj haarpového kruhu kolem radaru.
Slušná "čina" mohla být i v Řecku, kde je na pobřeží patrné vytvoření husté oblačnosti vycházející z několika bodů. Jako by ta oblačnost byla vystřelována z nějakého děla, a šíří se pak na stovky kilometrů.
S počasím je manipulováno , ale z větší části je
OdpovědětVymazatzměna klimatu dílem , chcete li , vesmíru !! Zvyšují se vibrace v celém našem vesmíru , proto se mění celá naše soustava, země se vrací do své původní polohy , proto ..hlavně !! se mění počasí !
Tak proč pořád nad námi lítají nebo pokud nejsou vidět, tak brčí chemtrails. letadla.............. ?
Vymazatať lítají, co je ti do nich , dělají jen to co umí, ty se máš soustředit na sebe a na Světlo, tím je "odrovnáš "
Vymazathttp://www.63plus1.cz/3271/
Slovensko je v strede :((((((((
OdpovědětVymazatJe zajímavé, jak u nás k ránu ten sníh rychle spadl. Nikdo ho nevyděl spadnout. Náhle tu byl, homogenně po celé krajině stejná hloubka. Žádná závěj, nic. A ještě k tomu chroupe pod nohama jako písek. Říkám tomu nepovedený cukr. Jsem zvědav, jak dlouho a při jaké teplotě bude tát. Minule najednou zas k ránu náhle zmyzelo 15 cm ulehlého sněhu a ve spodní vodě se ukázal černý zákal. Kdy už konečně budou označeni viníci a zavřeni, až zčernají oni?
OdpovědětVymazatPomôže tomu octovanie ? či na sneh to neplatí..?
OdpovědětVymazatTo není možné, ta tma ráno v poledne a večer. Proč nám zakrývají slunce? Musíme s tím přece něco dělat.
OdpovědětVymazatNeviem ako vy ale poslednych par dni su vsetci okolo nejaky podrazdeny a maju chut sa hadat.
OdpovědětVymazatTa stále nad námi "zavěšená" umělá oblačná deka je tu pro to, aby byli lidi psychicky decimovaní, a byli tak snáze manipulovatelní psychotronickým dálkovým ovládáním, než půjdou lidi volit do 2.kola prezident.voleb ! Pokud vyhraje Šláfenberk, byly účinky takové manipulace v myšlení a rozhodování víc než jisté !
OdpovědětVymazatPodle směru šlehu toho paprsku nad Polskem to vypadá, že onen Haarp radar je někde na plošině v moři nebo na malém ostrůvku nad Skotskem. Hajzlíci, umístili ten ďáblův stroj tak, aby byl velmi těžko přístupný, a prakticky vyloučena sabotáž nebo útok zvenčí !
OdpovědětVymazatanonymní .. AJ ja som si to všimol....
OdpovědětVymazathttp://www.pomoczosvetla.sk/news/fewa-23-1-2013/
OdpovědětVymazatNa tom prvním snímku činnosti Haarpu v rámci Evropy, vychází střed kruhového vysílání na místo nebo okolí největší letecké základny NATO v Evropě v Kosovu. Byl to svého času politický obchod - Kosovo bude uznáno přes všechny odpory zvenčí jako samostatné, a NATO si na jeho území vybuduje největší leteckou základnu v Evropě. Když se podívate, kde ta základna leží, je zase až příliš vyčůraně na americké poměry na nejvýhodnější strategické poloze vůči všem směrům po Evropě. Pokud by amíci v Kosovu základnu nezřídili, jen těžko by Kosované samostatnost získali. Je to stejně vyčůraná poloha jako další důležitá NATO základna Diego García (soustroví a atoly Britské Kolumbie) téměř uprostřed Indického oceánu, odkud kontroluje celé východní pobřeží Afriky (proto se tam hlavně soustřeďují ty Fulfordem nedávno avizované zákupy mocností na pozemcích-ropa,plyn,zlato,uran aj. !), celé pobřeží Asie, a východní ostrovy jako Indonésie, Malajsie, Filipíny, Japonsko nebo Austrálie a Nový Zéland. Z Kosova a Diego García totiž mají startovat bezpilotní strategické bombardéry pro příští války.
OdpovědětVymazatNa tom snímku s australským extrémním horkem je střed vysílaných vln na radarové základně Mount Isa (typu SREP -Strategic Radar Enhancement Project) na kopci Telstra Hill asi 8 km východně od velkého důlního města Mount Isa ve spolkovém australském státě Queensland. Spuštěn do provozu byl údajně před koncem roku 2012 !
OdpovědětVymazat