13. dubna 2009

Kontrolní chemtrailsový letoun v Praze a New Yorku

(Klikněte na obrázek pro zvětšení, abyste viděli to letadlo).
O velikonocích bylo hezky, dobrá příležitost k rozdání pár dárků. A jako vždycky, když obdarujete něco většího, letectvo to ihned zjistí a do půl hodiny máte nad hlavou obrovský pomalu letící, nesprejující letoun. Letí úplně tiše, burácení uslyšíte, až už je z dohledu. Tentokrát se přiblížil tak nízko, že bylo vidět jakási červená zařízení na jeho křídlech. Podařilo se mi ho vyfotit trochu lip než jindy, protože byl tak nízko, ale stejně fotka není nic moc. Nicméně to červené na křídlech tam je trochu vidět.
Podruhé nade mnou proletěl tak nízko, že byl vidět úplně skvěle. Pokus o video bohužel nevyšel, ono to letadlo je takové šedivé a jakoby splývá s oblohou. Takže foťák asi nevěděl, na co zaostřit. Nebo to letadlo má kamufláž proti focení. Takže nic.
Ale kdo hledá, najde, takže tady máte aktuální video s úplně stejným letounem, natočené nedávno v New Yorku. Je vidět, že je bez oken a má pod křídly nějaká divná zařízení.

http://www.youtube.com/watch?v=WwzYD3aJYjI&eurl=http%3A%2F%2Fwww.infowars.com%2Fconcerns-about-chemtrails-given-fresh-impetus%2F&feature=player_embedded
Update 11. 8. 2010: Video na youtube bylo už smazánu z důvodu porušení čehosi. Jasně že taková videa se nehodí. Aspoň ten komentář autora tu zůstal.
Komentář autora videa: Obamův geoinženýrský program je popularizován Radou pro zahraniční vztahy. Sprejování probíhá v celém světě nejméně po deset let. Ironií je, že když se o tom zmíníte lidem, myslí si, že jste se zbláznili. Když jim řeknete, aby se prostě podívali nahoru, jak tam sprejují, na chvilku se zdá, že jsou zmateni, a pak dál dělají to, co nejlépe uměji, totiž dívají se na televizi.

2 komentáře:

  1. tady na to monstrum v centru Phy by bylo potřeba tak 5 kg orgonitu aby to vyrušilo kompletně...

    OdpovědětVymazat
  2. Děláme, co můžeme, tak tři kila už má. (A jak to bylo znát!)

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.