13. dubna 2009

Obama se zalekl publicity ohledně geoinženýrství


Před pár dny jsme se tu zmínili, že Obama hodlá vést program geoinženýrství proti globálnímu oteplování. A vida, už je to jinak. Zalekli se zájmu medií a jejich možného "šťourání" do již vesele probíhajících tajných programů, takže to zase popřeli.


Obamův poradce hodil zpátečku ohledně geoinženýrských programů


http://www.infowars.com/obama-advisor-back-pedals-on-geo-engineering-announcement/


Steve Watson, Infowars.net, 11. 4. 2009 (Překlad Orgonet)


Hlavní vědecký poradce presidenta Obamy zařadil zpátečku ohledně komentářů, které prezident učinil v interview týkajícím se planetárního geoinženýrství.

Jak jsme vás zpravili dříve v tomto týdnu, John Holdren řekl agentuře Associated Press , že Obamova vláda prodiskutovala možnosti umělého ovlivňování zemského klimatu z důvodu čelení globálnímu oteplování. Podle této zprávy Holdren hovořil o metodách geoinženýrství jako například vystřelování znečišťujících částic do horních vrstev atmosféry, aby odrážely zpět sluneční paprsky, a o dalších zemi utvářejících programech, jako vytvoření „umělého vulkánu“. Holdren údajně řekl:“Je třeba se na to podívat. Nemůžeme si dovolit ten luxus, abychom některou možnost smetli se stolu.“ Associated Press také informovala, že Holdren řekl, že projekt již přenesl do vládních diskusí.

Avšak protože jak mainstreamová, tak alternativní média se ujala Holdrenových komentářů a šířila je jako virus, bývalý ředitel Vědeckého, technologického a veřejněpolitického programu Univerzity v Harvardu se stáhl zpět a řekl, že jeho komentáře byly přehnané a že Obamova vláda NEUVAŽUJE o geoinženýrství.

New York Tomes oznamují , že Holdren se ozval formou e-mailu poté, co byla uveřejněna zpráva AP.

„Řekl jsem, že přístupy, které se dosud objevily, se zdají problematickými jak pokud jde o účinnost, tak o vedlejší efekty, ale že musíme uvažovat o veškerých možnostech a pochopit je, protože pokud budeme v zoufalé pozici, budeme o nich uvažovat. Také jsem jasně řekl, že to je můj osobní názor, nikoli vládní politika.

Když jsem byl dotázán, zda jsem se zmínil o geoinženýrství v diskusích v Bílém domě, řekl jsem, že ano. To NENÍ totéž, jako bych řekl, že Bílý dům se vážně zabývá otázkami geoinženýrství – což nečiní – a jsem zklamán, že titulky a text článku to vykládají jinak.“

Možná že Holdren nebo jeho nadřízení si povšimli úrovně mediálního vystavení, která byla učiněna jeho komentáři. Koneckonců by takový zájem médií mohl vést k dalšímu zkoumání tajných programů ovlivňování klimatu, které jsou již prováděny univerzitami ve spojení s vládou, vládními agenturami, a to v masovém měřítku prostřednictvím chemtrailsového sprayování.

Jak jsme dnes uvedli, zpráva vydaná Holdrenem dala čerstvý podnět ke zkoumání otázek týkajících se aerosolového chemického sprayování, které je nepochybně prováděno po celém světě.

Samozřejmě, stejně jako „Nový světový pořádek“ (New World Order, NWO), ačkoli to bylo oznámeno ve stovkách mainstreamových publikací a vedoucími vládními osobnstmi, zůstává to „konspirační teorií“.

Podívejte se na speciální videa Alexe Jonese o geoinženýrství a jeho interview s Rosalind Petersonovou, odbornicí na chemtrails.

(Přístup z orinálního textu, anglicky).

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.