5. ledna 2012

Hranatá severská bouře Ulli

Hranatou bouřkovou spirálu nad Skandinávií v minulých dnech nemohl přehlédnout ani laik, aby mu to nebylo divné ... viz zdejší články http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/haarpovy-vir-mezi-anglii-francii.html a http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/oblacny-pas-z-ameriky-az-do-evropy.html

Bouřkový systém, který se táhl mnoho tisíc kilometrů, podél celého východního pobřeží USA a Kanady, u Labradoru se zatočil do pravého úhlu ke Grónsku a odtud vedl až do Evropy, kde se  zatočil do hranaté spirály, nad kterou byl prováděn haarpový žlutý třesk.

Ale meteourologům z Eumetsatu na tom nic divného není, oni si to prostě vyfotí a pojmenují a hotovo. Následující snímek s praporky větru si vyvěsili na web http://www.eumetsat.int/Home/Main/Image_Gallery/index.htm?l=en, nazvali to bouře Ulli s větry o rychlosti až 160km/h.  Způsobila prý škody v dopravě, zajímavý jev, ale normálka.
Nevím, jestli by se jim rozsvítilo, kdyby dostali do hlav taky pořádný haarpový žlutý třesk, ale pochybuju ...

Takže, umělá haarpová bouře Ulli na webu Eumetsat:
http://www.eumetsat.int/groups/ops/documents/image/img_iotd_storm_ulli_lrg.png

A čtenář mi právě poslal odkaz s pohledem na celý dloooouhatánský oblačný pás od Ameriky až po Evropu (je to fotka z 5. 1., takže oproti předvčerejšku je to trochu posunuté doprava.) Rozkliknutím zvětšíte. Zdroj: http://en.allmetsat.com/images/nrlmry_global_ir.php1 komentář:

  1. Mrkněte na tohle... Celkem zajímavé čtení! ;)
    http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1376-oni-si-mysli-ze-pro-svou-svetovladu-jsou-predurceni-samotnym-bohem-1-2-.aspx
    Nigog aka Schejbitch

    OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.