4. ledna 2012

Oblačný pás z Ameriky až do Evropy

Čtenář poslal odkaz, že se něco děje na západ od nás (4. 1. 2012): pás oblačnosti přes celý Atlantik (to vpravo je kousek Afriky a Kanáry, vlevo nahoře Kanada a Grónsko). Ty červené praporky jsou tuším silný vítr?

Přidávám k tomu pohled ze severního pólu: zmíněný pás začíná téměř v Karibiku, tvoří pravý úhel u Labradoru a odtud jde až do Evropy, máme ho myslím až tady v Česku ... kolik je to tisíc km?

A evropský konec pásu (červená barva) je právě ještě shora "ogrilován" haarpovým "žlutým třeskem". To zas bude počasíčko ...A ještě pohled ze sat24: sytá bílá barva nad Britskými ostrovy je ta ogrilovaná oblačnost.

A pohled na celý dlouhý pás až z 5. 1. 2012, takže už je to trošku posunuté doprava (díky čtenáři!) (možno rozkliknout na větší.) Zdroj: http://en.allmetsat.com/images/nrlmry_global_ir.php

5 komentářů:

 1. Orgonete, ked si chces branit majetok pred drastickym pocasim, treba cistit atmosferu a dotovat ju orgonom. Cistit cloudbustrami a dotovat napriklad trinity wandom. Dufam, ze to robis.

  OdpovědětVymazat
 2. Vložil bych ještě tento satelitní snímek, který v plné kráse ukazuje co se děje. Něco podobného se vyskytuje i v tichém oceánu. http://en.allmetsat.com/images/nrlmry_global_ir.php

  OdpovědětVymazat
 3. Plus žlutá v pravém úhlu. http://old.chmi.cz/meteo/sat/avhrr/data/201201050447_NOAA15/201201050447_NOAA15_CE_NM.jpg

  OdpovědětVymazat
 4. 23.36: Ja už to robím 3 rooky ...

  OdpovědětVymazat
 5. 8.25: Super, díky, to přesně mi chybělo (včera se mi to nechtělo otevřít).

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.