5. ledna 2012

Co je s tlakem? Níž už to nejde.

Na to právě upozornili čtenáři.
"Tlak poklesnul jenom za posledních 6 hodin o 8 hPa, za 24 hodin o 28 hPa. Současně je 986 hPa a blíží se minimu z 16.12.11 - 979 hPa. Přitom o deset dní později byl nejvyšší tlak za rok 2011-1034 hPa. Ve všech případech bylo a je zataženo chemodekou, prší mebo mrholí."
V.5. ledna 2012 15:31 


A opravdu, i můj barometr ukazuje 938 absolutního tlaku, tak nízko ho teda nepamatuju ...

A co když to souvisí s velkým hranatým žlutým haarpovým třeskem z dnešního časného rána?
Od půlnoci začali lehce žhavit ...

A k ránu pořádně třískli ...

(Myslím, že klimateroristé by měli brzy zatrhnout Českému hydrometeorologickému ústavu, aby zcela naivně zveřejňoval produkt NM (noční mix) družice NOAA (:-)))), tak věrně zachycují haarpové ovlivňování oblačnosti a počasí  - nikde jinde na světě se to nezobrazuje, pokud vím (:-))))


Snowmanův komentář: http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/meteorolog-o-tlaku-zlutem-tresku.html


Slova pro vyhledávání: 
HAARP žlutý třesk oblačnost umělé ovlivnění počasí modifikace mraky ČHMÚ NOAA NM tlak barometr absolutní nízký žlutá barva pravý úhel atmosférický družice satelit klimaterorismus klimateror klimateroristé Evropa Česko tlaková níže klima climate climaterrorism climaterror climaterrorists6 komentářů:

 1. Hej orgonet taktiez mozem povedat ze dlhsie sledujem meteox radar o momentalnych bleskoch ale asi to vyzera ze to ukazuje ine ako blesky - zase ukazuje priamkove blesky do praveho uhla http://tinypic.com/r/f8mxj/5

  OdpovědětVymazat
 2. detekce blesku taky zajimave pokoukani :D
  http://i40.tinypic.com/dvoo6v.jpg

  OdpovědětVymazat
 3. V současné době se hodně žlutí na jih od nás 8-O

  OdpovědětVymazat
 4. Silvestr...Šumava na chalupě roku 1978...za neprustřelnými dráty Železné opony svítil na olověném nebi odraz protější bavorské vesnice Bishofsreuth....teplota +11 STUPNU,mrholí,nadmořská výška 960 nad mořem.Svobodná Evropa večer v deset hodin hlásí zimu století,kde zamrzlo Barentsovo moře a mráz je tak veliký,že je sovětské teploměry nemohou zachytit.Všechna evropská letiště jsou ochromená a ráno na Nový rok jsme naměřili minus osmnáct stupnu a haldy sněhu.Běžně jsme tenkrát na hory vozili spacáky,polní lopatku a zejména SNĚHOVÉ ŘETĚZY. Zimní protektory jsem narval na hnací kola již začátkem listopadu....nikdy nás nic nezaskočilo.....

  OdpovědětVymazat
 5. Alcyone, taky na ten silvestr 1978 vzpomínám. Večer jsme šli slavit do vzdálené sokolovny oblečení jen v košili a slabé bundě, na nohou polobotky, bylo teplo jak v květnu. Poté ráno byl mráz asi -15 st. C a sněhová kalamita, zachránilo nás asi jen množství vypité kořalky :).

  OdpovědětVymazat
 6. No a v lednu a únoru 1979 byly vyhlášeny uhelné prázdniny, protože "zamrzla" dodávka uhlí do škol. :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.