10. ledna 2012

Matthew: sdělení na leden 2012 (1. část)

Překlad: Orgonet

4. ledna 2012

Obsah:
Náhledy na stav světa; důležitost světla pro těla; změny v Nirváně; odchod duší a jiné události tohoto roku; nedávná historie Illuminátů v USA a prezident Barack Obama

1.Zde je Matthew s láskyplnými pozdravy od všech duší v této stanici. V těchto prvních dnech nového roku vidíme, že energetické zářiče většiny lidí se pohybují pomalu – u některých to může být příznakem vydechnutí a uspokojení, že veškerá přípravy a oslavy svátků už skončily, a pro jiné odcházení smutku, který zesiluje během vaší tradiční sezóny svátků a rodinného času. V každém případě jde o znovunastolení běžného životního rytmu povinností a zájmů.

2.Ale v jiných oblastech vyvstávají energetické zářiče se stále zvyšující rychlostí, anebo se freneticky řítí sem a tam. Tyto pohyby na jedné straně odrážejí záměrnou aktivitu sil světla a na druhé straně záchvaty šílenosti temných, kterým unikají i poslední záchytné body jejich bývalých držav.

3.Avšak převážná většina vaší populace nemá ani ponětí o těchto energetických extrémech. Vidí svůj svět jako bouřlivý, a jejich myšlenky se řadí od beznaděje po opatrný optimismus, pokud jde o krátkodobé a dlouhodobé výsledky. Výhled mnohých je silně ovlivněn vašimi analytiky – jednotlivci, kteří se pokládají za experty ve svých oborech jako je ekonomika, státní záležitosti, mezinárodní vztahy, vojenská připravenost, volební procesy či náboženské ideologie – a jejich předpovědi budoucnosti jsou založeny na zaznamenané historii. Nic z vaší historie však nelze ani vzdáleně aplikovat na tento čas!

4.Proto ani masová veřejnost ani analytikové nemají potřebné znalosti, aby posoudili to, co má přijít, a ještě méně rozsah a rychlost změn při tom, jak se tato stále rozvíjí tato éra ve vesmíru bezprecedentních změn. Oni nevědí to, co vy víte: na konci tohoto magického roku 2012 bude Země na prahu čtvrté hustoty, kam nemůže vstoupit nic s nízkými vibracemi či temnotou.

5.Proto budou měsíce ležící před námi výzvou pro pracovníky světla. Budete se setkávat se zmatkem a úzkostí ostatních, protože jedna po druhé budou přicházet obrovské změny, které budou ponechávat lidem málo oddechu, aby je asimilovali a přizpůsobili se jim. Jste ukazatelé cesty, a pouhé vaše BYTÍ tím, čím jste, bude lidem kolem vás dodávat pocit klidu a důvěry, a ti, kteří budou mít zájem slyšet to, co vy víte, mohou sdílet vaši radost z toho, co se děje.

6.Přesto někteří pracovníci světla pochybují, že se může do konce roku splnit všechno, o čem jsme vám řekli, že se splní. I když to znamená určité zklamání pro nás a další světelné bytosti, které také řekly, že pozemský Zlatý věk je na dosah – a již existuje v kontinuu -  chápeme to. Vy stále ještě máte lineární čas třetí hustoty, a pouze v jeho rámci můžete kalkulovat, jak dlouho zaberou život měnící události, nebo za jak dlouho se stanou.

7.Prosím, nechte minulost tam, kam patří – v minulosti! A nepochybujte ani chvíli, že vše, co se má naplnit, se také naplní!

8.Je osudem Země, aby opustila třetí hustotu, když vesmírný cyklus otevře na konci tohoto roku astrální okno, a do té doby nezůstane na planetě nikdo s temnou myslí a srdcem. To se možná zdá přehnaně tvrdé, jako by je prostě vyloučil nějaký soudní proces, ale tak to není. Jsou lidé, kteří nečestně nabyli majetku, dosáhli moci bezohledně, a neustále odmítali světlo, které jim bylo neustále nabízeno, a jak jejich duše, tak jejich těla „za to zaplatí“, jak říkáte.

9.Právě světlo v těle přemění jeho strukturu založenou na uhlíku na křišťálovou formu, která umožňuje tělu žít ve vysokých vibracích energetických rovin nad třetí hustotou. Ve starých dobách silné civilizace s temnotou v srdci svévolně měnily DNA slabších civilizací, aby snížily intelektuální schopnosti a duchovní vědomí jejich lidí. To postihlo i jejich těla – křišťálové buňky degradovaly na uhlíkovou strukturu, která může být, a skutečně byla, naprogramována zranitelností vůči všem formám nemoci a mnohem kratší dobou života, než v dobách daleko před vaším pojetím času.

10.Příliv světla, který umožnil Zemi přežít smrtelnou agónii před nějakými sedmdesáti lety, také obnovuje „ukradenou“ DNA u jednotlivců vnímavých na světlo, a to není každý. Tělo bez světla, kromě jiskry, která je životní silou, nemůže žít ve vibracích převažujících na Zemi – zemře z některého důvodu, z nichž smrt vždy přicházela k obyvatelům Země, a někteří z vlivných jedinců, které vidíte v televizi a filmech, jsou klony lidí, kteří již zemřeli. Těla s o něco vyšším stupněm světla než životní jiskra mohou žít o trochu déle, ale také to vzdají, protože čím více se Země blíží prahu čtvrté hustoty, tím jsou vibrace silnější.

11.Co se stane z dušemi, které stvořily tato těla, aby jim sloužila v tomto životě, to je jiná věc. Dokud byla Nirvána duchovním světem Země, záznam životní energie osob, které si zvolily temnou cestu, je automaticky zavedl do odpovídající energie v nejnižší z flexibilních vrstev Nirvány. Nejtemnější bytosti šly do malého orbu blízko vašeho měsíce – vaše náboženství tomu říkají peklo – kde hustota odpovídá hustotě duší v době života. Protože se obávají světla, je na ně vyzařován jenom uzoučký pramínek. Pokud ho přijmou, přesunou se do nejnižší vrstvy Nirvány, kde je světlo silnější, a pokud se rozhodnou ho přijmout, učiní další krok na žebříčku inteligence a duchovní bdělosti. A tak dále.

12.Avšak Nirvána vzestupuje s planetou a jejími světlem naplněnými obyvateli, a tyto nízké vrstvy a malý hustý orb už nebudou dále potřebné jako součást vašeho duchovního světa. Skrze boží milost jsou duším z těchto nízkých poloh dány mimořádné příležitosti, aby mohly absorbovat světlo a vtělit se v civilizacích, v souladu se stupněm světla, který každá duše přijme. Duše v malém orbu budou energeticky přeneseny do podobně hustých lokací, které slouží jako duchovní světy pro civilizace v nízké hustotě. Poté, až bude orb zbaven hustoty svých bývalých obyvatel, může zahájit nový vzor oběhu či se dematerializovat.

13.V příštích měsících budou odcházet i duše – možná miliardy – které NEMAJÍ sklon k temnotě. Některé si zvolily ve smlouvě duše, že se budou aktivně podílet na přechodných stádiích vzestupu Země, a pozorovat z Nirvány celé panoráma triumfálního vstupu planety do čtvrté hustoty. Jiná vtělení využijí této jedinečné příležitosti k dosažení rovnováhy, aby naplnila karmické lekce třetí hustoty, a až tak učiní, dychtivě odejdou, aby mohla začít duchovní život jako vysoce vyvinuté duše.

14.Mnoho miliónů, tak jako milióny před nimi, budou žádat úpravy smlouvy duše, tak, aby tento život skončil dřive než život předpokládaný ve smlouvě. Jejich požadavkům bude vyhověno, aby bylo ukončeno utrpení, které přesahuje to, co si zvolili jako zkušenost, a aby byla planeta zbavena negativity z jejich utrpení. Budou z Nirvány zářit světlo na planetu, a dostane se jim plného uznání naplnění smlouvy a budou pokračovat ve vývoji duše.

15.Mnozí, jejichž základem života je vědecké či náboženské přesvědčení, si raději zvolí odchod nežli přijetí nadcházejících pravd, které se tak hluboce liší od toho, co je učili. Lidé, jejichž bohatství pochází ze starých systémů, se mohou natolik bát ztráty všeho, až se zhroutí ekonomický systém, že odejdou dříve, než poznají, že nové systémy budou fungovat hladce a spravedlivě, se vzdělanými managery s morální a duchovní čistotou.

16.Nebude to žádný masový exodus, spíše bude v průběhu roku umírat více lidí než dříve, a je pravděpodobné, že mezi nimi budou členové vaší rodiny, přátelé, kolegové či sousedé. Pokud jsou vám obzvláště drazí, utěšujte se vědomím, že v průběhu vzestupu od čtvrté hustoty do páté budou radostná fyzická spojení mezi dušemi na planetě a dušemi v Nirváně.

17.S tímto se vracíme k ujištění, že ode dneška za rok bude veškerá temnota pryč: Lidé, kteří budou v tu dobu na Zemi, budou naplněni světlem, spojeni v míru a vzájemné úctě, a život bude v harmonii s přírodou.

(Na dokončení překladu se pracuje.)

11 komentářů:

 1. Orgonete, za překlady Matthewa moc děkuju!
  Vždy mi udělají radost! Něco ve mně mi říká, že to tak bude.
  Z minulosti vím, jací jsou Češi skeptici a pochybovači..., tak si říkám, jak je to teď, když tu chodí tolik lidí na tvé stránky...
  Svět si zdánlivě jede v zaběhnutých kolejích a takováto slova jsou pro některé naprostým bláznovstvím, ale pod povrchem, uvnitř se něco děje...
  Cítím to. Mé zásadní pocity mne nikdy nezklamaly ( a pokud zklamou, tak to přijmu s klidem a aspoň už jednou přestanu mít v mnohém pravdu a trochu se aspoň nad sebou zamyslím, jak mi radí vědecky uvažující kamarádi :-))
  Ota

  OdpovědětVymazat
 2. jak to vlastně je s Obamou? http://www.youtube.com/watch?v=0Rlb7gM2Uis&feature=uploademail

  OdpovědětVymazat
 3. Velmi moc Ti děkuji za překlady Matthewa. Totiž když se objeví jeho nový channeling tak to přeženu přes google překladač,ale je to hrůza výsledek.Proto díky. No a teď jsem zvědav jak Matthewova slova budou korespondovat s předpovědí Palmových listů pro evropu.Ale když čtu Matthewa jako by mi něco říkalo,že to je to ono.
  Mnoho zdaru.
  jarek.

  OdpovědětVymazat
 4. Ohľadom Obamu. Na youtube je jeden zaujímavý dokument o Obamovi s názvom "Obama Deception".
  http://www.youtube.com/watch?v=S_QL3swhoTw&feature=fvsr
  Veľmi zaujímavý dokument, je s českýmí titulkami, odporúčam! Gringo

  OdpovědětVymazat
 5. lidičky,prosím,sdělte mi jestli se mýlím...když více věřím projevu tohoto pána,než projevu pana Jaroslava Duška.Přesvědčte mne,odzbrojte a v míru se mnou žijte http://www.cestyksobe.cz/novinky/novinky/938.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím jaký o jakém projevu p.Duška hovoříte, nicméně zrovna tento pán evidentně nepochopil a nesprávně si vykládá právě obsah pojmů. Ironií je, že právě o tomto hovoří. Např. pojem bezpodmínečná láska. Ano dítě když ho potrestám si může myslet, že ho nemiluji. Ale je to, že dítě něco provedlo důvod abych já ho přestal milovat? Ne, bude mně bolet, že něco provedl, ale nikdy ho nepřestanu milovat a v tomto smyslu je pravá láska bezpodmínečná. Pokud je tam podmínka: Budu tě milovat jen pokud.........doplňte si co chcete, pak se nejedná o lásku bezpodmínečnou. Pokud někdo nechápe jak může být láska bezpodmínečná, asi ji nikdy nepoznal. Je mi ho líto.

   Vymazat
 6. Pred vyše rokom, keď začala kauza WikiLeaks, som sa rozhodol, že sa Matthewa spýtam, kto za tým stojí.

  Podarilo sa mi napojiť sa na Nirvánu - mimochodom veľmi príjemné miesto - a položil som Matthewovi nasledujúcu otázku:

  "Kto alebo čo (v zmysle aký zámer alebo úmysel) stojí za WikiLeaks."

  Otázku som položil jednosmerne, pretože na diskusiu som si netrúfal, a pocitovo som bol uistený, že odpoveď dostanem.

  O to väčšie bolo moje sklamanie, keď v najbližšom zdelení boli o WikiLeaks dve vety, ktoré pritom vôbec nesúviseli s mojou otázkou: :-(

  "27. Jaký vliv budou mít dokumenty zveřejněné Wikileaks na to, jaký pokrok byl udělán „v zákulisí“ směrem ke světovému míru? Ani sebemenší!"

  Aj keď som bol sklamaný, nejako veľmi som sa tým nezaoberal, a po čase som na to zabudol. Lenže po mesiaci prišlo nové zdelenie, v ktorom stálo:

  13. Není v naší moci, abychom odhadli, jak světlé či temné důvody leží za zveřejněním tajných dokumentů prostřednictvím Wikileaks, ale můžeme říci, že celkový výsledek je blahodárný. I když potlačované informace byly zatím uvolněny pouze v minimálním množství, mohou zmenšit šok občanů, když se zveřejní důkazy, do jaké míry je jejich vláda klamala prostřednictvím svých illuminátských člebnů a tech, kteří podlehli výhrůžkám či úplatkům této mezinárodní skupiny.

  To bola odpoveď na moju otázku, pretože presne to som mal na mysli. Takže čo sa mňa týka, tak to funguje.


  Na druhej strane som si nemohol nevšimnúť nezrovnalosti v niektorých tvrdeniach, ako napríklad že Obama je vysoko vyspelá bytosť, pričom jeho doterajšie činy tomu vôbec nenasvedčujú, alebo že prestali s chemtrails, hlavne keď ich nad našimi hlavami stále môžeme vidieť. Je síce pravda, že v čase uverejnenia tejto správy nepráškovali, ale potom zase mohutne začali. Na tieto nezrovnalosti nemám odpoveď, ale príčin môže byť niekoľko.

  1. Nedokonalosť filtra prijímateľa správy. Je veľmi ťažké prijať telepatickú informáciu bez toho, aby ju naša myseľ alebo ego neskreslili. Čím konkrétnejšia je informácia, tým ťažšie to je.

  2. Je možné, že v čase uverejnenia sa jednalo o pravdivé informácie, ale keďže budúcnosť nie je vopred určená, a pretože máme slobodnú vôľu, tak sa to medzičasom zmenilo.

  3. Mohlo sa jednať o zámerne nepravdivo podané informácie s cieľom dodať ľuďom nádej a odvahu. Toto je na diskusiu, že či pozitívne bytosti vedome poskytujú nepravdivé informácie, ak tým sledujú celkový prospech z danej situácie, a ak to nie je v rozpore so slobodnou vôľou a ostatnými vesmírnymi zákonmi.

  Nech je dôvod týchto nezrovnalostí akýkoľvek, udržujú ma v strehu, aby som neveril všetkému čo čítam alebo počujem, a aby som všetko prehodnocoval. Na Zemi v súčasnosti nie je žiadny zdroj, ktorý by bol 100-percentne pravdivý. Zdelenia od Matthewa podľa mňa patria medzi tie kvalitnejšie, a jednoznačne pozitívnejšie. Je na nás, či si z nich zoberieme to dobré, alebo či ich zavrhneme kvôli niekoľkým nezrovnalostiam. Ja volím prvý spôsob. Ktorý volíte vy?

  OdpovědětVymazat
 7. Oto, budem velmi rad, ked budes mat aj v tomto pripade pravdu! :)

  Tiez to citim a citi to viac ludi. Rok este vydrzime. Hovori sa, ze pred svitanim je najvacsia tma.

  OdpovědětVymazat
 8. Správně činíte, orgoneťáci, když jste vůči informačním tokům nedůvěřiví, a že vše, co se k Vám dostane, prověřujete, analyzujete a třídíte. Jen tak se lze dobrat alespoň nějaké relativní či pravděpodobné skutečnosti, a zaujmout tak osobní postoj. Proto, pokud nevíte dost, je těžké se rozhodnout, čemu věřit, a co přijímat za své !!!

  OdpovědětVymazat
 9. I got this website from my friend who told me about this site and now this time I am visiting this site and reading very informative articles or reviews at this time.
  Also see my page > facebook at school

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.