16. prosince 2012

11. prosince bylo zabráněno masakru v Portlandu

Myslím, že tento dřívější článek Sorchy Fall objasňuje mnohé o "střílejících entitách pod kontrolou myslí."

Americký armádní ostřelovač zastavil masakr 
v obchodním centru v Portlandu 

Sorcha Faal, 14. prosinec 2012
http://www.whatdoesitmean.com/index1637.htm
Překlad: OrgoNet


Nová zpráva ruské FSB (Federální bezpečnostní služba) kolující dnes v Kremlu praví, že v nákupním centru v Portlandu v Oregonu byl v minulém týdnu odvrácen masakr tím, že armádní ostřelovač „neutralizoval“ těžce ozbrojeného maskovaného střelce předtím, než mohl zahájit to, co zamýšlel, a co mělo být jedním z nejhorších masových střílení v USA v posledních letech.

Podle této zprávy minulé úterý 11. prosince vstoupil ozbrojenec, identifikovaný poté jako Jacob Tyler Roberts, s úmyslem provést tento masakr do obchodního centra Clacamas Town Center , kde bylo právě asi 10 000 víkendových nakupujících  , oznámil: Já jsem střelec!  , a pak zahájil palbu na šokované oběti. Zabil dva lidi, Cindy Ann Yuille  a Steva M. Forsytha, a kriticky zranil mladou dívku Kristinu Ševčenko.

Do několika minut po zahájení útoku, praví zpráva, jeden z nejméně 4 ostřelovačů patřících 1. skupině speciálních sil americké armády  se základnou Joint Base Lewis-McChord ve státě Washington, kteří byli předem rozmístěni v očekávání útoku, zjistil střelce a zabil ho jedinou ranou do hlavy, a tak ukončil to, co podle ruských analytiků pravděpodobně mělo být nejhorším americkým masovým střílením za několik desítek let.

Je zajímavé upozornit, jak pokračuje zpráva, že tým vojenských ostřelovačů, který ukončil toto zdánlivě nesmyslné běsnění, mohl být předem připraven díky varování před tímto útokem prostřednictvím anglickojazyčné webové stránky 4chan  kde se 10. prosince, den před pokusem o masakr, objevilo sdělení s textem: „Zítra. Sledujte zprávy. Clacamas Town Center Mall.“4chan je jedním z nejnavštěvovanějších boardů na Internetu  , a analytikové FSB ve zprávě říkají, že velice pravděpodobně toto varování před masakrem vyvěsila americká dissidentská skupina jménem Potentially Alarming Resesarch: Anonymous Intelligence Agency (Par:AnoIA) (Potenciálně alarmující výzkum: Anonymní výzvědná agentura.) Její web se zabývá sbíráním úniků informací, umožňuje účastníkům na nich pracovat, a zveřejňuje je takovým způsobem, aby přitáhly pozornost veřejnosti  .

Jak říká dále zpráva, tento web Par:AnoIA není sledován jen veřejností, ale i americkou armádou a tajnými službami, které sledují úniky a varování, ale daleko sofistikovanějšími softwarovými algoritmy, které umožňují rozeznat, co jsou „skutečné“ hrozby a co jsou „falešné“.

Největší starostí pro americkou armádu při těchto masakrech střelnou zbraní, jak praví analytikové FSB dále ve zprávě, a jak jsme již dříve psali v článku „Tajemný radio„výbuch“ před masakrem v Coloradu mate vědce“  , je fakt, že všechny tyto události náleží do toho, co lze popsat jedině jako „entity pod kontrolou mysli“  , jednající bez důvodu, ale s „náhlým a smrtícím záměrem“.

Jako téměř všichni masoví zabijáci před ním, i Jacob Tyler Roberts byl popsán jako typický šťastný člověk, který rád žertoval, ale v posledních týdnech se náhle změnil a těsně před útokem se zdál jakoby „paralyzován“  .

Americkému lidu zůstane toto vše ohledně masového střílení naprosto neznámo, a jak Sorcha Fall plně zdokumentovala ve své původní práci „Apokalypsa v Železných horách: Pravdivý příběh 2013“  , americká politika nepřetržitého udržování atmosféry teroru, paniky a strachu je součástí dlouhodobého plánu změn v jejich společnosti, při níž se občané stali nejšpehovanějšími lidmi v celé historii světa .

Zpráva pochmurně končí tím, že není otázkou, „zda“ dojde k dalšímu masakru, ale spíše „kdy“ k němu dojde, protože „mistrovský plán“ odzbrojení Američanů se nyní urychluje, protože nic netušící lidé nadále slepě kráčejí do propasti.

December 14, 2012 © EU and US all rights reserved. Permission to use this report in its entirety is granted under the condition it is linked back to its original source at WhatDoesItMean.Com. Freebase content licensed under CC-BY and GFDL.

11 komentářů:

 1. Dobry film, ktory presne zobrazuje tento pribeh Control Factor (2003), pozrite :) ... uplne presne :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Film jsem neviděl. ale docela mě zarazilo tohle: Hlavní postava Lance Bishop (Adam Baldwin)- Adam Lanza

   Vymazat
 2. Citujem : "Do několika minut po zahájení útoku, praví zpráva, jeden z nejméně 4 ostřelovačů patřících 1. skupině speciálních sil americké armády se základnou Joint Base Lewis-McChord ve státě Washington, kteří byli předem rozmístěni v očekávání útoku, zjistil střelce a zabil ho jedinou ranou do hlavy, a tak ukončil to, co podle ruských analytiků pravděpodobně mělo být nejhorším americkým masovým střílením za několik desítek let."

  Nerozumiem tomu.....Ak do niekoľkým minút po zahájení útoku boli dvaja mrtvi a jedna ťažko zranená, tak... Nemalo to skôr byť že DO NIEKOľKýCH S-E-K-U-N-D ??? .... To akože zabil v prvých sekundách dvoch ľudí...a potom si tam chodil (strelec) a triasol sa.... ??? A nič nerobil ? Alebo - prečo potom píšu, že to malo byť pravdepodobne najhoršie americké masové strieľanie, ked do niekoľkých minút v nákupnom centre (teda nie v uličke, kde by mohol zabíjať pomaly, a mrtvoli niekde skrývať...) zabil len dvoch ľudí ? ... Tomu fakt nerozumiem....
  Díky za zverejnenie môjho príspevku (takto si ho chcem poistiť)
  Marek & Marek G.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já tomu taky nerozumím.
   Sorcha píše Within minutes ...
   Oficiální verze je, že střelec se zastřelil sám. O tom, že ho vlastně zastřelil sniper, média nikde nic nepíší, proto sem dávám tuhle verzi od ruské rozvědky, které věřím (:-)))
   Svědkové neslyšeli více než 3 výstřely.

   Vymazat
  2. To by znamenalo, že ve federální vládě USA jsou dvě hlavní soupeřící frakce o moc. Jedna (ta zvrhlá , temná a depopulační) spolupracuje s "entitami" (viz střelec zabiják), a druhá (stojící na straně záchrany USA a Ústavy)jim to zřejmě kazí (viz ten sniper). Podobných příznaků již bylo více, ale tento byl docela "kapitálním kusem". Jen ať se "opony" dál a rychleji trhají, a pravda vyjde na světlo !

   Vymazat
 3. Zde : http://uloz.to/xsdwW5D/ovladani-mysli-cz-2003-avi

  OdpovědětVymazat
 4. K otázce paralyzy jedince a jeho následném ovládání a kontrole srozumitelně pojednává několik videí Yacova( Steward-a) Swerdlowa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslel si Stewarta Swerdlowa, Jakov bol jeho prastryko :)
   Ale inak Stewarta mozem len odporucat.
   Martin

   Vymazat
  2. Najděte si info k termínu dálkové ovládání mysli (PSI), a budete koukat, co mají temnáři za "hračky", kterými nás mohou již dnes ovládat jako své roboty !

   Vymazat
  3. je vidět že se jim to daří ..u vás ! ani si to nepoznal že ??

   Vymazat
 5. http://www.deesillustration.com/artwork.asp?item=625&cat=satire

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.