11. prosince 2012

Matthew 10. 12. 2012


Matthew 10. prosince 2012
Překlad: OrgoNet

Obsah:
Emoce v tomto období; pozitivní řešení současných nepokojů; vlivy 12. a 21. prosince; proces Vzestupu Země; „partnerské“ duše potomků; přípravy na Zlatý věk.
S láskyplnými pozdravy od všech duší v této stanici je zde Matthew. Toto období různých náboženských zvyků a oslav ve vašem světě vždy přináší intenzívní a smíšené emoce. Ti, kterým se daří dobře, cítí vděčnost za požehnání ve svém životě a vesele si užívají s rodinou a přáteli; ti, kteří jsou osamělí či ve smutku či hladoví a bez prostředků ještě intenzívněji pociťují svůj osud. Je pro nás radostné, když vidíme, že v tomto období „dobrých vln pro všechny“ tolik laskavých a srdečných duší jedná, aby pomohly těm, kdo jsou v nouzi.
V tomto povznášejícím aspektu tento rok není jiný než předešlé; avšak energie jsou naprosto odlišné od tohoto období v minulých letech. Ty nejvyšší vibrace, které váš svět zná již věky, zasahují každého, a zatímco mnozí jich využívají ku svému prospěchu, masy lidí nejsou v příznivém postavení. S tím, jak se odvíjejí dny roku 2012, negativní extrémy duality naposledy silně lapají po dechu, než dojde k jejich blízkému konci.
Hlavními starostmi jsou nepokoje na Středním východě s hrozbou chemických zbraní v Sýrii, vývoj plutonia v Íránu, povstání v Egyptě, pokračující nepřátelství Izraele a Palestiny. Severní Korea připravuje vypuštění rakety, stav mnoha státních ekonomik je špatný, v některých afrických státech se stále válčí a dochází k útlaku, stoupají počty uprchlíků, po celém světě se objevují násilné činy, korupce ve vládách a multinacionálních korporacích.
Tyto situace týkající se celého světa však nezmiňujeme proto, abychom kazili vaši sváteční náladu, ale abychom vás ujistili, že ve VŠECH případech přicházejí pozitivní řešení! Ohledně největšího nebezpečí, chemických zbraní, pokud by mělo dojít k jejich použití, technologie naší vesmírné rodiny zabrání jejich funkci.
12. prosinec a 21. prosinec jsou dávno považovány za klíčová data pro planetu. Pro jistotu jsou vysílána k Zemi z důvodu planetárního zarovnání obrovská kvanta energie, která představují významnou pohonnou sílu, avšak Země je na dráze Vzestupu skrze stále vyšší vibrační stupně a stoupá již po více než 70 let. To bude pokračovat i během její cesty skrze čtvrtou hustotu až do jejího cíle v páté hustotě, kde vznikla planeta a Gaia, duše ztělesňující tuto planetu.
Proto nepohlížíme na 21. prosinec jako na závažnou událost, která by byla stejně hluboká pro všechny na celém světě. Každý jednotlivec je jedinečnou bytostí a prožije jedinečnou osobní reakci na tento den, tak jak také každý jedinečně prožíval pokrok během vzestupu Země. Někteří jedinci mohou mít mocnou energetickou reakci, a jiní možná neucítí nic neobvyklého.
Milované duše, prosím, nepociťujte zklamání, když nezažijete nic dramatického! Intenzita světla na Zemi se zvyšuje, a s ní i vaše vědomé a duchovní uvědomění, a vaše těla se přizpůsobují buněčným změnám z uhlíkových na křišťálové. Nepotřebujete žádnou šokující událost ani pocit, abyste cítili radostnou náladu z blížícího se prahu Zlatého věku Země!
Těšte se s námi z nedávného pokroku ve vašem lineárním čase, pokud jde o velké počty duší, které mohou fyzicky doprovodit Zemi do tohoto Věku! Bůh vyhovuje žádostem duší předků na úrovni duše, aby mohly být partnery svých potomků, kteří se statečně snaží zbavit emocí, které snižují množství absorbovaného světla.
Tyto emoce, které nemají kořeny v temnotě a nikoho nezraňují kromě jich samých, jsou intenzívní a či dlouhodobé tesknění, výčitky, vina, souzení, beznaděj a problém zbavit se falešných názorů, které byli naučeni. Všechny tyto emoce mohou být přeměněny v světlo s pomocí soustředěné energie duchovně více vyvinutých partnerských duší. Některé žijí mezi vámi a jiné inspirují své potomky, kteří jsou zde, aby směrovali lásku-světlo na ty, kteří potřebují tuto podporu navíc, aby mohli překonat své bolestné city.
Ať je účinek této bezpodmínečné lásky jakkoli zázračný, víme, že jste dychtiví, abyste již uviděli, jak se naplňují dlouho slibované změny. Na úrovní duše víte, že transformace vašeho světa probíhá s neuvěřitelnou rychlostí a objemem, ale ve svém vědomí jste netrpěliví a dokonce občas máte pochyby. Pochopte prosím, že i když nízké vibrace vydávané temnotou nemohou vstoupit do Zlatého věku, důsledky tisíců let činnosti temnoty nemohou být napraveny, dokud Země nebude cestovat uvnitř světlem naplněných vibrací čtvrté hustoty.
Je již provedeno mnoho základních prací směrem k obnovení a reformám. Oficiální média odhalují korupci v mnoha oblastech a snahy vyvíjené za scénou již brzy vejdou ve veřejnou známost. Mezi některými vašimi představiteli a zástupci naší vesmírné rodiny jsou projednávány situace životně důležité pro mír. Budou zahájeny projekty v životním prostředí, a rovněž tak budou provedena prioritní opatření, která jsme vyjmenovali v nedávném sdělení (24. září 2012). A Nejvyšší vesmírná rada již čeká na boží pokyn „Jděte!“, aby mohli být oficiálně představeni členové naší vesmírné rodiny.


Moji milí, víme, že byste rádi měli lineární časový rámec, a kdybychom vám ho mohli dát, s radostí v srdci bychom tak učinili, ale my nevíme. Vše, co můžeme udělat, je opakovat naše ujištění, že v kontinuu je vaše spolutvoření původního láskyplného mírového ráje na Zemi, kde všichni žijí v harmonii s přírodou a znají jednotu všeho, již „hotovou věcí“.
Milovaná rodino, již jste TAK blízko koncové čáře třetí hustoty – to je triumf, který nemá v tomto vesmíru obdoby! Jste milováni a nanejvýš ctěni všemi světelnými bytostmi kdekoli.


                                      ______________________
LOVE and PEACE
Suzanne Ward

21 komentářů:

 1. Už se někdo z vás zamýšlel nad tím, co to vlastně kalendář, čas a cykly jsou? Proč si lidé tyto časoměrné jednotky vymysleli? Od kdy se čas počítá, jak jsou jednotlivé cykly civilizací mezi sebou provázané? Jak se přepočítávají? Jak jsou nepřesné? Například náš letopočet vychází z data úmrtí Krista, které neumíme přesně určit. Bylo by 21.12.2012 skutečně 21.12.2012 nebo by toto datum již bylo nebo by nás teprve čekalo za několik let? Jak by toto datum vypadalo zapsané v klínovém písmě nebo římskými číslicemi? Datum 12.12.2012, 21.12.2012 je pěkná souhra čísel/dnů, které se počítají od nepřesně určeného milníku lidstva. Magii a tajemno za tímto číslem nehledejme a vůbec bych se k němu neupínal jako k něčemu přelomovému. Spíše bych dal přednost vnímání okolí, pocitům, sebrané životní moudrosti, intuici. Když má něco přijít, poznáme kdy sami a bez čísel. Upínání se k časovým jednotkám k ničemu nevede ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokiaľ viem, náš letopočet vychádza z dátumu narodenia Krista, nie jeho úmrtia.

   Vymazat
  2. AD = After Death? BC = Before Christ? Tak jak? :)

   Vymazat
  3. píše se a mluví o mayském kalendáři ale není to kalendář ale astrologický almanach, a převzali ho od předků, je úplně jedno jaký používáme kalendář a jestli gregoriánský nebo marťanský, tato chvíle nastane skutečně za pár dní,....nezávisle na jakém koli kalendáři

   Vymazat
  4. AD je z latinčiny a znanena anno Domini - nieco ako roku Pána. BC je before Christ, avšak používa sa to vo význame pred narodením Krista. Avšak nedávno aj pápež vydal knihu, v ktorej napísal, že Ježiš sa narodil pravdepodobne 4-6 rokov pred našim letopočtom.
   alexk

   Vymazat
  5. A co zkusit uvažovat jinak. Vesmír funguje na několika zákonech. jedním z nich je Zákon synchronicity, z něhož plyne, že náhody neexistují a tím pádem ani určení počátku kalendáře není náhoda. Třeba vůbec nešlo o to sesynchronizovat počátek kalendáře s datem zrození nebo úmrtí Krista. Třeba šlo o synchronizaci něčeho jiného.
   Otevřete svou mysl! MorPPheus

   Vymazat
 2. Ano,spojitost evoluce tady a teď-prostor a čas,Vesmír,nekonečno atd...... kdo si myslí,že se všechno změní jedním datumem v lineárním toku času a prostoru,tak je trošku naivní a naslouchá až moc informacím z "neprojevené" části Vesmíru......ale tady a teď jsme i v "projeveném",tedy ze dne na den nějakou "revoluci" či "zázraky" neočekávejte-všechno je tak jak má být a trpělivě pozorujte a poznávejte to co se děje v prostoru a čase "postupně".........pokud tedy chcete být"člověkem" na své cestě "evoluce"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to datum je jen orientační bod v čase a prostoru ale důležitý

   Vymazat
 3. Dodám Moc přítomného okamžiku :). Kdo četl Ví.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Četl. A vím, že kdyby nebyl tok času, tak bychom ani ten přítomný okamžik nepoznali.
   Tady a teď. Pohybuje se to stále v čase v před :)
   Alfa

   Vymazat
 4. Každá velká událost má své konkrétní datum i hodinu a často byla revoluční...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím, ale pochybuji, že datum a hodinu někdo zná. Snad jen ten nejvyšší ;)

   Vymazat
  2. Hlavně že všechno bude "již brzy"
   70 let planeta zvyšuje vibrace, ale život lidí 70 let klesá.....
   Ach jo, jsem unavený.
   Alfa

   Vymazat
  3. a co si udělal pro to aby to nebylo tak ?

   Vymazat
  4. Dělám to nejlepší, co umím :)
   A co děláš ty?
   Alfa

   Vymazat
  5. Vyčítáním to fakt neurychlíme :)

   Vymazat
 5. Hodinky a budik = muj tridni nepritel!
  A to spiritualni datumove blouzneni je uzitecne, protoze je legrace to cist a humoru je treba jako soli.

  OdpovědětVymazat
 6. Čítam a pozorujem informácie už veľmi dlho...čakám... no keď pozorujem za tie roky vyjadrenia typu Matthew, Plejáďania atď, zdá sa mi, že svoje "termíny" zverejnenia-odhalenia-Zlatý vek znova a znova posúvajú a odkladajú...na neurčito. No pre nás čo tu žijeme, snažíme sa prežiť, a stále /len/ !čakáme! je čas veľmi dôležitý.
  Je to merítko tohto pozemského života: východ slnka, prebúdzanie, vstávanie, denné povinnosti, zamestnanie, škola, komunikácia, stretnutia, oddych, úsmev a aj strach sú merané časom,sekundami-minútami-hodinami-dňami-rokmi...Áno chceto len "ČAS"...,že vraj už čoskoro...ale dokedy???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ale ty nemáš čekat na to až tě někdo zachrání, TY máš konat ...proto to posouvají , oni čekají na nás !!!

   Vymazat
  2. Ano pane kazateli, všechno se dá "okecat" :)
   Alfa

   Vymazat
 7. Rolu nehraje čas ale ľudia

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.