16. prosince 2012

Něco hezkého: Geniální pianista samouk


Ahoj Orgonet, posielam ti video o jednom 17 ročnom chlapcovi z Austrálie. Volá sa "Chooka" James Parker. Minulý rok sa zúčastnil súťaže Australia's Got Talent 2011, skončil asi tretí. Žije v malej komunite v austrálskej buši bez televízie, rádia alebo internetu. Jedného dňa mu rodičia kúpili piáno a jednoducho začal hrať. Aj keď nevie zapisovať noty, všetky skladby ma v hlave a všetko je jeho vlastná tvorba. Nikto ho na piáno neučil hrať. Podľa mňa, skoro "vedecký" dôkaz reinkarnácie:-) Tento rok vyhral v Austrálii Peoples Choice Music Award 2012, mal koncert v opere, vydal vlastné CD, kúpil si počítač a založil účet na Facebooku:-) No, posúď už sám. Možeš to vyvesiť, ak chceš .


Orgonet: Díky, neuvěřitelné! Může to být reinkarnace, nebo božský dar ... jak vidno, Bohu není nic nemožné ...
3 komentáře:

 1. SKVĚLÉ.díky...http://www.youtube.com/watch?v=NxzU_rFfXzs

  OdpovědětVymazat
 2. Při poslechu písní tohoto autora cítím úžas doprovázen mrazením po těle, tyto kombinace tónů jsou naprosto úchvatné a hlavou mi probleskuje vesmír a místa, odkud tyto tóny asi tak pochází. Paráda a člověku co se podělil o tento odkaz děkuji, stejně tak orgonetu děkuji za zveřejnění. Zde jsou oficiální stránky autora: http://www.chookaparkermusic.com a je možno si zakoupit cd.
  L.

  OdpovědětVymazat
 3. Připomíná mi to ze současnosti Daxe Johnsona, taky neuměl noty, naučil se hrát sám, jeho tvorba je na youtube http://www.youtube.com/watch?v=rLh_1OdwWKQ&playnext=1&list=ALHTd1VmZQRNo1XC6G97tUrmnNAbhhZIH9

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.