12. prosince 2012

12. 12. je slavnostní zahájení procesu sjednocení

Zde je výňatek z rozhovoru s Božskou Matkou 10. 12. 2012 – návod, jak přivítat 12. 12. 2012. Překlad OrgoNet
http://the2012scenario.com/2012/12/the-divine-mother-on-121212-and-211212/


Jde o sjednocení 

12. 12. 12 je zážehovým bodem sjednocení. Jde tu o proces sjednocení jak vnitřního, tak vnějšího, o vaše propojení s vesmírem. Je to součást cesty vaší duše a volby, kterou jste učinili před dávnou dobou.

Energie tohoto zážehu, tohoto sjednocení, se rozšíří celým tímto vesmírem a daleko za jeho hranice. Řekneme vám, jak se na tom můžete podílet.

Jde o sjednocení vás samých, všech částeček vašeho vnitřního pole, sjednocení s námi, s Gaiou, sjednocení vzájemně mezi vámi a s vašimi hvězdnými bratry a sestrami. Tímto bodem začíná propojování, spojování mezi vámi všemi, tak, aby láska volně plynula, aby volně plynula schopnost tvoření a spolutvoření. A také to znamená propojení dimenzí, sítí a realit.

Je to slavnostní zahájení

Řekli jsme vám skrze mnoho našich bytostí, zejména Michaela, že tento proces již dávno probíhá. Vy to cítíte. Ale 12.12. 12. je slavnostní ceremoniál. Představte si to takto: I vy máte v tomto ročním období, zejména v křesťanském světě, ceremonie spojené se zažíháním světla, jako rozsvícení adventního věnce, vánočního stromu, města... A takto si představte i 12. 12. My zažíháme světlo.

Jak se můžete zapojit? Meditace.
Doporučuji vám, abyste celou svou bytost ukotvili ve svém srdci, v sídle vaší duše. Nemusíte tomu věnovat 24 hodin denně. Chci, abyste byli bdělí a v dobré náladě.

Tuto meditaci můžete začít hned po půlnoci 11.12, ve 00:12. Pak se samozřejmě znovu nažhavte 12. 12. v poledne 12:12, a pak kdykoli až do půlnoci 13.12. ve 12.12. To jsou ty vaše tři dny temnoty, ale jak vám říkám, tma nebude! My zažíháme světlo.

Takže, ukotvěte se ve svém srdci, pak ukotvěte svou energii, svou bytost, pevně v srdci Gaii, a pak přijďte ke mně, domů do 13. oktávu, a zakotvěte u mě.

Použijte paprsku podle své volby, Rafaelův smaragdový, můj modrý, purpurový, Michaelův modrý, na tom nezáleží.

1. Spojení se svou vlastní sítí
Z místa ukotvení ve svém srdci začněte posílat energii, nebo lépe umožněte energii protékat skrze celou vaši rozšířenou síť, která má u většiny z vás rozlohu o velikosti USA nebo Kanady nebo Evropy. Můžete si představovat, že jste právě tak velcí. Prociťujte světelné body, které se připojují na celé vaše pole, nejen na vaše fyzické tělo. Zažehněte je a nechte je, aby vzplanuly. Bude to zářivé světlo. Pak posílejte energii každému vašemu spojení: multidimenzionálnímu, dimenzím všech vašich linií, všem liniím vaší sítě, aby byly zapáleny, aby se rozhořely. A zůstaňte u toho aspoň pár minut.

2. Spojení se sítí Gaii

Pak jděte dále k Gaie a podívejte se na její nádhernou síť, která už je zažehnuta. Pokud jsou tam některé body, které by mohly potřebovat více lásky, pak se spojte s touto sítí. Není to mentální cvičení. Není to vizualizace, mé děti. Spojte se a splyňte s celou mříží Gaii, uvedenou do pohybu mými mocnými archanděly před dávnými věky.

3. Spojení s celou sítí lidstva
Až to uděláte, a umožníte toto splynutí, pak se chopte největší výzvy a daru, spojení s celou sítí lidstva, s každým světelným bodem, s každou individuální sítí, až budete vědět, že jste součástí nekonečného souboru světel. A jste-li toho schopni, nebo máte k tomu tendenci, můžete pokračovat až ke svým hvězdným bratrům a sestrám ve vnějším vesmíru.

4. Spojení s božskou nekonečnou sítí

První tři kroky – napojení na svou vlastní síť, na síť Gaii a na síť lidstva, jsou velmi důležité. Pak skončete tím, že nám dovolíte spojit vás s naší nekonečnou sítí, s naším nekonečným světlem, s naší nekonečnou láskou. Budu na vás čekat.

Je to nový způsob bytí

Není to jen prosté cvičení. Je to nový způsob bytí, bytí ve své přítomnosti a ve svém poli. Můžete v tom pokračovat i nadále, samozřejmě až do 21. 12, ale i poté až do konce roku, dokud naprosto nesplynete.

Protože co je Vzestup? Je to bytí v srdci, v lásce a jednotě s námi, a vzájemně mezi sebou, a se svým posvátným já. Znamená to být uvolněný. Žádným způsobem to nesnižuje vaši krásu a vaše světlo. Zcela naopak: nad vaše chápání to zvyšuje vaši schopnost být a spolutvořit s námi.
18 komentářů:

 1. Posvátný den :)
  Alfa

  OdpovědětVymazat
 2. Nádherná meditace. Úchvatné. Naprosto jasné pocity sjednocení, energie prostupující celou bytostí, srdcem, vědomím. Totální záplava lásky a radosti - v tu chvíli bylo i nutné tuto záplavu vjemů a ztotožnění zhluboka prodýchávat až do plného souznění. I po meditaci stále ještě přichází přílivy lásky a energie.
  Jsem si naprosto vědom, že tato meditace nebyla žádnou sugescí, ale zcela jiným bytím a sozněním. I po fyzické stránce jedinečný zážitek, který jsem nikdy dříve nepoznal. Meditaci jsem provedl od 12:12 hod.
  Děkuji Vesmíru, děkuji svému vyššímu Já, děkuji vesmírným bratrům a sestrám za vzájemné spojení a ztotožnění v nádherné harmonii. A velmi také děkuji Orgenetovi - za veškeré informace, které dlouhou dobu sbíráme a také za jeho záslužnou práci.
  A všem přeji hezký den.Honza.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. při meditaci jsem viděla šroubovici, byla vínová a přelévala se do fialové barvy, byla to opravdu nádhera, pak se na ní začaly psát zlatým písmem nějaké texty, krásný rukopis, nevím, co to bylo za jazyk, krátké názvy ... bylo mi opravdu krásně, měla jsem pocit souznění, pak jsem meditovala ještě jednou a to se přede mnou otáčela zeměkoule, jen měla jiné barvy, byla žíhaná, žlutá a nějaká tnavší barva a měla přes sebe síť, pak se tak nějak "vrtěla", nevím, jak to líp popsat
   Jana

   Vymazat
  2. Poděkování patří i tobě Honzo,že si se s námi podělil o své uchvatné zážitky.Tisíce lidí co se zapojili, i když jen na malou chviličku k meditaci,to jistě praktikovali ze srdce býti nápomocni duchovnímu vzestupu všech lidkých bytostí a planety země.Každý máme nějaký ukol na Zemi,každý je tu potřebný a každý má nějaké uplatnění,už nyní se dostáváme do Jednoty se vším a se všemi.Díky tobě,lidem,Orgonetu,andělům,Matce Zemi a Bohu Otci:-)

   Vymazat
 3. poslední den k odeslání petice za záchranu internetu!
  https://secure.avaaz.org/en/hands_off_our_internet_i/

  OdpovědětVymazat
 4. Tak jsem si dneska s pšítelkou střihl meditaci od 12:12 a tak nějak běžné pocity... měl jste někdo nějaké pocity či vize ? Třeba jsme aspoň snížili zločinnost :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V poledne jsem se bohužel nemohl až tak soustředit a uvolnit, příliš mnoho ruchu z venčí, hluky v domě...ale i tak něco bylo. Kromě různých barev a chvílema jakoby záblesků světla se mi v jednu chvíli zobrazil obraz jako na analogové TV, když nebyl signál, takové to zrnění a to zrnění po chvilce přeslo jakoby ve vlnění, které připomínalo hodně tvar šroubovice DNA a otáčelo se. Těžko říci, co si z toho vzít.

   Vymazat
  2. Já ve 12:12 dělala palačinky k obědu. Pocity obvyklé vyjma toho, že jsem před 2 dny dostala rýmu jako trám, takže kapesník stále po ruce. Jestli jsem tím snížila zločinnost, to opravdu nedovedu odhadnout. :-))

   Vymazat
 5. Tiež by som s vami zdielal tú radosť, ale musel som meditovať nad tým čo poviem dnes v banke že nemám už 3 mesiace na zaplatenie splátky a hrozí my exekúcia. Bohužial, asi som z tohto prechodu vynechaný, lebo ma stále niečo strháva naspäť do tejto REALITY...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. visel jsem na CETELEM a splátky jsem hlídal přepečlivě....nevím,jak dnes,ale úřed 12 lety byly splátky variabilní,čili,místo nasmlouvanou tisícovku měsíčně jsem jednou dal tři tisíce a tím jsem osekal uroky...přeji odevzdanou mysl ZDROJI při jednání,leccos se děje,co nelze popsat,pozitivního....alespon naše zkušenost....

   Vymazat
 6. kulturní uderka http://www.youtube.com/watch?v=TabBzyQd2uc http://www.youtube.com/watch?v=3AhZq89v6Ic

  OdpovědětVymazat
 7. No ja neviem - pre mňa už len čítať také pokyny je katastrofa. Ako to mám robiť ? Mám čítať ? a robiť čo sa tu píše ? Aké cvičenie, aké paprsky, jednoducho treba cítiť lásku ku všetkému a basta. BED

  OdpovědětVymazat
 8. Jako každý jiný pracovní den jsem právě v tu dobu seděla v autobuse a uháněla do práce. Myslela jsem na to, že bych se měla soustředit pokud možno na přicházející meditaci, objal mě takový zvláštní posvátný klid, jako když vystoupáte někde hodně vysoko do hor a užíváte si jen ticho. Pozorovala jsem oknem ubíhající krajinu a najednou jsem měla silný pocit, že mě někdo vytáhl jakoby za vlasy někam do výše. Bylo to velmi příjemné. Mrkla jsem na hodiny autobusu a bylo právě 12:12:12. Takže jsem velmi zřetelně fyzicky pocítila, že meditace byla opravdu silná. Děkuji všem, kteří se napojili, zůstaňme tak prosím, dále v Harmonii, Klidu, Míru...neb jak tvrdí Eckhrat Tolle- "Klid je naše priorita". (Musím se přiznat všem Orgoneťákům,když jsme tu už delší dobu taková jakási neoficiální "rodina", že mě navíc potkala poslední týdny veliká láska, taková nádherná bytost - nejspíš je to ten dlouho hledaný duchovní partner. Myslím si, že to úzce souvisí s transformací, protože mě to vystřelilo někam do přenádherných výšin. Jen si tak užívám po letech trápení těch všech překrásných pocitů...Moc vám to všem přeju také :-)JaJi

  OdpovědětVymazat
 9. ak rátam, že máme na Zemi časové pásme, tak nieje možné, aby bola meditácia naraz. Magické 12:12 preto putuje celou planétou a tým pádom je meditácia kontinuálna a neprerušená 12/24.
  Idem sa pripraviť na "polnočnú" :-D

  OdpovědětVymazat
 10. Měla jsem moc pěknou meditaci,udělala jsem si na to prostor, vypnula telefony, zapálila svíčku,normálně bývá velký ruch na chodbách, chodí pacienti, sestry jsou na oběd, tentokrát úplný klid...V té mojí meditaci: držela jsem se s blízkýma lidma za ruce a objímali jsme Zemi, ta tepala a byla úplně křehká a bezbranná , cítila jsem, že jí musím chránit, lidé vedle mě se také semkli a vytvořili pilíř.
  Bylo to takové klidné,přirozené, láskyplné, žádný patos.
  Dita

  OdpovědětVymazat
 11. Taky jsem si všiml, že si na některé lidi Matrix zvláště zasedl, a ničí jim život na všech možných frontách. Jakoby bylo jeho cílem, aby takto sužovaní lidé sami sebe vymazali ze života vlastní rukou. Jsou to zatraceně svi.ské manipulace !

  OdpovědětVymazat
 12. No ještě do 21.12 to musíme nějak doklepat,ale s hrdě vztyčenou hlavou a čistým srdcem,přece se za těch pár dní nenecháme znechutit dohasínajícími projevy 3.D reality a jejími mocenskými praktikami:-)Přeji krásný vzestup a doufám, že příště si budeme sdělovat své neuvěřitelné a povznášející dojmy z přechodu do vyšší vědomé reality.Hezký den:-)

  OdpovědětVymazat
 13. Ja len dúfam, že ak vzostúpite, budete sa tu podpisovať pravými menami a nie anonymovať, lebo to je jedna veľká lož čo robíte. Ak vám to nedochádza, môže to predznamenať vaše obtiaže pri vzostupe.
  Že Orgonet ? Hi

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.