20. prosince 2012

Vzestup je záležitost typu Udělej si sám

Tenhle článek mi na první klik "kápl do noty", dík za odkaz z komentářů!

Převzato:
http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/vzostup-je-z-le-itos-typu-urob-si-s-m


Vzostup je záležitosť typu urob-si-sám

V mojom poslednom spojení s Emmanuelom som ho požiadala či by mi mohol ukázať vesmírne lode Federácie, ktoré predtým spomínal...
Ďalší deň som ho stretla na tom istom astrálnom mieste, kde sa stále stretávame. „Obalil“ ma svojim Svetlom a stali sme sa jedinou veľkolepou bublinou bieleho svetla. Leteli sme preč od Zeme rýchlosťou svetla a náhle som sa ocitla ako sa vznášam pred nejakou budovou/chrámom bez stien a strechy. V podstate som mohla vidieť len podlahu, stĺpy a nejaký druh nábytku. Zdalo sa, že celé miesto je hologram... Emmanuel my vysvetlil že sú to Akášické Záznamy našej Galaxie, a predstavil ma strážcovi záznamov... Strážca mi povedal že som vítaná kedykoľvek budem potrebovať informáciu na použitie pre službu druhý, a len keď budem mať naozajstnú potrebu vedieť...
Náhle sme odleteli preč cez vesmír a zasali sme na veľmi pokojnom/tichom mieste, neviem v akej vzdialenosti od Zeme, ale z toho miesta naša planéta vypadala menšia ako vypadá Mesiac zo Zeme. Odtiaľ som uvidela tisíce vesmírnych lodí všade vôkol našej planéty...
Vízia Akášických Záznamov a táto vízia vesmírnych lodí mali odlišnú povahu. Prvá vyvolávala holografický pocit, kým vesmírne lode vypadali „pevné“. Tiež som videla jemné energetické polia okolo Zeme, Emmanuel mi vysvetlil že sú to hranice zóny karantény.
Pohľad na našu planétu z vesmíru, obklopenú tisícami Galaktických bratov a sestier Federácie Svetla bol úchvatný!

Spytujúci sa: Si jedna z mimozemských bytostí, s ktorými sa čoskoro stretneme?
Nie som.

Spytujúci sa: Si nebeská bytosť?
Som hyper-dimenzionálne vedomie v službe Jedného Boha. JA SOM Emmanuel.

Spytujúci sa: Prichádzajú nám mimozemské bytosti pomôcť?
Môžete si pomôcť len vy sami.

Spytujúci sa: Zdá sa, že tvoja posledná odpoveď protirečí informácii, ktorú si nám dal v predchádzajúcich spojeniach.
To že je protirečivá, sa vám zdá len z vášho súčasného stavu čiastočného vedomia. Slová sa líšia ale nie ich logos (zmysel). Ak počúvate logos samotný, budete vedieť, že nie sú žiadne protirečenia.

Spytujúci sa: Môžu troj-dimenzionálne bytosti počúvať logos?
Každá entita (bytosť) môže počúvať logos jej vlastného Vesmíru.
Váš logos je možné počuť vo vašom úplnom strede, ale vy ste väčšinou na okraji, a na okraji nemôžete počúvať. Na okraji ste myseľ, a myseľ nie je vaša vlastná, takže nemôžete počúvať. Vo vašom strede ste samotný Boh.

Spytujúci sa: Máme dôverovať mimozemským bytostiam?
Je to vaša voľba. Ale Dôvera má svoju vlastnú vnútornú hodnotu pre bytosti tretej hustoty, pretože tam kde je dôvera nie je vibrácia strachu. Dokonca aj keď dôvera umožní druhým aby vás podviedli, je to lepšie ako nedôverovať.

Spytujúci sa: Budú mimozemšťania zdieľať s nami pokročilé zariadenia ako je používanie voľnej energie?
Všetka energia je voľná.

Spytujúci sa: Myslím tým nejaký druh zariadenia schopný vytvárať voľnú energiu?
Energiu nie je možné vytvoriť, môže byť len použitá. Všetka energia ktorá kedy bola alebo bude je tu teraz.

Spytujúci sa: Ako stretnutie zapôsobí na jednotlivcov?
Navždy zmení spôsob ktorým vytvárate vzťahy ku sebe navzájom a ku planéte Zem.
Mnohí z vás budú vítať mimozemské bytosti s láskou, úctou a vzrušením, zatiaľ čo ďalší ich budú považovať za desivé. Avšak v samotnom jadre každej ľudskej bytosti je zakorenená spomienka na toto stretnutie. Ste tu a teraz aby ste si spomenuli. Keď nastane prvý kontakt spomeniete si, že ste sa pripravovali počas mnohých životov na tento výnimočný okamih v dejinách Ľudstva.

Spytujúci sa: A ako stretnutie zapôsobí na spoločnosť?
Väčšina vašej spoločnosti sa stále drží bláznivej myšlienky, že ste sami vo Vesmíre, a akonáhle bude tá myšlienka zničená, začnete objavovať pravdu o sebe, prebúdzať sa do skutočnej povahy reality a pravého účelu bytia.
Ak dokážete pochopiť, že vaše pravé ja je úplne duchovné, a ak privediete svoju duchovnosť do Vesmíru, aby ste stáli čelom k Vesmíru, budete schopní pozrieť sa do Božského Plánu a potom pochopíte vašu úlohu v ňom.
Ste teraz na konci hlavného cyklu, toto sú vskutku vzrušujúce časy, nie len pre Ľudstvo ale tiež pre celý Vesmír. Vzostup Gaie a Ľudstva je vesmírna udalosť a pozorovatelia z mnohých planét a vzdialených súhvezdí sú tu, aby boli svedkami takej jedinečnej udalosti v Dejinách Galaxie.

Spytujúci sa: Ako vzostúpi Gaia?
Vzostup Zeme ovplyvnia tri činitele: Vlastné vedomie Gaie, ukotvovanie vysokovibračných Galaktických energií do jadra Gaie a úroveň vibračnej frekvencie všetkých kolektívov žijúcich v jej energetickom poli.
To je dôvod prečo je Ľudská Láska v tomto čase na vašej rovine veľmi potrebná.

Spytujúci sa: Čo je najlepšia vec, ktorou ako jednotlivci môžeme pomôcť Gaii v jej procese vzostupu?
Úplne najlepšia vec, ktorú môžete urobiť pre Gaiu je dostať najviac zo seba, zvýšiť svoju osobnú vibračnú frekvenciu smerom Tvorivému Princípu Lásky.

Spytujúci sa: Nastane vzostup Zeme pred vzostupom Ľudstva alebo po ňom?
Každý okamih je atomický; nie je žiadna možnosť, aby dva okamihy mali nejakú následnosť. Všetko sa deje súčasne Teraz.

Spytujúci sa: Vzostúpime my -ľudia-? Sme pripravení?
Nie všetci jednotlivci sú pripravení na vzostup do vyšších rovín bytia, ale Ľudstvo ako celok je pripravené pohnúť sa vpred. Na vyšších úrovniach boli vykonané dohody pre tých jednotlivcov, ktorí to nedokážu. Budú musieť opakovať cyklus a pokračovať v práci na ich vlastnom duchovnom raste.

Spytujúci sa: Je vzostup pre tých čo sú pripravení zaručený?
Vzostup je výtvor a rovnako aj ne-vzostup.
Váš individuálny vzostup je vedomý proces; nedeje sa automaticky, je to váš výtvor. Akonáhle bude toto pochopené, veci sú jednoduché. Ak vaša vibračná úroveň dosiahne určitú frekvenciu, vzostup sa začne. Ak tam budete len sedieť a čakať kým sa to stane, nestane sa to. Vzostup je nezmapované územie, nie je tam cesta, ktorú by ste mohli sledovať, neexistuje, musí byť vytvorená. Kedykoľvek zameriate svoj zámer na tvorenie vzostupu, je tam. Kedykoľvek sa prestanete sústrediť, nie je tam. Musíte premietať myšlienkový vzorec, ktorý začne reťazovú reakciu, ktorá vytvorí cestu vzostupu. Pamätajte, v súlade so Zákonmi, ktoré stanovil Logos vášho Vesmíru, dostanete len to čo Vy tvoríte, nič iné.
Milovaní Bratia a Sestri, ste mocné kozmické bytosti s neobmedzenou tvorivou silou, konajúce v mene Všetkého Čo Je. Prešli ste dlhú cestu, cez mnoho životov, pripravujúc sa na túto chvíľu, nemiňte ju. My z Vyšších Ríš sme veľmi vzrušení z toho čo sa má udiať. Každá vonkajšia pomoc je pripravená. Zvyšok je na vás.
Vzostup je záležitosť typu urob-to-sám!
JA SOM Emmanuel5 komentářů:

 1. Emanueli, v tvojich slovách je rozpor, alebo tlmočníčka /zas sprostredkovateľ/ robí chyby ?
  Viď :
  Všetko je naša vec
  a
  pomoc je pripravená :-//

  OdpovědětVymazat
 2. jaký rozpor ?? rozpor máš v hlavě

  píše se že si máme pomoci sami ale když požádáme bude nám pomoženo..., i když nás může někdo podvést !

  OdpovědětVymazat
 3. http://inner-light.ning.com/forum/topics/co-je-to-pata-dimenze-na-jakem-principu-funguje-jake-nekonecne-mo

  OdpovědětVymazat
 4. V tom článku je hodně hezkého,ale ty otázky jsou tak trochu hloupoučké.No,je to jen můj dojem, tak mě,prosím,nekamenujte !

  dan.

  OdpovědětVymazat
 5. Já v tom rozpor nevidím. Pomoc je připravená, pokud my si to budeme přát a vytvoříme realitu pomoci zvenčí....

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.