22. prosince 2012

Prosincové sdělení od Little Grandmother (český překlad!)


Zdravím Orgonete a přeju požehnané vánoční svátky a objevil jsem na stránkách Little Grandmother.net novou zprávu od Kiesha Crowter. Já nejsem tak zdatný, abych jí přesně přeložil, snad se někdo najde, kdo to udělá, tak ji posílám. A moc díky za tyto stránky, je to vynikající a jistě vyčerpávající. Oldarthur


Díky čtenáři za zaslání. Zatím anglicky, teď nemám čas to přeložit, snad během dne ... Zkoušky,  jak vidět, dopadají na mnohé, Kiesha to taky neměla lehké, byla velmi nemocná, přestěhovala se do Holandska ... 
Zdroj: http://littlegrandmother.net/New_Message_12-2012.html 

Tak už to mám přeloženo.

17. prosince 2012

Požehnaní bratří a sestry,

Omlouvám se za svou nepřítomnost na veřejnosti a internetu v minulých pár měsících. Život byl pro mě plný obrovských změn, protože mí duchovní vůdcové tak v této intenzívní době řídí můj život. Tak, jak se blížíme ke konci mayského kalendáře 21. prosince 2012, mnozí z nás pociťují obrovské vlny energie, které posouvají den co den náš život emocionálně, fyzicky a duchovně. Vím to sama za sebe, posledních pár měsíců bylo nejtěžšími zkouškami v mém celém životě. Velmi jsem onemocněla, když jsem učila v Izraeli, a zdálo se, že se to nelepší. Moje tělo to nakonec z vyčerpání posledních několika let vzdalo a byla jsem hospitalizována několik týdnů na intenzívní péči, a podstoupila jsem operace k odejmutí nemocných orgánů, které byly infikovány. To je pouze jedna z mnoha intenzívních těžkostí, které se odehrály v minulém měsíci, a vlastně na nejmenší z nich!

Neříkám tyto věci ze sebelítosti, ale abych vám ukázala, že jak se energie mění a stávají se intenzívnějšími, není nikdo z nás, kdo by unikl změnám, kterým je třeba čelit. Čas se zrychluje, energie se zesilují a naše životy jsou uvedeny do rychlého koloběhu, který nás tlačí vpřed intenzifikovaným způsobem, který nám pomůže zbavit se energii „lidí, míst, zaměstnání, atd.“, které již nás neživí nejvyšším způsobem.

Jak mi jednou řekl dědeček, během velké změny každá osoba bude muset projít testem, a máme možnost se buď podvolit a přijmout změnu, nebo pevně setrvávat na věcech, které musejí být propuštěny, a pak zakusíme velice kodrcavou jízdu. Ať tak nebo tak, je zde čas, kdy musíme najít své vyšší Já a svůj nejvyšší způsob žití a bytí. Musíme se učit jít s plynoucím tokem této energie, která přichází na naši planetu. Ať už se podvolíte či se držíte tak dlouho, jak můžete, řeka vás stejně odnese s sebou!

Nejste v tom sami, každý z nás prochází v tuto dobu svými vlastními testy a zkouškami jsme všichni trochu nervózní z velkých otázek, které obklopují právě teď život na planetě. Nemohu říci, zda se v datu 21. prosince skutečně něco stane, ale pamatujte, že se nemáte bát, ale být v lásce a zůstat v klidu a kráse. Protože to není konec světa, ale nový začátek, šance, jak udělat život lepším, na život v lásce a ne v egu, ale je na nás a na našich činech, abychom to zařídili.

A když už jsem toto vše řekla, ještě něco sdělim, trochu jsem s tím čekala, ale cítím, že teď je čas:

Každý strážce moudrosti je nyní umístěn ke „svému“ posvátnému krystalu, všichni jsme nyní v místech, kde naše energie musí být spojena s touto posvátnou Matkou Zemí. Já jsem přijela před týdnem do Holandska, abych byla s posvátnou energií krystalu, který jsem zde umístila při přípravách na tuto dobu. Byla jsem vedena, abych zde byla s krystalem, na této půdě a části této energetické mříže, protože všichni strážcové moudrosti jdou na konkrétní místa. Byla jsem povolána do Holandska a zůstanu zde. Nepojedu domů do Spojených států, ale od nynějšku budu nazývat Holandsko svým domovem. Jsem nervózní, trochu se bojím, jsem pryč ze svého živlu a musím se velmi rychle naučit, jak žít na novém místě, ale protože Matka Země mě sem povolala, aby toto učinila mým domovem, budu Jí sloužit bez pochybností a bez otázek.

Těším se na tuto zvláštní dobu na planetě Zemi, na Nový rok, ať to vypadá jakkoli, a těším se velice, že si vytvořím svj domov, svou rodinu, přátele a svůj život zde v Holandsku, ale bez ohledu na to, kde člověk žije na této nádherné Matce Zemi, jsme všichni spolu, jsme jedno, jsme jeden kmen, kmen mnoha barev, spojeni láskou a snem, že budeme žít v této vzájemné lásce.

Těším se, že vás zase velmi brzy uvidím, a že budu zase se svým kmenem po celém světě. Kéž byste vždy věděli, jak jste milováni, jak jste silní a milovaní, a samozřejmě si prosím pamatujte, že jste ti nejsilnější ze silných, jste ti, na které se čeká, jste ti, kteří mohou změnit svět! Vy jste láska, vy jste zdroj, vy jste bohové a bohyn. VY jste odpověď.

Miluji vás z celého srdce, a společně půjdeme vpřed, a nikdy nevzdáme své hledání světa prožívaného v lásce.

Little Grandmother

7 komentářů:

 1. Díky Orgonete, jsi úžasný :-)

  OdpovědětVymazat
 2. mám v archivu takový jeden pořad Na vlastní oči,kde partička bělostných materialisticky blazeovaně přidrzlých redaktoru z TV NOVA odletěla na TANEC SLUNCE...Tam skrytou kamerou zkusili točit zakázanou oblast při TANCI...šef Indiánu jim sdělil,aby to netočili,oni na to,že to NETOČÍ...on,že ANO...Po návratu se zjistilo,že záběry byly přesně v zakázané zoně zničené a beze zvuku,v jednom pouze zvuk větru. Technici v Německu a Japonsku NEZJISTLI žádnou závadu...Odbornice v Náprstkově muzeu sdělila,že ONI mají TANEC A RYTUÁLY to poslední,co je chrání před bílou pakulturou...Oni se bránili takto JEMNĚ,mohli naše drzouny klidně usmrtit....Tak mě napadá,pročpak MALÁ BABIČKA upadla do takového zdravotního problému...? Orgonete a ostatní přemýšlejte....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to tím, že narozdíl od Davida Ickeho si Malá Babička nevytvořila silný Reball ? Ochranný obal proti pokusu útoků nízských entit ? Jinak víte o tom, že David Icke má tak silnou ochranou vrstvu, že všechny pokusy o vraždu selhaly ? Zkuste mu poslat nenávistnou či pomlouvačnou myšlenku a nestačíte se ani divit, jaké peklo budete zažívat. Já tohle zkusil před pár dny a v rodině jsme měli pohřeb. Proto je lepší nepokoušet. Aneb jak z ní v otčenáši, "a neuveď nás v pokušení.

   Vymazat
  2. ....no ja by som to tak o tom Ickem netvrdil.....ten "obal" nemá až taký silný a je možné do neho preniknúť skoro ako horúci nôž bo studeného masla.... záleží iba na tom akú štruktúru má prenikajúca /tvoja/ energia... otázkou je ale načo to robiť..."každý blbne po svém" jak hovoril nebohý Švejk, tak nech sa vyšantí dosýtosti....

   Vymazat
 3. Každému tak jak si zaslouží.Možná nakonec zlí budou hodní a hodní zlí. :-)) pusu pro Naiam

  OdpovědětVymazat
 4. Orgonete děkuji za to že jsi a potvrzuješ mi jak je to vše nádherně propojené.Kubi,to je viď?Jsem všude a nikde :-))))) Ještě pořád si myslíš že jsi hodná? Zamiloval jsem se do Naiam a Semangat,přišlo to tak náhle.Chtěl bych se snima vykoupat. 3333

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj. Kde je Naiam? Dozaj

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.