19. prosince 2012

Eduard Tomáš: Když změníme sebe, změníme svět

Díky čtenáři za odkaz na krásné video! Eduard Tomáš, moje začátky v józe (:-)))

http://youtu.be/_55cnbZsejo
Nahráno 7. 09.2011, Gosscha 1
Ukázka z filmu ŽIVOT V PRAVDĚ o životě a duchovní práci manželů Míly a Eduarda Tomášových. Dokument natočil v roce 1993 režisér Martin Ilurin.
UPOZORNĚNÍ: Nakladatelství Avatar má autorská práva na všechny zvukové nahrávky a knihy, na seriál Cesta uskutečnění má zakoupenu licenci (práva ČT) , Paměti mystika na DVD prodává (práva má ČT a licenci Bontonfilm), u Života v Pravdě je výhradním distributorem.

V Avataru je možno se s duchovním dílem Tomášových blíže seznámit. www.avatar.cz


6 komentářů:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=lCB4jbiyeWU&feature=related

  OdpovědětVymazat
 2. Co myslíte,je to HOAX? Toto momentálně létá po Netu..

  Hana Jakobová - pracuje v Europadomstolens domar i mål mot utomnordiska länder ve společnosti Utrikesdepartementet - Švédské království, studovala na škole Právnická fakulta UK Bydlí ve městě Kungsholmen,Stockholms Län, Sweden
  ---
  Švédský král a vláda odmítli decentně návštěvu totalitní vlády ODS a TOP09.
  Švédská vláda nechce připustit, aby slavnost pošpinila Česká vláda, která prosazuje politiku otrokářství a která provozuje lichvářské exekuce proti vlastním obyvatelům - občanům České republiky.
  Švédsko je právním demokratickým státem a pohrdá návštěvou Klause,Nečase a Kalouska i Schwarzenberga.
  Česká republika je v rámci EU jediným neprávním státem, kde zločin akorupce proniká od vlády přes policii a soudy až do médií.
  Švédsko se distancuje od současné české vlády až do její demise avyšetření zpronevěry 500 miliard, které ODS a TOP09 rozkradly z dotací z EU do ČR.
  Česká reprezentace má zákaz vstoupit na území Švédska! FCB dnes Svobodě zvoní hrana.Asi to stálo za poslech a pak ať něco říkají o svobodném přístupu k
  informacím Ke včerjší a dnešní zprávě na FCB ohledně pozvání do Norska dodatek z dnešního večera,
  (Na příkaz Václava Klause média nesměla překládat projev švédského krále při udílení ceny míru EU v přímém přenosu na ČT24.)
  FCB dnes : Hana Jakobová Sweden
  Prezident EU Barroso řekl při zahájení předávání Nobelových cen v Norském Oslo toto..
  "Ani tady nebudou představitelé Česka - politici s kriminálním pozadím nesmí sedět v sále s ostatními reprezentanty a královskými rodinami"...
  A Česká média opět mlčí !!!
  ****
  nevím co s výše informaci dělat, zda je pravdivá nebo není....
  zkuste ověřit... děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hoď ji do koše...

   Vymazat
  2. Ak by mali takýto postoj, to by predsa nemohli prijať ani Slovenskú vládu, lebo tá nie je o nič lepšia od tej vašej :). Rozdiel je len v tom, že váš prezident sa nebojí verejne povedať pravdu, zatiaľ čo náš sa nebojí verejne povedať úplnú blbosť.

   Vymazat
 3. http://www.youtube.com/watch?v=-K9TZg7lC2w

  OdpovědětVymazat
 4. To video je jakoby parafrází na Tomášovo evangelium...:
  Nesbírají se hrozny z trní, ani se nesklízejí fíky z bodláčí, neboť nemá žádné plody. Dobrý člověk vynáší dobro ze svého pokladu, špatný člověk vynáší špatné ze špatného pokladu, který je v jeho srdci, a tak mluví špatné věci. Z plnosti srdce totiž vynáší špatné věci.
  To, co máte v sobě, vás zachrání, když to vytvoříte sami ze sebe. Jestliže to v sobě nemáte, pak vás to, co v sobě nemáte, zahubí.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.