22. února 2013

Matthew o klonování lidí 2

Druhá část překladu.
První část zde: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/02/matthew-o-klonovani-lidi.html
Pro ty, co neznají Matthewa: informace o něm a o vzniku jeho knih najdete zde: http://matthewcesky.blogspot.cz/


Matthew o klonování lidí 2. část

Suzy: Jsou klony přijímány rodinou oné osoby? Jistě musejí vědět, o co jde.

Hugo: Členové rodiny klonovaného jedince samozřejmě vědí o existenci klonu či klonů, a účastní se jak na procesu jeho výchovy, tak na “utajování”. Pokud se vzpírají, jsou oni sami naklonováni, obyčejně proti jejich vůli, a ve veřejném fungování pokračují jejich klony. V některých případech původní osoby přirozeně zemřou, nebo jsou zabity, pokud to poslouží účelům mocných lidí. Některé stále žijí, I když nejsou nikdy vidět na veřejnosti. Veřejně vidět jsou pouze klony.


Předejdu vaší otázce, paní Suzy: existuje pět zemí, které vyvinuly proces klonování se stejnými úspěchy při reprodukci, a jedna další země stále experimentuje s počátečními stádii. Laboratoře jsou zkonstruovány na stejném funkčním základě, s malými variantami v celkovém procesu. Před několika lety bylo při procesech ještě dost rozdílů, takže byl snadno poznat rozdíl ve kvalitě klonů. Hlavním rozdílem byl přístup k procesu stárnutí, a důsledkem byly rozdíly v maximálním dosažitelném stupni fyzické stability a úspěšném ukládání do mozku. Poté došlo k jisté výměně technologií, takže všechny oblasti nedokonalostí mohly být zlepšeny, a tak ve všech zemích, které produkují klony, mají všechny současné klony přibližně stejné funkční schopnosti, vzhled a charakteristické rysy stárnutí.

Ale pojďme dále. Nyní řeknu něco o velmi důležité otázce, a tou je duše v klonovaném těle. Pokud jde o to, zda v těchto uměle vytvořených tělech je či není duše, v klonovaném jedinci se “nezrodi” duše, ale nějaká duše si může zvolit, že vstoupí do klonu. Pro vstup duše do klonu jsou dobré důvody, ale jsou I dobré důvody to nedělat.

Pro duši, která čeká na zkušenosti ve fyzické formě, je to příležitost tak učinit v této době, kdy se dle božího plánu blíží velké změny - pozvednutí vědomí planety a vás všech, kteří tomu budete přístupni. Avšak každá duše vstupující do klonovaného těla zná riziko, že může být polapena temnými silami, které ovládaly psyche původní osoby a předchozích klonů. To je velice důležitá úvaha, protože funkce mozku se s každým dalším procesem naprogramování zhoršuje, jak jsem již zmínil, a tím se snižuje I odolnost duše proti ovládnutí. Posledním verzím klonů chybí dlouhověkost, takže život v takovém těle není žádný ráj, jak bychom si mohli představovat o životě jednotlivců ve vysoce vlivných pozicích.

Proč by tedy duše na sebe brala takový problém? Proto, že moc v takové vlivné pozici je přesně to, kvůli čemu jsou některé duše ochotny, ba dokonce touží vstoupit do klonů. Činí tak s odhodláním, že překonají genetickou strukturu, vliv paměti a nedomyslitelnou tendenci vydat se negativní cestou, na níž byla původní duše. Když je duše velmi silná, je zde vůle pozvednout genetický a morální charakter natolik, že se zdá, že došlo k obratu ve zdraví, postojích a činnosti “osoby”. V těchto případech je to proto, že silnější vyšší záměr duše přitáhne vyšší energii světla, která umožní vlít do klonu fyzickou životní sílu nedostupnou těm, jejichž duše jsou méně odhodlané, a tak silnější duše může udržet životní sílu těla mnohem déle než slabší duše.

Nyní si myslíte: Jak může nějaké tělo žít bez duše? Chemické složení fyzického těla je takové, že tělo funguje jako nezávislá entita. Jeho životní síla je udržována jeho vlastní pohybovou energií odvozenou od prvků a vzájemných procesů normálního organického fungování. Proto klon bez duše má stejnou mobilitu a schopnost myslet jako každé normální tělo.

Řekněme si, co klon bez duše nemá. Zaprvé, emoce nejsou něčím, co by bylo přirozeně vzniklému člověku přirozeně dáno Klon bez duše se musí naučit, jak vypadají emoce, v souladu s jeho prostředím, s tím, co je očekáváno od “průměrného člověka” anebo od člena vysoké společnosti.

Ale nejdůležitější nedostatek je, že klon postrádá duchovní aspekt, který je vrozen každému dítěti zrozenému z vajíčka a spermie svých rodičů. Životní síla duše zahrnuje ty aspekty bytosti, které jsou spojeny s Bohem – vědomí, intuici, pocit sebe sama na vyšší úrovni než je normální vědomé fungování. Takže, v klonovaném jedinci bez duše nejsou tyto svazky s Bohem ani přirozené emoce. Místo toho je zde mechanický a mentální aspekt toho, co je vhodné učinit nebo říci. Jakmile je tato schopnost zvládnuta, je tak dovedná jako by “osoba” strávila celý život hromaděním moudrosti a správným chování.

Vaše mysl je tak plná otázek, Suzy! Ne, vytváření toho, čemu říkáte “děti ze zkumavky”, neni ani v nejmenším stejné povahy jako klonování jedinců, a nanejvýš jistě se s tím neshoduje v úmyslu.

Suzy: Je mi líto, že musím myslet na tolik věci, na které bych se chtěla zeptat, Hugo! Protože je veřejně známo, že byla klonována ovce, nevíš náhodu, proč se lidé masově neptají, zda to samé nelze dělat s lidmi?

Hugo: Suzy, řekl bych, že I když je klonování zvířat známo, o této skutečnosti se nikterak důkladně informovat nebude. Umění klonování ještě není u vás dokonalé a jeho produkty nebudou stárnout normálním způsobem jako přirozeně zrozená zvířata. Když si to vědci uvědomí, nevydají o tom mnoho zpráv. Také bych řekl, že soustavné informování by mohlo logicky způsobit, že všichni myslící jedinci by si spojili tuto skutečnost s klonováním lidí. Tento druh spekulací zde vskutku existuje, a tak aby se zabránilo lidem přijmout tento čin jako možnost, či dokonce jako skutečnost, technologie klonování lidí se prezentuje pouze pro zábavu, jako science-fiction v knihách a filmech, a vždy se tomu dává nádech absurdity.

Suzy: Děkuji, Hugo, A co víš o mimozemšťanech, kterým se říká “malí šediváci”?

Hugo: Suzy, víme o nich všechno, co se dá vědět. Pokud jde o Zemi, víme, že ve svých podzemních laboratořích, zejména na jihozápadě Spojených států, používají svůj genetický materiál k vlastní reprodukci. Když před několika desítkami let přišli na Zemi, naučili technologii klonování vaše vládou vybrané vědce, a to znamenalo zavedení klonování do vaší civilizace.

(Pokračování možné, jsme na straně 8 z 15 stran kapitoly.)

12 komentářů:

 1. http://inner-light.ning.com/profiles/blogs/6370783:BlogPost:186545?xg_source=activity

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je překlad z Orgonetu: http://orgo-net.blogspot.cz/2013/01/bozska-matka-chvili-to-potrva-nez-se.html

   Vymazat
 2. Zajímavé, prosím o dokončení.

  OdpovědětVymazat
 3. No vida a ja uz davno rikala,ze Obama je klon z faraona Achnatona,nebo treba jsou lide vymenovani tak jako v serialu Fringe za menavce,a nikdo o tom nema ani paru,no co se to deje na svete,tedy paklize se to zaklada na pravde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Achnaton je inkarnovaný v Prahe ,tam aj žije .Nepôsobí verejne . Viac informácii nemôžem dať .
   S láskou :-)))

   Vymazat
  2. To jsi nějaký lakomý insider, pustí chlup, aby byl zajímavý, a tím způsobí jen mnoho povyku pro nic ! Když máš co říct, tak to řekni celé, jinak tu zbytečně nedělej bouře ve sklenici vody !

   Vymazat
 4. Taktéž prosím o dokončení.Díky

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem někde četla, že Madonna po sobě nechává vydezinfikovat šatny, nádobí apod, aby ji nemohli naklonovat...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a naivní tí, čo v dobrej viere a s blaženým pocitom odovzdávajú litre svojej krvi...
   k téme sa hodí americký film o klonoch z roku 2005 "Ostrov".

   Vymazat
  2. Ty snad něco víš o zneužívání krve dárců ?! Nějaký tribut (zde ve smyslu naturální daně) reptošům nebo satanistům případně dalším ohavníkům ?!

   Vymazat
 6. Aj ja prosím - pokračujte.
  IvH

  OdpovědětVymazat
 7. Sáí inspiruje – 20. 2. 2013
  Musíte být přesvědčeni, že jste pouhý stín absolutna. Je přirozené, že až na konci dlouhého a systematického procesu duchovní praxe dosáhnete této pravdy a budete schopni v ní zůstat na trvalo ukotveni. Do té doby se pravděpodobně budete identifikovat s tělem a zapomínat že tělo, které vrhá stín, je ve skutečnosti samo stín. První krok v této duchovní disciplíně je dodržování dharmy (správné jednání) v každém osobním a společenském činu. Dharma dodržovaná v objektivním světě se automaticky přenese i do duchovní oblasti. Musíte se jí ale držet ať se děje co se děje. Pevnost je na cestě k dharmě velmi potřebná. Takový postoj je známkou pravého odevzdání.

  Promluva z 1.8.1956


  --------------------------------------------------------------------------------

  Službu Sáí inspiruje poskytuje

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.