22. února 2013

Ztracený Disney dokument o UFO z r. 1995

Upozorňuji na zajímavý dokument z r. 1995, který byl nedávno zveřejněn na youtube. Krásné záběry různých UFO ze začátku 90. let, kdy, jak praví dokument, došlo ke "tsunami pozorování", ale informace byly potlačeny. Postoj vlády: "Kdyby se lidé dověděli o mimozemšťanech, civilizace by mohla zkolabovat."
Je to anglicky, ale třeba se některý z našich pilných překladatelů pustí do titulků (:-)))

Popis z Youtube:

Zveřejněno 6. 02. 2013
Tento dokument byl vysílán pouze jednou v 5 US státech r. 1995, pak byl stažen a nikdy nebyl znovu uveden. Toto je plná verze nahraná na VHS video při jeho prvím vysílání na Celestial TV. Konvertováno do HD z důvodu špatné kvality videa, protože pásky VHS velmi rychle degradují. Užijte si to.


http://youtu.be/DHunekX1xPw
8 komentářů:

 1. Vláda má povinnost říkat lidem pravdu.......jen nevím kdy to začne skutečně platit.
  / Momentálně je samozřejmě myšlena americká vláda /
  Honza.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vláda mafiánů a kriminálníků nemá žádnou povinnost ani odpovědnost, ta je sama sobě zákonem, to vám ještě nedošlo ?!

   Vymazat
 2. no možno sa do toho pustím :)

  OdpovědětVymazat
 3. Navazuji na článek s Orgonetu , o tajném plánu společenství ... "přesvětčit" lid, že používané technologie, stroje, nejsou lidského původu, že. Prostě vymývání mozku od Disney ... jak jinak. Doufám, že to také prokouknete.

  OdpovědětVymazat
 4. ze by pokus o verejne seznameni s UFO? Anebo slo o to zjistit, jaka bude odezva u lidi?

  OdpovědětVymazat
 5. na youtube jsou komentáře rozporuplné.. většina říká že není dobré na to koukat, prý je to manipulativní

  OdpovědětVymazat
 6. Pokud je dokument od Disney,pak bych byla s úsudky poněkud opatrnější.Je třeba číst mezi řádky. Přikláním se tedy k názoru, že dokument si kladl za cíl přesvědčit veřejnost o nebezpečí od mimozemšťanů, aby byli lidé "pohotoví" vysvětlit si podivné létající objekty na obloze. Ač s velkou pravděpodobností a ve většině případů jde, podle mého mínění, o tajné pozemské vládní projekty.
  Vycházím ve svém úsudku z faktů, že od počátků 90-tých let takových pozorování narůstá a jsou také méně "opatrní", takže na netu je plno krásných záběrů takových talířů.
  Na "popularizování" zlých ještěřích entit (živící se lidskou energií) zlých mimozemšťanů s velkýma mandlovýma očima (co by nás rádi zkolonizovali) nebo že jsme pro ně (mimozemšťany) se svojí zdemolovanou planetou zajímavější než před 100 lety, se nechytám.

  dan.

  OdpovědětVymazat
 7. Poprosila jsem dceru, která angličtinu ovládá perfektně (na filmy se dívá bez titulků už několik let), aby si se mnou k tomu sedla a překládala mi to. No a nic tak převratného, co bych už nebyla viděla na jiných videích nebo nečetla někde v článcích, jsem tam neobjevila. Celé tomu nasadil korunu závěr, kdy ukazovali expozici v Disney parku na téma "aliens"... Podle mého: skoro zbytečné se trápit s výrobou titulků, nic nového se nedozvíte.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.