27. února 2013

Statisícové demonstrace ve Španělsku

Díky čtenáři za tip na informace, které v našich oficiálních médiích nenajdete:
Převzato z: http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1728-video-statisicove-demonstrace-proti-financnimu-puci-ve-spanelsku

VIDEO: STATISÍCOVÉ DEMONSTRACE PROTI FINANČNÍMU PUČI VE ŠPANĚLSKU

Vytvořeno 26. 2. 2013 7:39

Statisíce Španělů vyšly do ulic, aby pranýřovaly zbídačování a bránily demokracii, jelikož španělským královským palácem a vládou otřásá korupční skandál.
Evropská sezóna protestů nakonec odstartovala tento týden. V sobotu poté, co Řecko paralyzovala už bůhvíkolikátá generální stávka, se „vlna občanského“ hněvu přelila Španělskem se statisíci protestujícími rojícími se po ulicích Madridu a více než 80 měst v zatím další větší lidové bouři proti probíhajícímu finančnímu puči. V Madridu propukly srážky a bylo zatčeno přinejmenším 40 lidí poté, co policie zkusila rozpustit protestující, kteří zase jednou obklíčili Parlament.12 komentářů:

 1. A co my, buden pořád je sedět na zadku? Měli bychom si vzít příklad!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem to tady někde v minulosti psal. Tyto demonstrace sice ukazují nespokojenost občanů, ale nic neřeší, - teda určitě ne u nás. Když budou pokojné, mávnou nad tím rukou. Když budou nepokojné, tak je rozeženou. Jediné co je legální a účinné je časově neomezená generální stávka do které by musela jít většina národa. Pak je možné něčeho dosáhnout. Honza.

   Vymazat
  2. Souhlas,ale kdo to zorganizuje-odbory chrápou.....a dopady stávky na poslední zbytky českých zaměstnavatelů, kteří snad jediní drží ekonomiku nad vodou-nevim nevim. Ale jedna cestička by tu byla-už jsem o tom tady psal i na jiných webwch. Už asi půl roku neplatím koncesionářské poplatky a zatím žádná reakce ani od OSA (či jiných vyděračů) ani od veřejnosti.Kdyby se půlka národa(domácností) domluvila a na čtvrt roku ZAPOMÉLI zaplatit výpalné lživé ČT a ČR tak to bude někoho hodně bolet. Rád si konečně přečtu, jestli blábolím nebo ne. Vašek

   Vymazat
  3. Pro Vaška, 18:50. Ano, je problém to zorganizovat, a také jako národ máme problém se sjednotit.
   Samozřejmě, že ignorování všeho co je možné ignorovat je určitým způsobem demonstrace, ale nejsem si vůbec jistý tím způsobem neplacení koncesionářských poplatků. Nemusí totiž přijít žádná výzva k zaplacení hned, ale klidně až za pár let. Proto bych doporučil se z koncesionářských poplatků oficiálně odhlásit. Ale opět není jisté jestli k tomu nevede složitá cesta. Jsme natolik polapeni různými zákony otroctví.
   Přeji hezký den Vašku. Honza.

   Vymazat
  4. No jen to dál neplať, to oni rádi počaj tak rok pak tu pohledávku prodají lichvářům a ti rovnou rozjedou exekuci za desítky tisíc. Pokud chceš bez sankcí neplatit koncesionářské poplatky, musíš TV odhásit a skutečně ji vyhodit.

   Vymazat
 2. Nechápu ty policajty - ti musejí mít dobře vymytý mozek. Přece mezi těmi lidmi na ulicích mohou být i jejich blízcí z rodiny... Navíc: hned na začátku - dva těžkooděnci na jednu drobnou holku, to je fakt hrdinství! Kdyby dacani z vlád neměli zaručené, že se vždycky najde někdo, kdo za prachy půjde proti svým vlastním lidem, měli by po ptákách. Takže je to i o tom, aby se probrali i ti, co za úplatu (=mzdu) jdou proti svým lidem do ulic a byli naopak na jejich straně, protože z jejich daní jsou vlastně placení. Když tohle vidím, připadá mi, že se svět už fakt úplně pomátl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. mna to tiez napadlo ,co ked im je tam niekto blizky a policia ich bije hlava nehlava .Ludia tvoria stat nie policia a papalasi ,ludia ich platia a oni ich biju .Panom sme dali stat aj policajtom a este ich z nasich dani platime a oni nas biju .Oni nas maju uz za nesvojpravne osoby .

   AsgarD

   Vymazat
  2. Jako příklad uvádím USA. V USA s lidmi pěkně vláda vydrbe ! Federál a FEMA (či jak se dnes jmenují) začali potajmu rekrurovat žoldáky z cizích zemí, kteří za nemalý peníz amerických daňových poplatníků jsou cvičeni ve speciálních zásahových jednotkách, které budou nasazeny vždy tam, kde budou masové demonstrace, nepokoje nebo dokonce revoluce. Je to z jednoho prostého důvodu : aby nedošlo k tomu, že budou při těch akcích stát proti sobě členové rodin nebo příbuzných. Cizí žoldák se nebude rozpakovat splnit jakýkoli rozkaz proti cizím lidem ! Tyto lidi USA federál sbírá po celém světě !

   Vymazat
 3. Odpovědi
  1. A ti třetí se smějí!
   A.

   Vymazat
  2. Ono se to říká ještě přesněji. Říkával to starý Bismarck. Když se dva perou, žid (dnes bychom řekli sionista) se směje !

   Vymazat
 4. pardon za offtopic nevim kam to poslat treba uz se to tady objevilo, lec neda mi to neposlat ... architekte a inzenyri a jejich nezpochybnitelne oficialni video plne dukazu o udalostech ktere zmenili beh svetovych udalosti... obsahuje tez par raritnich TV zaberu a nahravek!
  http://www.youtube.com/watch?v=Y5TEd1Yy3es&feature=player_embedded

  stalo by za to to vystavit na orgonetu

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.