22. února 2013

Umělá sněhová bouře od Balkánu

Pozorování dnešní velké klimateroristické akce, která možná zasáhne až do ČR, možná ne. Meteoalarm zatím nevydal žádné zvláštní varování, ale to nic neznamená.
Zdá se, že od jihovýchodu se k nám blíží vydatná sněhová bouře.

1. V noci klimateroristé našlehali vysokou oblačnost nad Balkánem a "opražili" radiací (to je ta žlutá barva nad červenou, které říkám "zlatý třesk". Slouží k intenzifikaci srážek. (Fotky kliknutím zvětšíte.)


2. Totéž v černobílém zobrazení. Dvě dírky nad Tureckem jsou důkazem použití technologie k šlehání bouřkových mraků. 


3.  Totéž, zobrazení výšky oblačnosti. Oranžová znamená velmi vysokou oblačnost a většinou i velmi intenzívní srážky. 


4. Stejná oblačnost za denního světla. Dolíkovitá struktura znamená, že oblačnost byla předtím opražena "zlatým třeskem", viz bod 1.


Zdá se, že oblačnost je hnána na severozápad, čili i směrem na ČR. 
Ale video s animací ukazuje, že je jakoby zadržována jihozápadním prouděním. 
Je to boj dvou klimateroristických band proti sobě?
Anebo jihovýchodní proudění má za úkol přinášet více materiálu - vodní páry nasbírané nad Středozemním mořem - pro posílení oné oblačnosti z Balkánu? 
Všimněte si též, že nad Řeckem je bod chrlící hustou oblačnost jako z děla ...

Update 23. 2.: Díky čtenáři za update. Řekové si tedy svým stávkováním vykoledovali klimateroristický trest. Ono "chrlení" oblačnosti (viz video níže) způsobilo v Aténách nejhorší bouři za posledních 50 let. http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/greece/9888450/Athens-hit-by-worst-storms-in-50-years.html
A ještě dnešní činnost německých radarů. Území Německa i Česka se nachází ve "vaku" studeného vzduchu přicházejícího od severu. Radary vytvářejí kroužky zcela jiného charakteru než kruhy, které k nám nedávno "táhly" sněžení od severozápadu (viz http://orgo-net.blogspot.cz/2013/02/radarove-kruhy-v-nemecku-vyrabeji.html).
Není pochyb, že radary vysílají za účelem manipulace počasí dle potřeby různé frekvence.


2. 

15 komentářů:

 1. V Brně od půl deváte sněží.

  OdpovědětSmazat
 2. Už jsem tu dlouho nebyl, tak abych podpořil zdejší boj za lepší svět: http://tech.ihned.cz/hnfuture/c1-59368030-vysilace-mobilnich-siti-mapuji-srazky. Předpokládám Orgonete, že si se správnou ideologickou interpretací poradíš.

  Však ty víš kdo :D

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by Snowman? Vítej! Tvůj blog, dlouho nepublikující, mezitím sám zmizel v propadlišti dějin (bloggeru), ale články pod štítkem tu pořád máme a na ně se odvoláváme.

   Smazat
  2. Ne tak nahlas... Blog nezmizel jen tak sám, ale někdo mu zjevně pomohl... Nejprv došlo k několika opakovaným denním nedostupnostem a následně zmizel komplet obsah s tím, že údajně došlo k havárii databáze na serveru. Několik dnů na to mě poskytovatel odpojil od sítě se zdůvodněním, že z mého počítače dochází k provozu, který svědčí o přítomnosti nějakého viru. Jakého mi ale nikdo nebyl schopný sdělit a žádný antivir nic nenašel. Problém vyřešilo až totální smazání disku se všemi daty.
   Od té doby jsem se na web vykašlal a dal si pauzu i tady, ale zaměřil jsem se na něco jiného - zatímco se někteří snažili zjistit co možná nejvíc o mě, já jsem si zjistil velmi zajímavé informace o nich. Časem sem možná něco vypustím...

   Smazat
  3. To se jistě máme na co těšit (:-)))
   Co takhle podráždit hada bosou nohou a znovu takový speciální blog založit?
   Zde na Orgonetu je velká směs témat, a mezi nimi to umělé počasí trochu zapadne. A vzhledem k sousedství s duchovními tématy to i ta část populace, která by měla šanci to pochopit, rovnou odmítne.

   Smazat
  4. Orgo, neskutečně "válíš", a Tvoje odvaha se přenáší i na jiné lidi, kteří by jinak skončili v apatickém kómatu !

   Smazat
 3. A tak už to potvrdili, že nás zasáhne intenzivní sněžení z této oblasti. Začni Orgonete suplovat ČHMÚ :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná za touto bouří od východu stojí jiná skupina klimateroristů než ta, která nahlašuje své plány na ČHMÚ formou Meteoalarmu. Ten ještě ráno nic nehlásil, i když ta bouře už měla obrovské rozměry.
   Nespoléhejte na předpovědi, koukněte na satelitní snímky a víte, co se chystá.

   Smazat
  2. Že by ty rozkmotřené frakce NWO takto bojovaly proti sobě ke škodě nás všech ?!

   Smazat
 4. Dobrý den,již několik dní cosi vypouštěj na severu Afriky.Na barevném zobrazení "dust" eumetsat je to výborně vidět,jasná růžová. Opatrně na rozpuštění sněhu na čaj o páté,díky za tvoji práci a andělé s vámi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srážkovou vodu vůbec nepít ani omylem (nepomůže ani převaření ! Furt tam to svinstvo je !), kdo se nechce přiotrávit nebo i něco horšího ! Jen vodu z pramene, když jste venku a nemáte vodu při sobě !

   Smazat
 5. a nyní něco uplně jiného http://www.youtube.com/watch?v=mA973KVWyr4

  OdpovědětSmazat
 6. K čemu slouží ta oblačnost už je zodpovězeno zde: http://www.telegraph.co.uk/news/worldnews/europe/greece/9888450/Athens-hit-by-worst-storms-in-50-years.html - Atény zasáhnuty nejhoršími bouřemi za 50 let.

  http://www.youtube.com/watch?v=O70FPedyzGQ

  Krásná animace z radaru zde: http://www.shmu.sk/sk/?page=978&cid=1

  OdpovědětSmazat
 7. Orgo přesně jak píšeš. Pekne nám to našlehali!!. Jižne pod Brnem chumelenice jak v Rusku-od vcera. No vypadá to z okna pekne..Ir.

  OdpovědětSmazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.