15. listopadu 2012

Propagace programu Keshe: update


Ladislav Kopecký 15. 11. 2012, 15. 00

Pane Mašku,

chtěl bych Vás požádat o pomoc s propagací programu SSP Kesheho nadace s cílem přimět naši vládní garnituru, aby se připojila k tomuto programu. Je mi celkem jedno, jakou formu zvolíte. Pro inspiraci pár odkazů:

Trocha humoru:
Výzva:
Další odkazy:

Chtěl bych poprosit, abyste případný článek zařadil mezi neplacené a vnímal to jako službu národu.
Nyní, když se přidaly mocnosti jako Indie, Čína a Rusko, tuto iniciativu nebude možné přehlížet a šance na úspěch je reálná. Chce to jen vytrvat.

Děkuji Vám, že jste se nezachoval jako pan Stwora a pokud nepomůžete (věřím, že pomůžete), tak alespoň neškodíte:

Srdečně zdraví


Ladislav Kopecký


P.S.
Vy, co jste v kopii, vás prosím taky, pokud jste už tak neučinili.

Ladislav Kopecký 15. 11. 2012, 21.15
21:15 (před 13 min)
komu: nwooVladimirmněHox55Osud
Dobrý večer.

Chci Vám oznámit, že jsem nakonec Váši emailovou adresu z adresáře vymazal. A to z důvodu, že dnes se k SSP KF připojily další tři státy: Brazílie, Austrálie a Kongo. Dá se očekávat, že další státy budou rychle následovat. Chci tak šetřit Vaše nervy,  projevit dobrou vůli a povznést se nad malicherné spory.
Nevím, jestli to chápete, asi ne, to úplně mění politickou mapu světa v neprospěch USA a jeho vazalských států (které mu zbyly). Proto Vám doporučuji, abyste se buď přeorientoval na jiný druh zpráv, nebo Zvědavce zavřel a našel si jinou práci, neboť články, jaké se objevují na Zvědavci, brzy nikoho nebudou zajímat. Není to ode mě žádná škodolibost, ale dobřě a přátelsky míněná rada. Žijeme v úžasné době! Kéž to brzy pochopíte!

Přeji Vám všechno dobré a mír v duši.21 komentářů:

 1. USA je posledním národem který přijal SSP!
  "Jsme hrdi na to, že můžeme oznámit, že dnes 15.11.2012 národ Spojených států amerických získal USB klíčenku....." Huráááá!
  http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2983

  OdpovědětVymazat
 2. Když začal v září nebo kdy Keshe roztrubovat, ať se připojují diplomaté zemí, které mají zájem, napsal jsem na příslušná místa a bylo mi sděleno, že ČR se bude chovat spíše zdrženlivě s ohledem na dění v Iránu. Jinými slovy budeme stát opodál a vyčkávat, co bude pro nás nejvýhodnější, abychom si náhodou někoho proti sobě nepoštvali.

  OdpovědětVymazat
 3. Něco mi říká,že by nebylo vůbec marné to celé ještě poslat Babicovi a Karlovi Janečkovi. .Na stránkách www.ceatyksobe.cz jsem viděla rozhovor s Babišem a něco málo i s Janečkem a celkem by mne zajímala jejich reakce.Lidé se probouzí a co bylo dříve,tak nemusí být dnes.I oni hledají a cítí změny a dle jejich reakce by se dalo usoudit,jak to myslí doopravdy!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mno, to není špatný nápad, viz Janečkovo o.s. Pozitivní evoluce: http://www.pozitivnievoluce.cz/cs-CZ/
   Jan

   Vymazat
  2. Jde o to, jaký vliv tito pánové mají a zda je jejich mysl otevřená. Rozhodnout by o tom měla vláda a přes prezidenta vydat příkaz k převzetí velvyslanci. Obávám se, že vláda spíš řeší to, jak se u moci udržet celé funkční období.Prospěch země ji nezajímá.

   L. Kopecký

   Vymazat
 4. Oprav mne prosím,myslela jsem Babiša a nééééé Babica?!Už zase vařím!!

  OdpovědětVymazat
 5. jen názor do mozaiky, který nelze potvrdit ani vyloučit:
  http://smit.wz.cz/zrcadlo/view.php?cisloclanku=2012110003

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za supr odkaz.

   Vymazat
  2. Tak něco podobného mě už taky napadlo. Že ty Keshovy "technologické milodary" lidstvu výhradně skrze "ambasádní klíče" jsou TROJSKÝM KONĚM ! Jak nás vlákat do léčky, do pasti, kterou nastražili ET´s společně s globalisty. Ameriku už mají v rukávě, ale na zbytek světa zatím nesmí sáhnout ! Pokud jim to skrze naše diplomatické kanály a smlouvy (přijetí a potvrzení USB klíčů !)s ET´s dovolíme, můžeme očekávat scénář velmi podobný filmu "Skyline", poněvadž se pak staneme majetkem oněch ET´s ! Proto nepřijímejme Nadaci Keshe, nepřijímejme diplomatické předávání USB klíčů, a už vůbec nepřijímejme rychlé, zázračné a zaručené recepty na odstranění všeho zlého ze světa ! Je to jen šalba a mámení smyslů a mysli nás řadových občanů ! Nepřijímejme jakékoli formy a způsoby otroctví a záhuby ani od našich lidských pánů, ani od potenciálních pánů samozvaně přivandrovalých mimozemských !

   Vymazat
  3. To věřím, že by měli mimozemšťani terno, získat 6,5 miliardy bytostí za trocha mimozemských pozlátek, pro ně bezcenných cetek ! Žádné USB klíče, a už vůbec ne přes ambasády jednotlivých vlád ! Jaký to satansky ďábelský plán na nás uchystán ! Žádná vláda nemá právo nás prodat mimozemské moci !

   Vymazat
 6. http://www.vlastnihlavou.cz/iran-predstavil-vlastni-vznasedlo/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nesdílím tolik optimismu - spíše bude využití těchto technologií podobné jako tomu bylo již v historii - v první řadě půjde o využití zbrojním průmyslem atp. Však sám p. Keshe ve videu říká, že tyto technologie lidé nebudou mít rádi, ale budou nuceni je v zájmu celosvětového míru přijmout... No, třeba jsem jej jen špatně pochopila, třeba se z vládních elit stanou ze dne na den "svatí" atd., ale když slyším "v zájmu bezpečnosti, v zájmu celosvětového míru"... Každopádně můj osobní názor je, že vládní elity přestaneme zajímat, až nás bezezbytku vysajou - a když nás "přestanou potřebovat", o to rychleji se nás zbaví. Prostředků je na to dost a výběr víc než veliký. Chuť do života mi to ale nebere :-).

   Vymazat
  2. Když je jablko skrz naskrz prohnilé, jak by mohlo nabýt zcela náhle "obratem ruky" plné svěžesti, chuti dokonalosti a lahody ?! Proto nevěřte lživým slibům a báchorkám o tom, že ze dne na den nějaký člověk či skupina lidí spasí celý svět, že ho přivede do Zlatého věku. Povídali, že mu hráli !!! Střezte se falešných proroků, poněvadž jejich čas na scéně světa právě přichází, a věřte, že svedou miliony lidí k jejich vlastní záhubě !!!

   Vymazat
 7. http://www.youtube.com/watch?v=AhJfe7cddTg&feature=related

  OdpovědětVymazat
 8. http://zvedavec.org/nazory_5232.htm#ptr279210

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. diskuse na zvědavci byla zrušena, oficiálně z důvodu "off-topic"

   Vymazat
 9. 15.11. v 15:00 prevzal americky velvyslanec Gutman technickou dokumentaci od nadace Keshe.

  OdpovědětVymazat
 10. Toto je mail, který jsem nedávno poslal Adamu B, Bartošovi (http://freeglobe.parlamentnilisty.cz)
  četl jsem všechny Vaše články o Karlu Janečkovi. Ty jeho "Vlny evoluce" jsem mu téměř spolknul i s navijákem. Pak mi však intuice začala říkat, že tady něco nehraje. Záhy jsem narazil na Vaše články a i rozumově jsem si podložil závěry mé intuice. Za to Vám velké díky.
  Proč Vám však píši? Dnes jsem na www.nwoo.org objevil video s názvem "Fishead - Ryba smrdí od hlavy". Jakmile se ve filmu objevil V.Havel jako celosvětový příklad pozitivního hrdiny, okamžitě mi naskočilo: Zase ti stejní lidé, Janeček?! ,.....
  Kdopak, že to video produkoval? Václav Dejčmar, akcionář, člen dozorčí rady RSJ, DOX, ....
  http://vimeo.com/51335144
  http://www.fisheadmovie.com/authors
  Ti, co za touto celou agendou stojí, očividně neváhají investovat nemalé finanční částky. Pořádná masáž,.....
  Nebo, že by chtěli Janeček a spol všem lidem naznačit, že jsou oni sami jakožto burzovní spekulanti na Prozacu a tudíž stejně nebezpeční jako psychopati nebo přímo psychopati?!
  Některé články o této agendě:
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Search.aspx?Query=Karel+Janeček
  http://bostlova.blog.idnes.cz/c/295782/Svet-se-zblaznil-Satanista-Karel-Janecek-bude-prednaset-o-moralce.html
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/2182-jmenuji-se-janecek-karel-janecek.aspx
  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/1950-janecek-dlouhy-a-dabel-ukryty-v-detailech.aspx
  Mate

  OdpovědětVymazat
 11. Ta čo ľudia - pomodlíme sa za pana Keshe ?
  Bed

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A Keshe je člověk, klon nebo tam od NICH "zvenku" ?

   Vymazat
  2. napřed jsem si myslel že můžeš být poněkud stižen paranoidním stihomamem Ale začínám si kolem sebe všímat že Matrix začíná být skutečně reálný a děsivý

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.