13. listopadu 2012

Záhadná exploze v Indianopolis způsobena dronem CIA


Možná jste slyšeli o nedávné (11. 11.) záhadné explozi v Indianopolis. Zahynuli dva lidé, dva domy byly srovnány se zemí, požár zachvátil dva tucty domů. Příčina neznámá. (Anglicky zde: http://www.wthr.com/story/20064503/homes-flattened-in-south-indianapolis-explosion)
Sorcha Faal má naštěstí spojení s ruskou výzvědnou službou, a ta ví přesně, co se stalo. Mně to připadá jako velmi dobré vysvětlení, dokumentující poslední snahy temných udržet si své postavení, a když to už není možné, tak aspoň uškodit. Nakoukneme, jakými technologiemi proti sobě bojují US armáda a CIA ... a ty jim už brzy nebudou k ničemu (:-))) 

Zdroj:


Dron CIA mířil na Indianopolis, způsobil ohromný výbuch

Sorcha Faal, 11. 11. 2012
Překlad: OrgoNet

Mrazivá zpráva obíhající v Kremlu dnes odpoledne, vydaná Leteckými obrannými silami (VKO) praví, že Kosmos 2479  odhalil odpálení dvou střel AGM 114 Hellfire  z dronu Predator MQ-1 . Ten byl naveden CIA nad americké město Indianopolis, což mělo za následek masívní explozi a smrt nejméně dvou lidí, jak oznámila místní média.

Kosmos 2479 je satelit pro časné varování, vypuštěný v r. 2012 jako součást programu VKO Oko  a monitoruje USA z geostacionární dráhy pro veškerá možná ohrožení, včetně amerického leteckého prostoru pro US Air Force a bojové letouny, bombardéry a drony CIA.

Drony Predator MQ-1 jsou vybaveny dvěma hrůzu nahánějícími raketovými střelami Hellfire a v současné době se o nich často hovoří ve smyslu, že přinášejí do Pákistánu stejné hrůzy jako Hitlerovy „létající bomby“ vypouštěné na Londýn během 2. světové války  .

Podle zprávy VKO byly po vystřelení raket zaznamenány dvě rozdílné trajektorie, které byly „téměř simultánně anulovány“ protiopatřeními použitými leteckým elektronickým zbraňovým systémem AN/ALQ-99  na palubě elektronického válečného letadla Amerických leteckých sil EA-6B Prowler, které bylo vysláno z letecké základny Amerického letectva Wright-Patterson, aby sledovalo tento dron CIA, který se pravděpodobně odchýlil od své určené dráhy letu.

Nejzlověstnější ve zprávě VKO je tvrzení, že „zamýšlenými cíli“ těchto střel Hellfire byly Zdrojové služby americké armády (PPBES) a Finanční a účetní služba americké obrany (DFAS), obojí umístěno v Indianopolis, Indiana.

Služba PPBES  má na starosti dohlížet na rozhodující, oficiální a/či citlivé programy Americké obrany a celé armády, včetně fluktuačních kont cizí měny, Mobilizační rezervy jednotlivců pro americké ozbrojené síly, a je odpovědna za evakuaci civilistů v případě ohrožení USA.

Služba DFAS platí veškerý vojenský a civilní personál amerického Ministerstva obrany  , vysloužilce a rentiéry, a také velké smluvní partnery a prodejce Ministerstva obrany. Také podporuje zákazníky mimo Ministerstvo obrany při elektronických vládních iniciativách. Mezi zákazníky patří Exekutivní výbor prezidenta, Agentura ochrany prostředí, Ministerstvo energie, Ministerstvo pro záležitosti veteránů, Ministerstvo zdraví a humanitárních služeb a Vysílací komise guvernérů.

Kdyby byl útok buď na PPBES nebo na DFAS úspěšný, říkají odborníci VKO ve zprávě, americé vojenské zřízení by utrpělo „kritický zásah“, protože v současnosti řídí mnohé války po celé planetě, a narůstají důkazy o vnitřním boji o moc mezi vojenským establishmentem a nově zvoleným prezidentem Obamou.

Je důležité poznamenat, že tento útok přichází v rámci hodin poté, co Obama svrhl jednoho ze špičkových generálů, o němž se soudilo, že povede puč proti němu. Viz náš článek.

Jak jsme zmínili v této zprávě, svržení generála Davida Petreuse Obamou odpovídá svržení dalších nejvyšších vojenských představitelů v minulých třech týdnech: admirál Charles M. Gaouette, generál Carter Ham, brigádní generál Jeffery A. Sinclair a velitel loďstva Joseph E. Darlak.

Jak silná byla exploze střel Hellfire při dopadu na zem v Indianopolis, to se dočteme částečně ve zprávě místní zpravodajské stanice WHTR.com, která praví:

„Dva lidé byli zabiti a asi dva tucty domů byly poškozeny při explozi v jižní čtvrti Indianopolisu v sobotu pozdě večer, krátce po 11. hodině. Bonie Hensley z Požárního útvaru říká, že zásahu se účastnilo přes sto hasičů. Potvrdil, že při požáru zahynuli dva lidé v jednou ze dvou domů, které byly zcela zničeny výbuchem.“ 

Je zajímavé si povšimnout, uzavírá zpráva, že kdyby tento útok býval byl úspěšný, byl by téměř „zrcadlovým odrazem“ útoku 11. 9. 2001, o němž ruští analytikové stále tvrdí, že byl „zahajující salvou“ globální ekonomické války.

Americkému lidu je naprosto neznámo, že v týdnech před útokem 11. 9. 2001  byl celý západní ekonomický systém na pokraji totálního kolapsu z důvodu masívních obvinění vůči všem nejvyšším bankám v USA z podvodů, avšak veškeré důkazy byly „příhodně“ zničeny pádem budovy World Trade 7  , na kterou dokonce ani nebylo zaútočeno.

Konečné důsledky těchto pochmurných událostí v USA nám nemohou být známy, ale aspoň si povšimněme, že situace lidí u moci, zejména těch, kteří končí na prohrávající straně, nejspíše připomíná řízený chaos než cokoli jiného.  


4 komentáře:

 1. http://www.youtube.com/watch?v=ccuk6-L0518&feature=related

  OdpovědětVymazat
 2. Orgonetku, našla jsem zajímavý rozhovor s Davidem Icekem na téma HARP a transformace. Alenka
  http://www.youtube.com/watch?v=ywc9PXHZKCw&feature=related

  OdpovědětVymazat
 3. Potvrzení starého přísloví, že kobyla, která chcípá, nejvíc kope... :-/

  OdpovědětVymazat
 4. O tom, že uvnitř vlády USA proti sobě bojují nejméně 3 rozdílné frakce, se píše min.od roku 2008. Vůbec se proto řadovým američanům nedivím, když se chtějí odtrhnout jednotlivé státy USA od federálního centra ! Vypadá to, že si Amerika zopakuje občanskou válku z 18.stol. ! Federálové jsou ale na tyto nepokoje připraveni. Mají po celém USA vybudovány sběrné tábory FEMAcampy,ozbrojené složky FEMA, L.U.C.I.D. i jiné, vojenskou techniku přepravují po železnici k velkým městům, kde bagry hloubí velké jámy pro plánované společné hroby, a mají na různých místech USA uskladněny plastové rakve pro cca 50.000.000 obětí. Je také zajímavé, že si federální vláda USA objednala výrobu u výrobců trvanlivých potravin v počtu 100.000.000 potravinových sad na způsob v bývalém socialistickém bloku dobře známých kasárenských kádéček (ten, kdo byl před r.1989 na vojně, to dobře zná). To znamená, že se federál připravuje na rozsáhlý výpadek zásobováním potravin, a proto si buduje svůj nezávislý potravinový sklad ! Jo, v Americe ještě bude moc "horko" !

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.