18. listopadu 2012

SaLuSa: výborný průvodce těmito dny

Výborným průvodcem touto zvláštní dobou je pro mě SaluSa, velmi příjemný channelingový zdroj. SaLuSa je mluvčím Galaktické federace ze Síria, mluví asi třikrát týdně (takže překládat se to opravdu nestíhá, i když by to bylo krásné ... )

Čtu už dlouhou dobu skoro všechno, SaLuSa úžasně vystihuje moje pocity, nálady, otázky a pomáhá ke klidu v duši. Třeba se vám taky bude líbit. Anglicky můžete sledovat na http://treeofthegoldenlight.com/First_Contact/Channeled_Messages_by_Mike_Quinsey.htm


Tady je SaLuSa na obrázku automatické kresby. S obrázky vesmířanů je to tak, že pár čtenářů jejich obrázek vždy bůhvíproč vyděsí (:-)))), s čímž se jejich ego vyrovnává kritikou jejich vzhledu (:-))), nálepkou "vypadá jako ...", tak si otestujte, jestli už se vaše osvícenost posunula dále za nálepkování a souzení ... 

Některé překlady Salusy (i jiné zajímavé věci!) najdete na blogu Barbory Opelkové (díky čtenáři za tip): http://barboraopelkova.blog.cz/, do slovenštiny překládají Salusu Martin a Danica.

Zkuste třeba channeling ze 14. 11. 2012: http://barboraopelkova.blog.cz/1211/salusa-14-novembra-2012 , nebo předešlé ...


SaLuSa, 14. novembra 2012

Včera v 8:34 | Bára Selan |  Channeling

 SaLuSa, 14. novembra 2012
Ako sú láska a mier ukotvované na Zemi tak exponenciálne rastú a každým dňom obklopujú celý svet. Či už vo väčšej alebo menšej miere je nimi ovplyvňovaná každá duša a niektorí ich prijímajú do seba jednoduchšie ako iní. Takže každá duša má rovnakú možnosť pre rast do Svetla a zúčastniť sa na Vzostupe. Avšak vedomosť o procese Vzostupu nie je potrebná aby bolo zabezpečené pozdvihnutie. Existuje mnoho, mnoho duší ktoré sú láskavé, milujúce a súcitné a ktoré sú pripravené na takéto pozdvihnutie. V skutočnosti môžu mať dosť odlišnú predstavu o budúcnosti, ale na tom nezáleží, pretože sa čoskoro prispôsobia prichádzajúcim zmenám. 

Ako viete po dosť dlhý čas bolo Ľudstvu povzbudzované aby sa obrátilo do Svetla, pretože si želáme aby čo najviac ľudí bolo pozdvihnutých. Niektoré duše úplne odmietajú oboznámiť sa zo Vzostupom. V týchto prípadoch bude o nich postarané tak, aby mohli pokračovať v nimi zvolenej ceste, ktorá im dá ďalšie príležitosti vzostúpiť. Na takéto duše nie je vyvíjaný žiaden nátlak, pretože život je nekonečný a máte na svoj vývoj toľko času koľko si želáte. Aj keď je prichádzajúci Vzostup veľkým bodom vo Vašom raste, budete pokračovať v nasledovaní evolučnej cesty duše, ale nikdy nebude tak náročná ako obdobie ktorým ste práve prešli. 

Ak ste sa vybrali cestou Svetla, tak už viete akú príťaž so sebou nesiete a ktorej je najlepšie sa zbaviť aby ste sa plne pripravili na Vzostup. Často ste naviazaní na zvyky, ktoré súvisia s potrebami Vášho fyzického tela. Môžu to byť návykové látky ako napríklad nikotín alebo drogy vo všeobecnosti. Buďte si istí, že akonáhle sa rozhodnete vzdať sa ich tak zistíte, že je to jednoduchšie ako ste očakávali. Takéto telesné potešenia nemajú miesto vo vyšších dimenziách a čím vyššie budú Vaše vibrácie, tým menej budete na tom závislí. Takže vedzte, že odpoveď máte vo vlastných rukách, ale dostanete pomoc aj z našej strany závoja. Nikdy nie ste osamelí vo svojich snahách pozdvihnúť sa, takže zavolajte svojich pomocníkov aby s Vami pracovali. 

S Vašim pozdvihnutím zisťujete, že existuje výrazný rozdiel medzi fyzickou láskou a láskou duše. Jedna slúži uspokojeniu fyzických zmyslov, kým tá druhá je Univerzálnou Láskou pre všetko živé. Na Zemi máte tendenciu byť vedení fyzickou príťažlivosťou a často vstupujete do partnerstva bez toho, aby ste naozaj poznali toho druhého. Vo vyšších dimenziách vidíte každú dušu takú akou v skutočnosti je a pravda sa nedá skryť. Keď máte vyššie vibrácie, tak dokážete vidieť farby aury toho druhého a s pochopením ich významu budete vedieť cestu ich duše a energie ktoré používajú. Twin Flames a Twin Souls sa stretnú aby sa navzájom spoznali a väčšinou sa rozhodnú spojiť sa aby pokročili vo svojej evolúcii. Toľko sa toho musíte naučiť o Vašich budúcich možnostiach, ale budete mať k dispozícii mnohých z nás aby sme Vám pomohli. 

Časť Vášho učenia bude prebiehať na palube našich lodí, ktoré Vám budú otvorené po Vzostupe. Sme vzrušení pri pomyslení na to akí budete prekvapení a šťastní keď zažijete aké to je byť na Materskej Lodi. Je toho veľa o čom ste zatiaľ nepočuli alebo čo ste nemohli pochopiť. Avšak chceme aby ste sa oboznámili s našimi technológiami, pretože niektorí z Vás sú teraz pripravení používať ich. Ako už možno viete, mnohí z Vás ste navštívili naše lode počas spánku, ale len málo z Vás si to pamätá. Znamená to, že keď nás znovu navštívite, budete mať podvedomé spomienky na tieto návštevy a uvedomíte si, že je Vám to povedomé. Zistíte, že mnohé rôzne druhy bytosti z iných civilizácií pracujú spoločne bok po boku pre Galaktickú Federáciu Svetla. Tešíme sa vedomostiam a odlišnostiam, ktoré iní Mimozemšťania prinášajú so sebou a o ktoré sa môžeme spoločne podeliť. Zdieľanie je klúčové slovo, ktoré vyjadruje všetko čo robíme a deje sa tak pre dobro všetkých. 

Na Zemi ste sa naučili bojovať o majetok a hovoriť o vlastníctve ako o práve. To je z veľkej časti kvôli tomu, že Temní Vás systematicky udržiavali v neustálom nedostatku, dokonca aj čo sa týka základných vecí ktoré potrebujete pre život. V budúcnosti zažijete hojnosť a nikdy viac Vám nebude nič chýbať. Boh dal a je to človek, ktorý to rozdelil tak, aby boli dve triedy ľudí, bohatí a chudobní. Takzvané nedostatky boli výsledkom ovládania a manipulácie aby ste boli otrokmi veľkých korporácií. Takisto to znamenalo, že Vám boli odopreté pokroky, ktoré by Vám okamžite dali lepšiu kvalitu života, napríklad voľná energia. Bude Vám poskytnutá veľmi skoro a razom zmení kvalitu Vašich životov. 

Vieme akí trpezliví ste boli kým sa sága porážky Temných naťahovala. Sme spokojní, že im zostáva len malá moc a my zápasíme aby sme ju ďalej okresali. S Obamom pri kormidle môžu byť záležitosti opäť urýchlené a čoskoro sa z neho stane veľmi zaneprázdnená osoba. Plánovali sme s ním toto obdobie a nikto a nič nedokáže zastaviť postup. Je to, ako by ste vy povedali, napísané vo hviezdach a podliehalo to vždy našej ochrane. V skutočnosti je každý Pracovník Svetla chránený, aj keď sme viazaní ich životným plánom ak zamýšľajú obetovať svoj život pre väčšie dobro všetkých. V dejinách máte množstvo veľkých Bytostí, ktoré spravili práve to a to čo spravili nie je žiadna náhoda, je to plánované. Možno Váš najmilovanejší prezident John F. Kennedy je toho typickým príkladom z nedávnej minulosti. 

Som SaLuSa zo Síria a som potešený pokračovať s mojimi odkazmi, ktoré majú za cieľ pripraviť Vás na Nový Vek. Pri pohľade späť je výnimočné kam ste sa všetci dostali za posledných 70 rokov, počas ktorých sme boli s Vami v kontakte. Ste si vedomí našej prítomnosti a vo všeobecnosti akceptujete, že sme Vašou rodinou. Cítime, že sme v relatívne krátkom čase toho toľko dosiahli a sme tak blízko k tomu, aby sme boli schopní Vás otvorene navštíviť. Tešíme sa na tie časy, kedy budeme môcť s Vami otvorene zdieľať mnohé veci. 

Ďakujem SaLuSa.
Mike Quinsey.
Preložili Martin a Danica
www.galacticchannelings.com


SaLuSa na obrázku automatické kresby:
http://the2012scenario.com/disclosure/who-are-the-extraterrestrials/i-am-salusa-from-sirius/28 komentářů:

 1. S těma mírně asiatskýma očima mi připomíná tu mumii "Mona Lisu z Měsíce"- starověkou atsronautku, nalezenou i s její lodí (délka 3,5 km,průměr 500 m !) na Měsíci

  OdpovědětVymazat
 2. Tešíme sa na tie časy, kedy budeme môcť s Vami otvorene zdieľať mnohé veci.
  Věděl by někdo časově upřesnit v našem měřítku času? Prosinec 2012? 2014? díky za případnou odpověď.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevedia ani oni sami. Všetko sa mení a oni sa prispôsobujú situácii.

   Vymazat
  2. Už to tu bylo řečeno několikrát, že ani mimozemšťané neví, kdy ke kontaktu s lidmi dojde. Dosud prý k tomu nedostali svolení "shůry". Takže jsou sice tu (v okolí Země a ve Sluneční soustavě), ale musí být zatím jen v roli pouhých pozorovatelů !

   Vymazat
 3. Tu sa preklady channelingov od SaLuSy objavujú najskôr:
  http://www.galacticchannelings.com/slovensky/index.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ak by niektorí nevedeli, tak sú to tie od Mika Quinseyho.

   Vymazat
 4. zatím se jen ukážou, možná ještě před vánocemi, každopádně se objeví po vzestupu Země , možná v březnu..dubnu

  OdpovědětVymazat
 5. Vypadá jak reptilián a ti jak známo nejsou zrovna mírumilovní... to samé tzv "plejáďané", kteří mají také své "zájmy".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To isté napadlo aj mne.

   Stále je možnosť, že sa jedná o podvod. Že sa nás snažia uchlácholiť, aby sme urobili to, čo budú chcieť. Vyššia forma manipulácie je zlo maskované za dobro. Ak sú ich úmysly úprimné, tak nebude vadiť, ak budeme podozrievaví a nebudeme robiť presne to, čo budú chcieť. Ak ich úmysly úprimné nie sú, tak sa to pravdepodobne ukáže.

   Vymazat
  2. reptilián? asi si ještě žádného neviděl , http://www.lucypringle.co.uk/photos/2002/uk2002dl.shtml


   Plejáďanů je X civilizací, ti co nám pomáhají nepoužívají "kosmické " lodě.

   Vymazat
  3. Dobre, beriem späť. Nevyzerá ako reptilián. :-)

   Vymazat
  4. Celkovo mám so SaLuSy dobrý dojem. Aj keď netreba brať všetko doslovne, jedná sa o potrebnú dávku optimizmu a nádeje. Takže moje varovanie o tom, že sa môže jednať o podvod a moju prvú myšlienku berte s rezervou. To, že vyzerá ako reptilián som už odvolal v predošlom príspevku, ale bolo to to prvé, čo mi pri pohľade na obrázok napadlo.

   Vymazat
 6. hlavne zostať na zemi to je náš domov..nikam nenastupovať, ale nájde sa moc opať naivných ludí,čo to urobí a budú zase otrokmi inde...keby sme všetci radšej vzali si spat svoju moc a prestali čumákovať na tv a uzdravovali seba, nenadávali ale riešili asi by sme pokročili rýchlejšie..máme pred sebou posledný mesiac a uvidíme čo naše emocie vytvoria za budúcnosť...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak. Nikam nenastupovať!!!

   Vymazat
  2. "Pozor na posly falesnych daru a jejich plane sliby. Hodne bolesti, ale jeste je cas.Venku je dobro. Branime se podvodu.Kanal se uzavira..."

   tak to je preklad spravy z toho piktogramu.Takze, nastupovat ci nenastupovat ? Kto su ti poslovia falosnych darov a planych slubov?
   Nika

   Vymazat
  3. Mluvíš mi z DUŠE :-) hlavně ta věta o posledním měsíci mi vhání slzy do očí, jelikož cítím, že se spolu s některými lidmi rozloučíme.

   Vymazat
  4. pro Anonym 19.11.12 21:57

   Já myslím, že jde "řeč" o Kesheho technologiích a vůbec technologiích na bázi kvantové a plazmové fyziky či mechaniky, kterým hrozí zneužití proti lidstvu. Sám Keshe to ve videoitnerview nepopírá, ale naopak před tím lidi varuje !

   Vymazat
 7. SaLuSa umí pěkně naladit.Nebýt takových bytůstek, tak už nás nebude mít kdo těšit.Z médií toho pozitivního člověk moc nevstřebá.
  Jinak, k té podobizně:Vysoké čelo, zanícený pohled s takovýma liščíma očkama.Vidím v tom sebevědomou ženu,s uměním vhledu hluboko do nitra. Široké rty značí spíše citlivou osobnost,vyšší inteligence.

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Salusa je energie mužské, a nemají pohlaví jako my .

   Vymazat
  2. Taky spíš vidím chlapa...vypadá vznešeně a něžně:)

   Coccinelle

   Vymazat
  3. Coccinelle a anonym.23:49
   Na nepohlavní bytosti moc nevěřím.Každopádně,mě se nedaří vidět chlapa.Ač možné to samozřejmně je .

   dan.

   Vymazat
  4. Bezpohlavní jsou např. andělé nebo duše zemřelého člověka !

   Vymazat
 8. http://www.novoucestou.cz/?p=26213

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A ono je dnes nějaké zatmění Slunce nebo Měsíce? Není - takže těžko budou Země, Měsíc, Slunce v jedné přímce (a Alcyone už vůbec ne). Nebylo by lepší, než zveřejním nějaký nesmysl, podívat se na oblohu (pokud je zataženo, tak na Stellarium), kde se zmiňované objekty nacházejí? Pak by snad i dítě z 1. třídy poznalo, že objekty rozhodně nebudou v zákrytu.

   Vymazat
 9. Boli casy, kedy som hltal kazde posolstvo z tohoto zdroja. Velmi dobre sa to cita, clovek tuzi, aby to bola pravda. Ibaze nieje. Sluby dane v channelingoch sa spravidla nenaplnia, nasleduje vykrucanie sa, vysvetlovanie a castokrat naivne klamstva typu, ono sa to stalo, len ste to nevideli... Sice velmi neochotne, ale napevno som prijal presvedcenie, ze sa jedna o podvod. Aj ja hladam a dufam. Ale natvrdo rozlisujem medzi softwarovou a hardwarovou informaciou. Doporucujem aj ostatnym byt nanajvys skepticky. Take, kde sa nevyskytuje slovo "coskoro"...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Právě na to pozor, aby přání, "vzdušné zámky" nepřebíjely realitu, možnosti, události apod. ! Pak takový "schizoidní svět podle Prota" může být pro transformaci lidí nebezpečnější než "neprobuzené ovčanstvo" !

   Vymazat
 10. velmi pozitivní dojem z jeho kresby. Skoro bych řekla až čistě krásný :)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.