14. března 2013

Aolian: Infostánek o chemtrails - doplňující info

Děkuju moc za inspirativní a povzbudivé komentáře (:-) Díky taky za osobní iniciativu při šíření letáků :-) Zítra jedu z našeho Zapadákova do Klatov, tak tam zkusím ty letáky vylepit s pomocí svých známých.

Cítím, že bych měl přidat nějaké doplňující info k praktickému provozu toho infostánku. Rozhodně si to nepředstavujte jako klasický prodejní stánek se stabilní pozicí :-))))) To teda ne, to by nám vůbec nemuselo při stávající úřední byrokracii projít. Máme to s přáteli vymyšlené mnohem jednodušším a zcela nekonfliktním způsobem. Přivezl bych do Plzně jednu velkou roli z balicího papíru, která se dá jednoduše rozbalit a zavěsit na nějakou skobu případně by bylo možné zavěsit ji přímo na vlastní tělo (:-)))))) Ta role by byla polepená základními informacemi k tématu "umělé úpravy počasí a jejich rizika" a tím pádem by sloužila jako upoutávka pro všechny zájemce z řad veřejnosti. Pak bych přivezl ještě jednu menší roli z baličáku, která by byla polepená nějakými do očí bijícími fotografiemi s chemtrailsy, uměle zmodifikovanými mraky apod. Ve velmi praktické příruční kabele, která pamatuje snad 50. léta minulého století, by byly uloženy propagační letáky pro zájemce. Další materiály od účastníků infostánku jsou samozřejmě vítány, pokud možno však v co nejskladnější podobě. Infostánek by byl zcela MOBILNÍ, to znamená, že bychom po určitých časových intervalech měnili svou pozici. Osobně bych to viděl na pomalý pendl mezi Smetanovými sady, náměstím a Kopeckého sady.

(Mimochodem při cestě od Smetanových sadů k náměstí Republiky často vyhrává jeden talentovaný houslista, hraje moc hezky, s citem a tak není divu, že se nad ním neustále tvoří světlé kolo v mracích :-)))))))) A hlavně ho tamodtud nikdo nevyhání.) Takže z té naší akce nemám vůbec žádné obavy, zvláště pokud bychom se neustále přesouvali z místa na místo, takže nikdo nemůže říci, že tam překážíme nebo blokujeme prostor. A navíc je tahle akce naprosto nevýdělečná. V případě nepříznivého počasí se můžeme přesunout třeba do Tesca. Jen bych se nerad pohyboval v podchodech u vlakového nádraží, soustřeďuje se tam totiž velké množství temných duší.

(Vsuvka Orgonet: Dnešní umělá zimní obloha v Plzni.)


Samozřejmě na tom všem pracuju i energeticky, protože záhrobních sabotérů se vždycky najde celá halda. Jejich princip už znám, jak se snaží "naprogramovat" určité vlivné osoby ve fyzičnu, aby znepříjemňovaly život "nepohodlným aktivistům". Také mám už astrálně okouknuto, které sorty osob pracují na klimateroru, které sorty na úřadech, které u policie, které v médiích, které jako tajní agenti atd. Tyto osoby sice mají "páky", ale nejsou všemocné, zvláště pokud se z nich mírumilovným způsobem "sundají" astrální programovací skříňky. Navíc jdou tyto osoby jak na magnet hlavně tam, kde cítí, že má někdo strach. Takový infostánek se pro nás tedy může stát i určitým mentálním tréninkem, jak dokážeme zvládnout vlastní emoce a udržet si mezi sebou pohodičku a klídek. V podstatě ten, kdo zastrašuje, se sám třese strachy jak osika. Docela k tomu pomáhá průběžně čistit a likvidovat platformy strachu z temné minulosti naší planety. 

Jinak infostánek je potřeba realizovat v pracovních dnech, neboť o víkendu je Plzeň dost vybydlená. V květnu a červnu bych to viděl spíše na takovýto jednoduchý infostánek, během letních prázdnin i na nějakou větší demonstraci, která by se samozřejmě musela - s žádostí o povolení - nahlásit na příslušný úřad. Pravidla k pořádání demonstrací jsem si stáhnul z toho odkazuwww.jednej.cz, to je fajn, že někdo tuhle stránku založil.

Co se týče vyvěšení akce na Facebook ("ksichtátor"), Nemo před chvilkou zjistil, že už to někdo akčně dal do novinek antiklimateroristické skupiny Chemtrails Czech Republic (:-) Takže infotok běží :-)

Jinak jsem si navzdory klimateroristickému mrazu docela hezky užil dnešní ráno (14.3.). Sotva jsem vykouknul na zasněženou zahrádku, už mě vesele pozdravilo celé velké hejno přírodních bytůstek z ruské tajgy. Hned mi začaly ukazovat, jak nám ve zdejší krajině pomáhají zmírňovat ten předjarní klimateror. Na krajinu dopadala jemná světle namodralá energie a na zem se sypaly krásně tvarované vločky, jaké jsem u nás nezažil snad za celou zimu. Potěšilo mě zjištění, že příroda rozhodně nespí, nýbrž si aktivně hledá cesty, kterak se co nejlépe odseparovat od všech těch paskviloidních klimatických úprav, aby mohla být co nejvíce sama sebou.

P. S. Orgonet: Ještě mám návrh, že pro takovou kampaň by bylo třeba vytvořit ještě jeden informační leták, obsahující odkazy, kde je možno získat více informací, a nějaké konkrétní burcující informace. Hlavně nějaká čísla, údaje z chemických rozborů, které provedl zdejší čtenář, a nějaká čísla z ciziny ... Můžu to udělat, ale třeba se toho rád ujme někdo z vás?

Do existujících letáků by se určitě měl přidat odkaz na filmy Co a Proč to na nás sprejují.

7 komentářů:

 1. To jsou skvělé plány. Já bych si s dovolením půjčila nějaký text a obrázek z Vašich letáků a nechala si na léto udělat tričínko s osvětovým materiálem. O přitažení alespoň mužských pohledů se postarám sama :) :) :)
  Mějte se krásně a vesele.
  Beata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za nápad na tričko. Do toho jdu. Už mám rozpracované nápady. J

   Vymazat
 2. Pokusili jsme se letáček umístit mezi studenty jedné nejmenované Č.B. školy.Budoucími odborníky to bylo prohlášeno za FAKE (až na tři,co alespoň tuší,o co jde).Tak nevím,co to do těch děcek lejou.........
  (Ale nevadí,už je to i v Praze).
  Vlasta
  P.S.
  Pokud by někdo chtěl použít pro podklady rozbory vod uveřejněné na O.(jedná se o ty ode mne),má můj souhlas.Případným "fakistům" předložím originály.Ještě jedny rozbory mám v šupleti z loňska,jsou tam prokázané iontové tenzidy a Lithium z vody po bouřce.(Alespoň dílčí potvrzení Lithia jako spoštěče bouřky a vysvětlení pěnivosti deště).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. wow jen tak dal...asi by to chtelo vic takovejch papiru s chem. rozborem vody po desti cim vic jich bude tim vic to nahloda i lidi co papirum veri vic nez svym ocim
   a pripnout je k tem letakum at si vykouli oci

   Vymazat
  2. No, já jsem dopadla podobně. Vyvěsila jsem ten první leták v našem domě na nástěnku. Někdo tam nahoru průpiskou připsal: Pozor! Je to hoax!
   Asi by to fakt chtělo přidat k tomu konkrétní rozbory vody a půdy a navrch různé informační linky o tom, že již existují i země, kde byl chemtrails veřejně přiznán (jako třeba v Americe, kde se děti o něm učí ve školách, jak je prý užitečný, protože vyvolává déšť).

   Vymazat
 3. S těmi letáky je to dobrý nápad. Jen bych byl trochu opatrnější, pokud jde o formu, abyste neodradili některé neinformované lidi. Konkrétně mám na mysli zmínky o octování. To problém rozhodně neřeší a mnoho lidí dokáže odradit. Místo toho bych na leták dal informace o Monsantu a jak jeho činnost souvisí s chemtrails. Velmi pěkně se o tom mluví ve videu "Why in the world are they spraying?", které má české titulky. Určitě bych na leták umístil reklamu na toto video a odkazy na další informační zdroje.

  OdpovědětVymazat
 4. S těmi letáky je to dobrý nápad. Jen bych byl trochu opatrnější, pokud jde o formu, abyste neodradili některé neinformované lidi. Konkrétně mám na mysli zmínky o octování. To problém rozhodně neřeší a mnoho lidí dokáže odradit. Místo toho bych na leták dal informace o Monsantu a jak jeho činnost souvisí s chemtrails. Velmi pěkně se o tom mluví ve videu "Why in the world are they spraying?", které má české titulky. Určitě bych na leták umístil reklamu na toto video a odkazy na další informační zdroje.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.