7. března 2013

Smrt Chaveze způsobila americká rakovinná zbraň

Zdroj: http://www.infowars.com/russian-leader-demands-investigation-of-chavez-death/

Ruský vůdce žádá vyšetření Chavezovy smrti

Hlava komunistické strany říká, že současná rakovina několika latinskoamerických státníků je „vzdálena náhodě“.

Paul Joseph Watson
Infowars.com
6. březen 2013
Překlad OrgoNet

Ruský představitel komunisté strany Gennadij Zjuganov dnes požádal o mezinárodní vyšetřování smrti venezuelského představitele Hugo Chaveze, s prohlášením, že „zdaleka nejde o náhodu“, když šest představitelů latinskoamerických zemí, které kritizovaly USA, současné onemocnělo rakovinou.


„Jak je možné, že šest představitelé zemí Latinské Ameriky, kteří kritizovali politiku USA a pokusili se vytvořit vlivnou alianci, aby byli nezávislými a suverénními státy, současně onemocnělo stejnou nemocí?“, řekl Zjuganov ruské státní televizi http://en.rian.ru/russia/20130306/179849093/Chavez-Death-Could-Be-US-Plot--Russian-Communist-Leader.html a naléhá na vyšetření Chavezovy smrti „pod mezinárodním dohledem“.

Zjuganov má pravdu, když říká, že v relativně krátkém časovém úseku byla zjištěna rakovina u šesti latinskoamerických vůdců, zejména u argentinské prezidentky Cristiny Fernandez de Kirchner, které byla zjištěna rakovina štítné žlázy v prosinci 2012, i když pozdější analýzy  http://www.reuters.com/article/2012/01/07/us-argentina-fernandez-idUSTRE8060CB20120107 po operaci dokázaly, že touto nemocí netrpěla.

Současná brazilská prezidentka Dilma Roussef, paraguayský Fernando Lugo a bývalý brazilský vůdce Luiz Ináciu Lula da Silva byli všichni zasaženi rakovinou v posledních několika letech. V r. 2006 bylo oznámeno, že i bývalý kubánský vůdce Fidel Castro má rovněž rakovinu.

Zjuganovův názor se shoduje s podobným názorem vyjádřeným venezuelským viceprezidentem Madursem http://www.dailymail.co.uk/news/article-2288731/Chavez-killed-historical-enemies-homeland-Extraordinary-claim-Venezuelas-vice-president-kicks-U-S-diplomats.html , který několik hodin před smrtí Chaveza obvinil „historické nepřátele své vlasti“, že jsou odpovědni za Chavezovu smrt, a prohlásil, že i Yasser Arafat byl rovněž „naočkován nemocí“.

Sám Hugo Chavez jednou spekuloval, že Spojené státy mají rakovinotvornou zbraň, poté, co mu v r. 2011 byla diagnostikována rakovina. „Bylo by snad divné, že vynalezli technologii na šíření rakovniny, a my se o ní ještě 50 let nedovíme?“ prohlásil.

„Fidel Castro mi vždy říkal: „Chavezi, dej si pozor. Tihle lidé mají vyvinutou technologii. Ty jsi příliš bezstarostný. Dej si pozor, co jíš, co ti dávají k jídlu … malá jehlička, a vpíchnou ti něco, ani nebudeš vědět co,“ řekl též Chavez.

Fakt, že Chavez byl téměř jistě cílem četných vražedných spiknutí CIA http://www.globalresearch.ca/cia-and-fbi-plan-to-assassinate-hugo-ch-vez/1296 , posílil názor, že mohl být mezi těmi, jimž byla tajně vpravena do těla rakovina, za účelem sesazení Chaveze z moci, když úspěšně dosahoval toho, co se nepodařilo dosáhnou při převratu r. 2002 http://news.bbc.co.uk/1/hi/programmes/newsnight/1985670.stm .


********************* 
Dodatek Orgonet:
Na odkazu naleznete článek  z prosince 2010 z webu Colina Andrewse, známého ufologa a spolupracovníka Stevena Greera. Čtyři z vedoucích pracovníků na projektu Disclosure byli nakaženi agresívní formou rakoviny v r. 2009. Dva zemřeli, Colin Andrews a Steven Greer přežili.


29 komentářů:

 1. O rakovinné zbrani, resp. o zbraních schopných vyvolat nemoc, píše ve své knize "Utajovaná pravda" také, i zde na webu zmiňovaný, Dr. Steven Greer. Píše tam toho celkem dost a i jeho se snažili rakovinou odstranit....jak píše.

  OdpovědětVymazat
 2. Nikolaj Levašov taky ve své knize, popisující život v USA, píše o jehličkách, které na něho stříleli agenti CIA... a jak měl párkrát namále, než identifikoval a rozrušil stav náhlé nevolnosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi víte, že vědec Levašov vloni náhle zemřel. Jeho rodina tvrdila, že byl zavražděn

   Vymazat
 3. Klaus může být rád, že zatím je to jenom velezrada

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Spíš může být rád, že také nedostal nějakou tu chavezovu nakaženou včeličku od nějakého agenta :-)))

   Vymazat
 4. Kdo chceš plivat na Klause, měl bys nejdříve chodit půlrok v jeho botách (obrazně řečeno pro trolly). On ten český průser totiž začal tolik všemi milovaný tatíček Masaryk. Možná by nebyl Česko-Slovensko, možná by nebyla 2. světová, možná by EU fungovala a dobře fungovala už od roku 1920.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zajímá mě to , prosím pokud možno o rozvedení. Snažím se dohledávat kde se co dá,ale kolikrát mi ledacos unikne. U Klause už mi to na konci připadalo jak tanec supů na hrobě, úplně mimo mísu. Prostě media jela a lidi to žrali.To , že neudělal všechno jenom špatně už pak nikdo neviděl a vyjadřování některých mi přišlo už teda dost těžký kalibr. Najednou byl jediný Klaus se svýma průšvihama,ale že je tu Nečas, kníža, Kalous a jedou tunely dál a dál a lidi jen žvaní po hospodách nikdo nevidí, nebo nechce vidět a ještě k tomu přispívají oblbovací média.A pak pořád si říkám, že pokud by mu někdo hrozil likvidací rodiny, jeho samého ,nebo vytažením nějaké minulosti , tak by podepsal ledacos. Možná neměl ani u amnestie na výběr a takový silácký řeči jiných , že oni by to nepodepsali . Ale podepsali až by jim šlo o rodinu nebo jejich život , tak bude podepisovat většina cokoliv. A že tam jsou poslední dobou třeba dost zvláštní úmrtí u Kalouska jeho švagr, synovec to jsou. Takže proč by nemohlo něco takového být za oponou i u Klause.

   Vymazat
  2. Musíš zvažovat misky vah, zda udělal více dobra nebo toho horšího. A to rozhodne v očích lidí, jak ho "budou brát" !

   Vymazat
 5. Chaveza zabili Rusi. Kamarátka žijúca vo Venezuele vravela, že sú toho plné opozičné noviny a médiá. Kontinuálne mu ničili zdravie lekári pôsobiaci a napojený na Ruské tajné služby, ktorý po Afganistane prešli do spriatelených socialistických krajín - Kuby, Venezuely a i Bolívie. Chávez nakupoval hromadu zbraní plus opcie na servis ako finančnú protislužbu od Rusov a na oplátku Rusi začali vyžadovať ich prítomnosť vo Venezuele ako obdobne na Kube. Chávez a jeho politická klika boli proti, tak ho dali dole. Amíci sú v tom nevinne.
  T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A čo by jeho "odrovnaním" získali Rusi? Zásadná otázka je vždy Cui bono = Komu ku prospechu.
   Vtip je v tom, že tá opozícia je orientovaná na USA. V mainstreamových médiách už riešia, že by mala zlacnieť ropa, ak sa opozícia dostane k moci a cez ňu sa zas k rope dostanú americké spoločnosti. A ropa vraj bola drahá, lebo Hugo tú venezuelskú dodával "spriateleným režimom" v Južnej Amerike.
   A je vymaľované.

   Vymazat
  2. Jak tohle může někdo soudný vůbec napsat, že Amíci sú v tom nevinne ! Oni jsou těmi hlavními, kdo chamtá po venezuelské ropě ! To byl zase jednou nechutný pravdoláskařský blábol !

   Vymazat
 6. "Smrt Chaveze způsobila americká rakoviná zbraň" ako to môže niekto s určitosťou uviesť?, skôr môže byť podozrenie a pod......

  OdpovědětVymazat
 7. Mám nějaké zvláštní nadání, když jsem tady přesně tento článek ihned co Chávez zemřel očekával?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná nadání pozorovatele. Toho, co si všeho hned všímá :-)

   Vymazat
 8. Nutno dodat, že Luiz Inácio Lula da Silva kouřil víc než 50 let jednu za druhou. Spíš bych se divil, kdyby rakovinu nedostal...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No hlavně, že jste v obraze. Když bude stát pyramida na špičce, jistě také namítnete, že když mohla stát tisíce let na své základně, proč by dnes nemohla stát také na špičce, že ?!

   Vymazat
 9. když jsem o tom prvně slyšel v rádiu, hned jsem si vzpomněl na tento dokument...

  http://www.youtube.com/watch?v=wpFQDLXRiuA

  vřele doporučuju, dokud odkaz funguje

  To si myslím je jasná odpověď.

  OdpovědětVymazat
 10. s tím Klausem je to dobrý vtip. Nicméně zde je článek o Chavézovi, kdy údajně před smrtí prosil, ať ho nenechají umřít. Což je zvláštní, navíc když si představíte, že věděl, že to na něj někdo ušil. Jak to tedy je?
  http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/295311-nenechte-me-umrit-prosil-chavez-na-smrtelne-posteli.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč je zvláštní že prosil at´ to tak nenechají, at´ ho nenechají umřít.... když věděl že je to na něj ušité ?
   Vy kdyby se Vás někdo pokoušel zabít, a vypadalo to, že mu to vyjde...tak by jste říkal: Ták jó... v pohodě, tak já teda umřu ?

   Nějak nechápu Vaši pointu

   Vymazat
  2. Protože věděl, že jeho umírání je sionistické spiknutí, a že po jeho smrti se zhroutí všechno, co pro jihoamričany udělal, co pro ně vybudoval, čeho všeho pro ně dosáhl. Že odsud vyhnal kabbalisty, sionisty a všechny další chamtivce a politické devianty. Teď hrozí, že se vrátí zpět, a uvrhnou Venezuelu o 100 let zpátky do období hrůzovlády kolonialismu !

   Vymazat
 11. to co se popisuje zde, tedy že Chavézova smrt je podivná je i na novinkách:
  http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/295343-chavez-se-jednou-vrati-spolu-s-jezisem-kondoloval-ahmadinezad.html

  OdpovědětVymazat
 12. Pokud by to tak skutečně bylo, jak se píše v článku, tak by jsme se tomu nemohli ani divit. Podívejme se u nás. Pravice musí zůstat u moci za každou cenu, - jak se vzpírají při pomyšlení, že by byli přehlasováni atd., že by to byl konec demokracie a podobné řeči. Jaký konec demokracie, když u nás ani žádná v pravém slova smyslu nenastala. Jen oni jsou ti správní a vyvolení. Bez nich a zavedeného korupčního systému by nebylo rozkrádání státních financí, majetku a všeobecné destrukce. To by byl zřejmě problém. Takže se vůbec nemůžeme divit, kdyby tyto metody, které popisuje článek, byly uplatňovány ve světové politice. V tom případě je to naprosto zřejmá cesta k N W O.
  Prapodivný systém zde na Zemi, destrukce, korupce, zlodějny, zločiny a lež.
  Jen se tomu příliš nepoddávejme, ale buďme v obraze, ať to v nás nevytváří chaos.
  Honza.

  OdpovědětVymazat
 13. asi pred osmi lety jsem videl video kde byl rozhovor s nekym zasvecenym a popisoval 9/11, pak nasledovala veta "a pak pujdeme do venezuely a odstranime chaveze"... tato veta mi zni v hlave opravdu uz nekolik let, v te dobe chavez rakovinu nemel, uz od te doby co jsem to slysel jsem tusil ze ho nejak nenapadne odstrani.. rakovinova zbran neni problem, absolutne netusite co vse existuje!

  tohle je neco jineho - jen si ukazeme priklad ze o urcitych vecech ani netusite, osobne jsem videl na cernem trhu jedne nejmenovane sifrovane siti(kam se da mimochodem dostat pres internet) ruzne ultrasonicke zbrane, napriklad na rozhaneni demonstraci, mame treba nejakeho recnika, staci se dostat k nemu bliz, namirit to na nej (je to nenapadna mala blbost napajena 2x 9V bateriemi) a on nedokaze dat dohromady souvislou vetu, dokonale ho to zmate a clovek na ktereho je to namireno ma v sobe pocit/nutkani ze se odtud musi okamzite dostat pryc.. bylo by to idealni zabezpeceni domu proti lupicum(ultrasonicke zvukove vlny se odrazi od sten - vetsi ucinek).. nebo zas neco trochu jineho takove odposlouchavaci zarizeni --> muzete stat treba kilometr daleko od domu ktery chcete odposlouchavat, parabolu tohoto zarizeni namirite na okenni tabuli te mistnosti kterou chcete odposlouchavat a diky oknu (na ktere jdou vibrace od zvuku,hlasu,atd.) muzete slyset naprosto vse co si lide povidaji v te mistnosti, muzete s tim zarizenim stat treba i treba kilometr daleko.. vedeli jste o tom? a tohle je jen priklad takovych veci ktere nejsou zas az tak moc utajene, ted si predstavte veci ktere jsou opravdu utajene:) co vse muze existovat..........

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se tedy divím, pokud jsou takoví machři, že nepoužili na Chaveze a další lidi, co chtějí zlikvidovat, částicové zbraně, které dokáží člověka doslova "vypařit" místě beze stop. Takhle si zadělali na mučedníka, a z Venezuely bude brzy druhý Afghanistán, který amíci také nedobydou !

   Vymazat
 14. Děkuji moc za odkaz na video čtenáře z jeho komentáře 7. března 2013 17:05
  http://www.youtube.com/watch?v=wpFQDLXRiuA
  myslím, že z dokumentu lze docela dobře vycítit obraz věcí zapadající do celkové skládačky událostí dějící se na americkém kontinentu a celém světě. Média se neustále pokouší nenápadně podsouvat dezinformace manipulativního charakteru. Mezi lidmi vyšlou spoustu často i protichůdných informací, často jen proto , aby lidem nic z toho nedávalo smysl a hlavně upustili od hledání pravdivých a skutečných příčin událostí. Zlý hoši se snaží do posledních chvil obluzovat a zachovat si mysl domnělých „mocných“, přitom moc dobře cítí, že už to neuhrají ! Už brzy, však budou i oni vysvobozeni ze svého strachu a půjdou s obrovskou vlnou ke svému vnitřnímu světlu. Proto se probouzejme a chtějme vědět pravdu, nenechejme si vnucovat jejich pravidla hry a nepřijímejme je za jediná možná v této chvíli. Právě v tom je jejich síla, pracují s nejsilnějším lidským druhem strachu a tím je přežití , hned druhý za ním je strach z nedostatečné kvality prožívaného života. Všichni už víme, že láska je klíč, proto je moc dobré, když lidé poukazují na pravé příčiny stavu této současné reality, protože jen když si jich budeme vědomi, můžeme tuto realitu nějak změnit. Laira

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak ! Musíme znát obě strany mince, jinak nemůžeme vyhrát a provést změnu stávajícího Systému/Matrixu !

   Vymazat
 15. Když se začtu do historie CIA a jejich praktik, vůbec mě to neudivuje.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.