6. března 2013

Chemtrails a sluneční halo ve Švédsku

Díky čtenáři ze Švédska za příspěvek! 

Ahoj. 

Dakujem za dobrú stránku.

Tu pripájam bombardovanie juzného svédska 5 marca 2013...


A toto som dnes nafotil 5 marca 2013 
http://www.youtube.com/watch?v=1lTp2NuFl9A&feature=share&list=PLFpbObURvzeztQYSotBrqo71PE6wRuTAN

(Poznámka Orgonet: na níže uvedeném videu máte i příklady jevu "sluneční halo".)Vyzerá to na to ze úplne sú pobláznení.....

Okrem toho som cital na hore uvedenom blogu aj to, ze ludia si vsimli u nás vo svédsku, ze slnko vychádza na juhovychode a zapadá na severozápade. Je to uvedené tu: http://chemtrails-sverige.blogspot.se/2013/02/nymanen-ligger-ned-karlavagnen-star-upp.html

Dalej ze mesiac nemá normálnu polohu a ani traja mudrci a velký voz.

Dalej ze slnecné magnetické pole narástlo o vyse 230 percent od roku 1901.

Heliosfära slnka je namiesto 10 jednotiek (1 jednotka 93 miles) teraz je 100 jednotiek!

Na planétach ako je mesiac, mars sa zmenila atmosféra, niektoré hviezdy ako napriklad venusa svietia jasnejsie, jupiter je zapálený od slnesnej aktivity a ten ohen co tam je sa zväcsuje (majovia hovorili o 2 slnkách mozno to má nieco s tým docinenia.)

Moje vysvetlenie z toho co viem je nasledovné.

kazdá planéta a hviezda je cítiaca bytost!!!! Slnko sa zrodilo na zemi pred 2000 rokmi a zobralo si na seba podobu cloveka inkarnovalo sa a zem zastupovala zena = Mária Magdalena. Slnko týmto cinom opustilo svoju milovanú zem, aby sme my ludia mali priestor na temné ciny, aby sme sa tak naucili následky nelásky. Slnko nechalo doposial znásilnovat a nicit matku zem!!!

Teraz sa vsak slnko prebúdza a vysiela nové energie a teraz sa nachádzame podla ruských vedcov v pásme vysokej energie. Slnko jednoducho komunikuje so svojou milovanou Matkou Zemou a dáva nám sancu vzostúpit a byt vedomímy milujúcimi bytostami. Preto tie postreky, aby sa tomuto zabránilo a aby bytosti, ktoré zijú z nasich negatívnych cinoch mohli tak robit i nadalej. A teraz pred 21 marcom vyzerajú byt s postrekmi úplne desperárni.

Tolko z mojich postrehov, dúfam ze to bude pre teba citatelné, lebo cesky písat neviem.

Este raz vdaka a s pozdravom Ivan Björn

17 komentářů:

 1. Tak mě napadlo: elektrárny, které vypouští do ovzduší různé zplodiny, tak musí mít nějaké emisní povolenky, řidiči musí dát auto co 2 roky na TP. A teď-provozovatelé fotovoltaických elektráren přichází díky leteckému provozu možná až o 50% výkonu. Stát(nebo někdo) mu jednoduše maří jeho investici. A je jedno, jestli věří na chemtrails-výsledek je ten, že slunce nesvítí, jak by mělo. Je to podobné, jakoby na řece, kde stojí vodní elektrárna, někdo odvedl část vody do jiného koryta a znemožnil tak dosažení optimálního výkonu. Chtělo by to zřejmě informovat majitele fot.el.nebo jejich asociaci o tomto stavu, zahltit je fotkama a datama o poklesu slun.záření po tomto sprejování. Výsledkem by měla být žaloba na letecké společnosti o náhradu škody a maření investic a náprava tohoto stavu, tedy ať udělají takové technické opatření, aby tato deka nevznikala. Připadá mě to docela logické.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to je velmi dobrý nápad,protože upravicovaný ketas reaguje VÝHRADNĚ a pouze na ztrátu zisku....takže se z leknutí stane i ekologem...

   Vymazat
  2. Ja som mal dom so 4 slnecnými panelmi a tá výkonnost bola pomerne mizerná vzhladom na neustále stlmené slnko. Vtedy som nevedel nic o postrekovaní. Bolo to asi pred dvomi rokmi... :)

   Vymazat
  3. No, a takto vám prodají drahou fotovoltaiku, se ketrou se nakonec můžete jít, víte co ...

   Vymazat
 2. Bydlim ve Stavangeru, jihozapad Norska, a dnes tu tez probiha naproste chemtrail silenstvi, jake jsem tu dlouho nezazil, a ze tu sprejuji hodne. Od rana nespocetne car po obloze, po rozplynuti zcela zakryla slunce umela mlha. Upozornite-li na tento jev bezneho Nora, nechape, o cem mluvite, v zivote o tom neslysel. Nikoho krome mne tady nenapadne zvadnout hlavu a podivat se nad sebe na oblohu a zapremyslet, co ty cary znamenaji. Lidi jsou ovce, a nejen tady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No ty dnešní chemy nad Prahou při západu slunce vypadaly jak obloha z jiného světa, něco neskutečného, děsivého, pozoroval jsem na autobusáku Na Knížecí pár lidí, co si toho taky všimli, chvilku na to čučeli, ale pak šli zase dál nebo se netečně odvrátili jinam bez jakýchkoli reakcí, jakoby právě míjeli bilboard nebo nějakou tuctovou reklamu ! Prostě NEZÁJEM !

   Vymazat
  2. U nás vyrobil niekto film ktorý mal byt v dvoch dieloch ale po prvom dieli ten nátlak a hrozby toho cloveka odradili. Tu je odkaz na prvý diel, je po Svédsky: http://www.youtube.com/watch?v=EtW30pt_kYo&list=PLFpbObURvzeztQYSotBrqo71PE6wRuTAN&index=5

   Ostatne na mojom Yuo Tube je vela filmov v dvoch knizniciach Esoterik 1 a Esoterik 2 je to poväcsine s textom po cesky a je to súhrn filmov na You Tube, ktoré sa zaoberajú esoterikou a ktoré som kritizky vybral ako tie najlepsie na túto tému: http://www.youtube.com/playlist?list=PLFpbObURvzez5L3xCzhDnuFcoi9FTHKus

   Vymazat
 3. Anonymní6. března 2013 8:07: Napad je to myslim velmi dobry, jen ho zrealizovat, otazka ale, kdo se toho ujme...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někde někdo tvrdil, že fotovoltaika funguje i na měsíční svit.Tak nevím, zda je to pravda nebo nějaké nějapné kecy.

   Vymazat
 4. To je logický a velmi dobrý nápad.Není třeba nikoho přesvědčovat o tom, co tam vypouštějí, ale jen řešit fakt, že slunce nesvítí. Někdo by to měl zkusit, jinak potom tyto stránky ztrácí smysl. Pak tu jenom tlacháme.

  OdpovědětVymazat
 5. Přesně tak to také vidím a cítím, jak to níže uvádí človíček ze Švédska. Někomu jde o hodně … Proto jsme také neviděli sluníčko přes 2 měsíce. (Klimouši nám sluníčko ale zacloňují již delší dobu, v poslední době i měsíček před úplňkem.)
  „Teraz sa vsak slnko prebúdza a vysiela nové energie a teraz sa nachádzame podla ruských vedcov v pásme vysokej energie. Slnko jednoducho komunikuje so svojou milovanou Matkou Zemou a dáva nám sancu vzostúpit a byt vedomímy milujúcimi bytostami. Preto tie postreky, aby sa tomuto zabránilo a aby bytosti, ktoré zijú z nasich negatívnych cinoch mohli tak robit i nadalej. A teraz pred 21 marcom vyzerajú byt s postrekmi úplne desperárni.“

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já ho viděl včera a dnes jak při východu tak při západu. A mohu vám říct, že to slunce vypadá hóóódně divně ! Za prvé je skoro dvojnásobně větší než to, co jsem před pár lety znával. A pak nějak divně svítí, protože se dá do něj koukat přímo bez poškození zraku ! Tím jsem taky zjistil tu jeho obrovskou velikost ! A za další, slunce se zdá nějaké podivně načervenalé !

   Vymazat
  2. vyměnili nám slunce za EKO žárovku!

   Vymazat
  3. No to spíš eknem my, pokud nám tu budou stále dělat ty kvartální chemodeky, a 3x či 4x do roka po dvou dnech si na nás pro zvrhlou zábavu posvítí sluncem !

   Vymazat
 6. všiml sem si že slnko vychádza južneji a v lete naopak více k severu...pozoruju to už cca 2roky.Taky mesíc ma jiný tvar a dráhu.V zime je slnko níže nad horizontem než by melo být-koncem decembra nejakých 18st.na poledne...všechno nasvedčuje tomu,že zemská os je více naklonená.

  OdpovědětVymazat
 7. Eskymáci Aleuti taky mluví o tom, že se Země posunula, naklonila severním pólem více ke Slunci. Proto to rozsáhlé tání na pólech !

  OdpovědětVymazat
 8. Ono je toho víc : Země změnila svou polohu na pólech, slunce se zvětšilo (nebo se možná dál zvětšuje), slunce v důsledku toho začalo více hřát, pálit, zemské jádro se začalo více zahřívat, a vzniklé nadbytečné teplo proudí k povrchu Země. Takže zvýšené teplo proudí k povrchu Země OBĚMA směry ! Co z toho bude vyplývat pro nás lidi, pro faunu a floru obecně, ještě uvidíme a uslyšíme.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.