27. listopadu 2015

Něco hezkého: Rovnováha kamenů

Díky čtenáři za tip na úžasné relaxační video...

https://youtu.be/iHrycfR9zXA
Dodatek Orgonet:  Moje první balance (nesmějte se)

28. 11. 2015

Miluju oblé kameny, a balance ve videu jsou mi úžasně příjemné.
Protože mám na zahrádce zásobu valounů, které si nosím z polí za účelem výroby zídky nebo čehokoli ozdobného, pokusil jsem se je včera taky stavět na sebe.
Bohužel výsledky jsou s videem nesrovnatelné, musí se to holt umět, jako všechno co se zdá lehké a hravé...
Aspoň jsem zjistil, že není velký problém na sebe naskládat kameny, 6 zvládne i začátečník, ale bude to postrádat onu uměleckou lehkost a vzdušnost. Bude z toho nejspíš takový kamenný panáček, nebo mohylka.Musím přijít na to, jak dělat ty "jednobodové" dechberoucí spoje.
Takže, na obrázcích jsou mé začátečnické pokusy o balance z kamenů; za půl hodiny hraní jsem aspoň pochopil něco ze základů, a na ty jednobody určitě přijdu.
Je to ovšem umění velice prchavé, a smečka psů probíhající zahradou mu neprospívá, ale aspoň se tím člověk duchovně učí nelpět na "pracně" vytvořeném, začínat znova a získávat zkušenosti...
Ono jde spíše o ten proces stavění, který je velice usoustřeďující a příjemný.
Taky těm valounům nejlépe sluší vodní prostředí, jak je vidět z videa
Už se těším na příští stavění.
(Na těch fotkách to vypadá docela s podivem, že to stojí, ale fakt to stálo, dokud se nepřišla podívat smečka psů  (:-)))


13 komentářů:

 1. Neskutočne nádherné...

  OdpovědětVymazat
 2. Takýchto príspevkov by mohlo bývať aj viac v tomto náročnom čase ... človeka to "nakopne" .... je to ako balzám ... je to božské ... ďakujem a prajem nám všetkým veľa síl zachovať si vnútorný pokoj v každej situácii ... :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Pavana,aneb PAVÍ TANEC,čili tehdejší předtančení https://www.youtube.com/watch?v=H8eTuHZELRg

  OdpovědětVymazat
 4. klobouk dolů, je to hezké, avšak ztráta času, při první povodni, silnějším větru může stavět znova, ať raději sází stromy, keře, z toho je skutečně trvalý užitek i relaxace jak pro lidi tak zvířata

  OdpovědětVymazat
 5. Sekundové lepidlo drží sekundu, hodinové lepidlo drží hodinu?
  Aan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zero lepidlo nedrží vůbec

   Vymazat
 6. Jeden dotáz. Jak to vypadá s Keshem, co nabídl své technologie vládám, ale přijal to snad jen někdo. Myslím, že Itálie. A že už něco vyvíjejí. Mají už něco hotové? Nebo to byl jeden velký podvod? Doufám, že nebyl. Díky.

  OdpovědětVymazat
 7. Úžasné - ďakujem orgonet...

  OdpovědětVymazat
 8. IMANUEL sa narodil. Veľká očista už otvára dvere, aby Zem bola očistená od temna a jeho poskokov! : https://www.youtube.com/watch?v=FeVqJiC5uX8

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podruhé se již nenarodí, ale přijde ve slávě jako Král tohoto světa. Však to všichni uvidí a uslyší. Pro jedny to bude balzám a vysvobození z temnot, pro ty druhé zkáza a hrůza, jakou v životě ještě nepocítili. Každý si tak volí sám, co ho již brzy potká.

   Vymazat
  2. Další pokus Anonymního 28. listopadu 2015 15:36 opakovat zmanipulovaná biblická učení. Mnozí mají velký mentální blok všimnout si něčeho jiného, než jak si osvojili v rámci náboženské kontroly mysli. Věci jdou a půjdou úplně jinak, než jak tady předkládáte.

   Vymazat
 9. Šmarňárna :-))) Na zahradě jsem vícekrát stavěl z různých říčních kamenů menhir až jsem užil stavební expres tmel s dávkovací tubou °!°. Jestli seženu postrk tak mám vyhlédnuté na výsypce suti kameny co by kdysi překlady nad dveřmi a okny. A to by byla kamenická fantazie.*

  OdpovědětVymazat
 10. Ja, že sa tu dozviem niečo z komentov o kameňoch .- ale zas to strašenie ....BE

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.