8. února 2015

Neexistuje nedostatek ...

Díky čtenáři za tip:

Publikováno 5. 2. 2015
...ale "generácia zlodejov" ukradla Vaše peniaze a používa ich proti Vám!
LBGTIQ, ECB, WTO, WHO, FED, OSF, NATO ...

http://youtu.be/hYJJ3Fuuiss

13 komentářů:

 1. https://www.youtube.com/watch?v=x-JcyXCdhvc#t=342

  OdpovědětVymazat
 2. Ta šelma (Bestie) nejdříve vypadala, že je tuze raněná. Ona se ale náhle velmi zmohla a celá Země šla v obdivu za ní !
  To slůvko "náhle" je přesně to, o čem je řeč.
  Anebo ta pohádka o Otesánkovi. Moje oblíbená :-)) Nejdříve stačila ke klidu kašička, pak jen ta kravička...nakonec i celá dědina byla málo, aby ukonějšil hlad (nenasytnost)

  dan.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bestie je internet a její očipované děti

   Vymazat
  2. anonymní 17:56
   Ale ta Bestie vypadala, že je tuze raněná! Nutno chápat text tak, jak je ! -Raněná, znamená slabá, zesláblá. Přestávala být nebezpečná.
   "Ale pak se uzdravila...." -znovu začala škodit. "
   "Náhle se velmi zmohla .."- obnovila svoji dřívější sílu , byla ještě silnější než před zraněním.
   "...a celá Země šla v obdivu za ní"..- všichni lidé se snaží chovat jako ona, přijímají s nadšením vše, co nabízí (tady např. internet, ale také prestiž v zaměstnání , cestování a plno jiného ) Každý má přeci něco, co se mu na dnešní době líbí
   Kdyby šlo ve slůvku "Bestie" o internet, bylo by psáno asi toto: "Zrodila se příšera, zvaná Bestie a svedla většinu Země.."

   dan.

   Vymazat
  3. Svedla, svádí a ještě nějaký čas svádět bude

   Vymazat
 3. Neexistuje nedostatek ...

  Souhlasím ... existuje jen v systematickém matrixu a silných přesvědčení ve kterých žijeme.

  OdpovědětVymazat
 4. zkuste prosim proverit toto:
  http://goo0.webnode.cz

  OdpovědětVymazat
 5. Jj. dobře promyšlený Systém na zotročení lidí. Podívejme se kolem vás,(nezúčastněně) poslechněme si kámoše- o čem a jak mluví, rodiče, sousedy, kolegy a spolužáky...podívejme se v čem a jak žijeme. V Systému.Uměle a promyšleně sestaveném. V jeho síti. Myslím, že spousta lidí je v něm tak zamotáno-zapřaženo, že nemají sílu se vymanit. Budeme požíráni jím, pokud se neprobudíme. Je pár sekund do 12ti. Je to Game a hraje se o vyšší Level, nebo .... žeby už ne?
  Hezký den všem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní9. února 2015 0:35

   Jo hrajeme pořád Game, ale tím že budeš život moc hrotit si moc nepomůžeš... veškeré obavy ze systému, matrixu, zla, satana, illuminátů jsou stejnak umělé... v normálním přirozeným stavu nemáš nikdy obavu z ničeho. Když ti spadne na hlavu meteorit, tak tě to zabije a v týhle situaci nemáš žádnou vůli s tím něco udělat, prostě ten meteorit je lepší než ty. Takže pro mě za mě strachujte se z toho, že se blíží čipování lidí a že kolem lítaj démoni, já si zanechám klid a budu dělat něco co mě baví a co mi dělá dobře.

   cituji "Je pár sekund do 12ti."

   Spíše bych řekl pár století nebo tisíciletí, ale čas stejně neexistuje a pokaždý to utíká jinak rychle.

   Ano, všichni žijeme v Matrixu a systému... A teď si vyber. Buď se pro to budeš trápit nebo zjistíš, že trápení je taky matrix.

   Hezký dny všem.

   Vymazat
  2. anonymní 0:35
   Buďte v klidu, tahle hra má ještě mnoho levelů. Nikdy se to někde nezasekne, nikdy to předčastně nezkončí. Musí se hrát až do konce posledního levelu. Tahle hra je o výběru silných hráčů. Nejsou to však ani afgánci a ani indiáni z kmene Hopy. Zdraví

   dan.

   dan.

   Vymazat
  3. Jsme zapřaženi do matrixu jako kdysi Burlaci na Volze

   Vymazat
 6. Labyrinth group a ACIO už toto dávno ovládají technologií LERM a BST - neboli tvoření z ničeho !
  Naštěstí jsou tu mocenské frakce, které tyto technologie brání před zneužitím zlými lidmi (nacisti, fašisti apod.sebranky). Pokud by se jich zmocnili, důsledky pro svět by byly horší než útoky mimozemšťanů.

  OdpovědětVymazat
 7. děkuji za video, líbí se mi zpracování,je to dobře pochopitelné pro lidi,kteří o těchto tématech a souvislostech nepřemýšleli,sdílím dál..tudíž dělám jen,co mohu,a to mi stačí k mé spokojenosti:)

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.