11. února 2015

Sdružení hackerů CyberBerkut zveřejňuje dokumenty

Upozorňuji tímto zájemce na stránky ukrajinského sdružení hackerů CyberBerkut. http://cyber-berkut.org/ (i anglická verze).


Stránky obsahují mnoho hacknutých dokumentů, např. o financování ukrajinské armády Obamovým režimem, atd., taky informují, komu z politiků a kdy zablokují/zablokovali stránky ...

Pro ty, co rádi křičí fake: V této době všeobecného přetvařování nejde nic brát za bernou minci, ale něčeho se chytit musíme.

Není v mých silách to hlouběji zpracovat, třeba se to bude hodit speciálněji zaměřeným webům.


Malá ukázka:

Jeden z nejpřekvapivějších dokumentů. Ukrajinské námořní velitelství v Oděse žádá své zahraniční pány, aby na základě dohod sponzorovali náklady ukrajinských důstojníků během vojenského cvičení Trident vedeného Pentagonem na území Ukrajiny. Kde je národní hrdost? Kromě toho, jaký má smysl převést více než půl miliónu ukrajinských hřiven na soukromý účet důstojníka Denise Stupaka? To nelze vysvětlit jinak, než aby měl peníze na nekotrolované výdaje a obohacení, aniž by platil daně. Možná by bylo zajímavé, kdyby mu ukrajinští a američtí novináři položili pár otázek.


2 komentáře:

 1. .

  Jak nás USA tahají za nos smyšlenými vůdci Islámského státu a terorismu

  zdroj : Blacklistened / USA /

  http://www.blacklistednews.com/US_%22FIGHTING%22TERROR_GROUP_WITH_FICTIONAL_LEADERS/41312/0/38/38/Y/M.html

  Zde přeloženo do českého jazka :

  http://www.zvedavec.org/komentare/2015/02/6324-usa-bojuji-s-teroristy-vedenymi-fiktivnimi-vudci.htm


  .

  OdpovědětVymazat
 2. Velmi mě pobavilo, že hackerové mají sdružení :-D jestlipak mají také stanovy a schůze? Měla bych několik nápadů, jak rozložit systém, ale nejsem tak zdatná hackerově.

  OdpovědětVymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.