29. března 2016

Něco na nás chystají: Zásahové jednotky 4 států provedly v Londýně největší evropské cvičení na katastrofu v metru.

Pro ty, co ještě nevěří, že vše, co ukazují média, může být a většinou je trapná inscenace scénáře připraveného tajnými službami: koncem února v Londýně proběhlo obrovské cvičení zásahových služeb, při kterém byly nacvičovány veškeré potřebné dovednosti pro velkou událost, kterou vlády na nás připravují.

Následující fotografie ukazují krizové herce v práci maskérek, výsledky práce maskérek a mediálně oblíbené záběry "ošetřování"; podobnými nás častovala média po všech dosavadních falešných útocích, což byly všechny mediálně propagované...

(Umělá zranění mi připomínají školní branná cvičení v 80. letech, kdy kabinety branné výchovy měly již velký výběr umělých plastových zranění, která jsme si s oblibou přilepovali a děsili nezasvěcené spolužáky a učitele (:-))) )

Mám tenhle týden opravdu málo času, takže následující článek z Daily Mail nepřekládám celý, myslím, že stačí jeho úvod. Fotografie říkají vše i bez komentáře. 


"Oni" mají obrovský výběr scénářů falešných katastrof, na vše jsou připraveni, kdykoli mohou nasadit kterýkoli z nich, anebo několik najednou. Starosta Bruselu v nedávném článku o protiteroristickém cvičení v bruselském metru, které předcházelo "útoku ISIS",  prohlásil, že příští jejich cvičení bude na 10 útoků současně ...

Že by příští vládami inscenovaný "spektakulární útok" svedený na Islámský stát použil opět scénář "pádu velké budovy", tentokrát ne přímo dolů, ale na hustě zalidněné místo? Už to tu sice bylo. ale jistě se to novými prvky dá vylepšit/obměnit. Fantazie tajných služeb je přece neomezená...

=Orgonet=


Kdykoliv byste se nechali unést následujícícím inscenovaným dramatem, připomeňte si: vše jsou nákladné kulisy, placení herci, silikonová zranění a červené barvivo. Takto se baví naše vlády za peníze nás daňových poplatníků. Cvičí se na katastrofy, které samy organizují. 


„Mrtvoly jsou rozesety po vlacích metra poté, co na stanici metra spadla výšková budova“. Zásahové jednotky provedly v Londýně největší evropské cvičení na katastrofu.

By STEPHANIE LINNING FOR MAILONLINE
 10:07 GMT, 29 February 2016
Překlad - pouze úvodní titulky článku: Orgonet


 • Největší evropské cvičení na teroristický útok v metru: mrtvoly rozesety po stanici metra, na kterou spadla výšková budova.
 • Stovky pracovníků zásahových služeb ze 4 zemí (70 různých agentur) se zúčastnily největšího několikadenního evropského cvičení na teroristický útok v metru, které proběhlo koncem února v Londýně.
 • Sedm vozů metra bylo částečně zasypáno tisíci tun suti v nepoužívané elektrárně imitující londýnskou stanici metra "Waterloo"
 • Více než 1000 „mrtvých“ a „raněných“ bylo rozeseto po jevišti hrůzné scény, aby se brzy zase uzdravili, celkem v akci účinkovalo 2000 krizových herců.
 • Cvičení umožnilo pracovníkům nacvičit dovednosti, které by potřebovali v případě velké katastrofy, jako například při teroristickém útoku.

(V originálním článku najdete i videa, nejdou vložit.)
8 komentářů:

 1. Tak ma napadá, aj v Paríži aj v Bruseli boli pred útokmi cvičenia, či nemôžu potom použiť foto z cvičenia, keď sa stane útok...
  yoshi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohou díky pokročilým trikovým technologiím použít cokoli, a zmixovat to tak, že prakticky nikdo na obrazovce nerozezná fikci od skutečnosti. A na to oni tuze sázejí !

   Vymazat
 2. život je pro vědomí-pozorovatele také "hra-drama", tak si to ještě přitěžme a za prachysi někdo nechá i koleno vrtat, kdoví co těm mladým lidem nabulíkovali, všeobecně mladí mají život na háku jak se píše na pepsi kole netečně "mávni křídlem", inu karma jim to spočítá i s ůroky

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude jim to spočítáno, to je jisté. Zařvou možná oni, ale jejich děti zcela určitě. A to už bude na obranu pozdě.

   Vymazat
 3. Výborná práce. Jak dokonale přesvědčivé.Málem se mi udělalo špatně. Jen ty uvolněné a pohodové záběry to poněkud pokazily.Napadá mne jediné. Vždy před podobnou ,,katastrofou" probíhá nějaký nácvik. A potom jsme zahlceni těmi raněnými , umírajícími ba počtem obětí. Ano, lidé umírají. Ti ,co se ocitli v nesprávný čas na místě, kde se řeší záležitosti v zastoupení. Mám neodbytný pocit,že oni tam nejsou. A nepřála bych jim to poslední lidské ponížení, aby jejich smrt byla předmětem manipulace. Záběry z nácviku jim neublíží.Ale v kůži těch herců bych nikdy být nechtěla.Nevědí, co činí.B

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zahrávají si totiž s ohněm. Ne nadarmo se říká, že kdo s čím zachází, tím také zchází (tratí,má újmu).

   Vymazat
  2. umírají ti lidé, kteří se tak rozhodli udělat,jsou jiní, kteří se snaží "nanebevstoupit", nestotožňují se se svým tělem-autem a snaží a pŕejí si žít v souznění se skutečností a svým vědomím vést vědomý život, ty druzí také věří, že neexistuje žádná nespravedlnost aniž se někdo octl na nesprávném místě, ale ví že JE spravedlnost tedy činí pokání a navazují na Jednotu a Život

   Vymazat
  3. jakoby jsme žili v Metrixu,...nebo žijeme? Co je vlastně skutečnost? I já jsem při posledním zhlédnutí teroristických útoků zůstala ve střehu a neronila potoky slz. Už i slzy došly! Co bude dál?

   Vymazat

Komentáře prosím pouze věcné, k tématu, informačně přínosné, nikoliv pouze urážky autorů článků.
Komentáře moderuji podle svých časových možností.